Gizli Saklı Dizisi Haberleri

Gizli Saklı dizisinin Nehir'i Ece Dizdar'ın Londra paylaşımına beğeni yağdı!

FOX TV'de yayınlanan Gizli Saklı dizisinde Nehir karakterini canlandıran Ece Dizdar, özel hayatında çekildiği günlük kareleri sosyal medyadan sık sık paylaşıyor. Ünlü oyuncu, bu kez Londra'ya yaptığı seyahatten yeni fotoğraflar paylaştı.

Magazin 12-09-22 17:04

Dizi bitti aşk başladı! Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı çifti tatilde görüntülendi

Başarılı oyuncular Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı Gizli Saklı dizisinde rol arkadaşı olmuşlardı. Dizinin yayın hayatı kısa sürdü ancak dizi çiftin aşk hayatını canlandırdı. İlişkiye başlayan ünlü çift gittikleri Belgrad tatilinde hayranları tarafından görüntülendi.

Magazin 09-08-22 09:41

Sinem Ünsal'dan final yapan Gizli Saklı dizisine veda paylaşımı

Fox TV'de yaz dizisi olarak başlayan Gizli Saklı reytinglerde istenilen sonuçları elde edemedi. Başrollerinde Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı Gizli Saklı 8. bölümüyle final yaparak ekrana veda etti. Gizli Saklı'da Naz'ı canlandıran Sinem Ünsal ise son bölümün ardından veda paylaşımı yaptı.

Magazin 04-08-22 01:04

Gizli Saklı dizisinden Yaz'ın giydiği elbiseyi beğenenlere alternatif öneriler

Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan konforlu ve şık yazlık elbiseler, Gizli Saklı dizisinin baş karakteri Yaz'ın da kombinlerini süslüyor. Sempatik tavırlarının yanında canlı renklerle imzasını attığını kusursuz tarzı, sevenlerinde oldukça merak uyandırıyor. Eğer sıcak yaz günlerinde tiril tiril hem gündüz hem gece rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız Yaz'ın elbisesine çok benzer ürünleri inceleyebilirsiniz. Öyleyse gelin, başlayalım!

Magazin 01-08-22 16:16

Gizli Saklı Dizisi

27 Temmuz 2022 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı! Dün akşam en çok ne izlendi? 27 Temmuz 2022

27 Temmuz 2022 Çarşamba gününün reyting sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Yaz dizileri önceki senelere oranla bu yıl daha çok ilgi görüyor. Yaz sezonunda yayına başlayan dizilerin ekrana veda edip etmeyeceğini reyting rakamları belirliyor. Geçtiğimiz gün Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Kim Milyoner Olmak İster?, Gizli Saklı gibi yapımlar yayınlandı. Vatandaşlar internette "Reyting sonuçları açıklandı mı?", "Dün akşam en çok ne izlendi?" konu başlıklarını araştırıyor. İşte detaylar...

Haber 28-07-22 10:46

REYTİNG SONUÇLARI! 20 Temmuz 2022 dünün reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? Dün akşam en çok ne izlendi? MasterChef, Kara Tahta, Gizli Saklı!

20 Temmuz 2022 Çarşamba gününün reyting sonuçları birincisi belli oldu. MasterChef, Kara Tahta, Gizli Saklı, Seversin gibi yapımların ekrana geldiği 20 Temmuz Çarşamba gününün reyting sonuçları ile ilgili detaylara ulaşmak isteyen vatandaşlar interntte araştırma yapıyor. Peki 20 Temmuz 2022 dünün reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? Dün akşam en çok ne izlendi? İşte MasterChef, Kara Tahta, Gizli Saklı'nın ekrana geldiği Çarşamba günü birinci olan yapım...

Haber 21-07-22 10:31