Gülay Yedekci Haberleri

Canlı yayını reklama götüren tartışma! Sesler birbirine karıştı, tansiyon tavan yaptı: Hanımefendi gibi davranın

Habertürk'te Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net programında canlı yayında konuklar arasında şiddetli tartışma yaşandı. CHP 26. Dönem Milletvekili Doç. Dr. Gülay Yedekci ile Optimar Araştırma Şirketi Başkanı Hilmi Daşdemir'in birbirlerine seslerini yükselterek hararetli tartışmaya girmeleri moderatöre zor anlar yaşattı. Peki canlı yayının kesilmesine sebep olan tartışmanın nedeni neydi? İşte detaylar...

Haber 24-04-22 23:19

İsmail Kahraman'ın elini sıkmayan CHP'li milletvekili Gülay Yedekci'nin Twitter'daki paylaşımı olay oldu

TBMM'deki 23 Nisan töreninde, İsmail Kahraman ile tokalaşmaması ile gündeme gelen CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci'nin Twitter hesabından yapılan paylaşım olay oldu.

Haber 24-04-18 08:21

TBMM Genel Kurulu

TBMM Başkanı Kahraman: "İnsan önce kendine adil olacak ve sonra topluma da ona göre hizmet verecek. Adil, müreffeh, kalkınmış, nice fabrikalar yapmış, nice devlet adamlarına sahip bir Türkiye olma noktasındaki yolumuza devam edeceğiz"

Haber 05-04-18 15:45

CHP milletvekilinden iyi hal indirimi protestosu

CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci, bazı cinsel istismar davalarında sanıklara iyi hal indirimi uygulanmasını, adliye önünde kravat keserek protesto etti

Haber 19-03-18 14:55

Gülay Yedekci

Gülay Yedekci Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gülay Yedekci Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Meclis kürsüsünde 2018 bütçesini yırttı!

CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi Meclis Genel Kurulu'nda 2018 yılı bütçesini yırtarak yere attı. Meclis Başkanvekili Pervin Buldan, Gülay Yedekçi'den yere attığı kağıtları toplamasını istedi. CHP milletvekilleri Mahmut Tanal, Barış Yarkadaş ve Musa Çam kağıt parçalarını yerden topladı.

Haber 15-12-17 20:30

CHP'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Şaka olsa gülünmez

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Bunların yerli ve milli bir yanı yok' şeklindeki sözlerine CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi ve CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm sert tepki gösterdi.

Haber 08-09-17 22:02

Maliye'de zehirlenme iddiası soru önergesi oldu

CHP istanbul Milletvekili Gülay Yedekci; "2016 yılında Maliye Bakanlığı yemekhanesinde verilen öğle yemeğinden 400 civarında personelin zehirlenerek hastanelik olduğu doğru mu?" diye sordu.

Haber 22-06-17 16:24