Görsel Haberleri

Görseldeki farkı 3 saniye içerisinde görebiliyorsanız keskin nişancı gözlerine sahipsiniz

Optik illüzyon testleri oldukça zorlu olabiliyor. Dikkat ve görsel hafıza yeteneğini ölçen bu testler ilgiyle takip ediliyor. Sosyal medyada paylaşılan bir resimdeki farkı 3 saniye içerisinde gören kişi sayısının oldukça az olduğu öğrenildi.

Kadin

Kadının sevgilisi göz önünde saklanıyor! Bulabilmek için yüksek IQ'ya ihtiyacınız var

Optik illüzyon görselleri oldukça dikkat çekiyor. Tüm dünyanın ilgisini toplayan bu görsellerde saklanan bölümleri görebilmek için yüksek IQ'ya sahip olmak gerekiyor. İnce detayları fark edebilen kişiler optik illüzyonlardaki detayları yakalayabiliyor.

Haber

Kurakçıl peyzaj düzenlemesiyle yıllık 25 bin ton su tasarrufu sağlanıyor

İklim değişikliği ve küresel ısınmayla mücadele kapsamında Burdur'un Bucak ilçesinde kavşak ve refüjlerde 3 yıldır kurakçıl peyzaj düzenlemesi uygulanıyor.

Yurthaber

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları! En güzel ve anlamlı Cumhuriyet Bayramı mesajları, resimleri

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları ve sözleri bu değerli günün gelmesiyle beraber sıklıkla sorgulanmaya başladı. Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisinin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü kutlanıyor. Sevdiklerine bu önemli günün geldiğini duyurmak isteyenler 29 Ekim mesajları ve sözlerini araştırıyorlar. İşte en güzel, anlamlı, yeni, görselli 29 Ekim mesajları ve sözleri...

Haber

Görsel

Görsel Hakkındaki Haberler Mynet'te. Görsel Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Burdur'un lavanta gibi ayçiçeğiyle de turist çekmesi hedefleniyor

Isparta Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Mahmut Toprak: - "Oluşturulan ayçiçeği alanlarını çok güzel bulduk. Estetik ve görsel açıdan harika, bize çok güzel fotoğraflar sunuyor"

Yurthaber