Halil Konakçı Haberleri

İmam hatipliler hakkındaki sözleri sonrası tutuklanan Gülşen'e böyle destek verdi! 'Katliam çağrısı yapan o adam serbest! Gülşen tutuklu öyle mi?'

Yalova Üniversitesi'nde öğretim üyesi olan Doç. Ebubekir Sifil'in üç yıl önce söylediği sözler yeniden gündem oldu! Namaz kılmanın gerekliliğini anlatırken söylediği sözlerle tepki çeken Sifil; 'Adam keyfi olarak devamlı namazı aksatıyor. Böyle yaparsa cezaya çarptırılır. Azalanır, dövülür. Devam ederse taziren öldürülebilir' demişti. Milletvekili Cemal Enginyurt; Ebubekir Sifil ile Gülşen'in tutuklanmasını kıyasladı.

Magazin 26-08-22 07:52

Melih Gökçek'ten Cem Yılmaz’a destek çıkan Şahan Gökbakar için sert ifadeler: Yapma, haddini bil

İmam Halil Konakçı bir konuşmasında Cem Yılmaz'ı hedef almış ve "Buna alkış tutanların imanı gitti" demişti. Komedyen Şahan Gökbakar bu konuşmaya esprili bir gönderme yaparak "Yaptığım mizah helal sertifikalıdır. Gönül rahatlığı ile gülebilirsiniz, imandan çıkarma olmaz" yazdı. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise Gökbakar'ı hedef alarak "İnsanları dini duyguları ile alay ederek galeyana getirip tahrik etme. Birisi dayanamaz ağzını gözünü dağıtır. Yapma haddini bil" dedi.

Magazin 24-08-22 21:28

İmam Halil Konakcı bu defa Cem Yılmaz'ı hedef aldı: Bunu söyleyen de, alkış tutan da...

Camii imamı Halil Konakcı'nın sosyal medya üzerinden yayınlanan vaazları gündem olmaya devam ediyor. Tartışmalara yol açan konuşmalar yapan Konakcı, Cem Yılmaz'ın esprisini hedef aldı. "Soytarılar çıkıyor televizyona espri yapıyorlar" diyen Konakcı, söz konusu esprilere gülenlerin de alkışlayanların da dinden çıktığını iddia etti.

Magazin 24-08-22 00:27

İmam Halil Konakcı hem dövmecileri hem dövme yaptıranları hedef aldı: 'Ya geri zekalı olman lazım ya da kafayı bulmuş olman'

Kıyafetleri yüzünden kadınlarla ilgili açıklamalarıyla tartışmalara neden olan imam Halil Konakcı, bu kez de hem dövmecileri hem dövme yaptıranları hedef aldı. Dövmecilerin kanunen yasaklanması gerektiğini savunan imam Konakcı "Dövme yaptırmak için ya geri zekalı olman lazım, yapısal olarak aklının olmaması lazım; ya da kafayı bulmuş olman lazım!" ifadelerini kullandı.

Haber 10-08-22 17:06

Halil Konakçı

Halil Konakçı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Halil Konakçı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.