Hamza Dağ Haberleri Ve Son Dakika Hamza Dağ Haberleri

Hamza Dağ Haberleri Ve Son Dakika Hamza Dağ Haberleri

1 Mart 1980 İzmir doğumlu Hamza Dağ, avukat ve siyasetçidir. İlk, orta ve lise eğitiminin tamamlamasının ardından yüksek öğrenimi için Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girmiştir Mezuniyetini takiben serbest avukatlık yapan Dağ, Değişim Avukatlar Grubunun kurucusudur. TBMM 24.,25.ve 26.ve 27 dönem İzmir Milletvekilidir. İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyeliği yapmıştır.

Hamza Dağ Haberleri

AK Partili Dağ, o tarihi işaret ederek duyurdu: Yerel seçim startını vereceğiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “Kongre süreciyle beraber inşallah yerel seçim startını da vermiş olacağız. Ana mottomuz bu kongrede Türkiye Yüzyılı için hep yeni, hep ileri” dedi.

Haber 21-09-23 15:26

AK Partili Dağ'dan Tunç Soyer'e bir eleştiri daha: Kamuoyunu manipüle etmeye çalışıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i eleştirerek, "Sosyal Terörizm LGBTİ akımına 'Emrinizdeyiz' diyen Sn. Tunç Soyer, bugün değerler eğitimini içeren bir çalışmaya nefret diliyle karşı çıkıyor. Ayrıca projeye dair hiçbir bilgisi olmadan kamuoyunu manipüle etmeye çalışıyor." ifadelerini kullandı.

Haber 19-09-23 18:26

AK Partili Hamza Dağ'dan Tunç Soyer'e tepki: İzmir’de kronik problemler almış başını gidiyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Yıldız Tar'ın yayınına katıldığı görüntüleri paylaştı. Dağ paylaşımında "İzmir’de kronik problemler almış başını gidiyor. Şehrin başındaki kişi bu sorunlara odaklanmak yerine sürekli LGBT dayatmasını bu şehrin gündemine sokmaya çalışıyor." ifadelerini kullandı.

Haber 17-09-23 22:31

AK Parti'li Hamza Dağ'dan CHP'nin İzmir il kongresinde yaşananlarla ilgili paylaşım

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabından, CHP'nin İzmir il kongresinde yaşananlarla ilgili bir paylaşım yaptı.

Haber 16-09-23 14:59

Hamza Dağ

Hamza Dağ Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hamza Dağ Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İZBAN'da temassız ödeme tutarı 55 TL oldu, AK Partili Hamza Dağ'dan tepki geldi: Acımasızlık ve fırsatçılık

İzmir'de toplu taşıma aracı olan İZBAN'ın kullanımında kredi kartı ile temassız ödeme tutarının 55 TL olarak güncellenmesine AK Parti'den tepki geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e tepki göstererek "Başına buyruk bir refleksle hareket eden ve hemşehrilerimizi adeta 'İzmirim Kart'ı olmadığı için cezalandıran Tunç Soyer'i bu karardan dönmeye davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Haber 13-09-23 14:36

AK Partili Hamza Dağ'dan '12 Eylül' mesajı: 'Tanımadık, tanımayacağız'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, 12 Eylül askeri darbesinin yıl dönümünde sosyal medya hesabından mesaj paylaştı. Dağ mesajında, "Sandıktan başka iktidar yolu, milletten başka söz sahibi tanımadık, tanımayacağız" ifadelerini kullandı.

Haber 12-09-23 10:59

AK Partili Dağ'dan CHP'li Polat'ın sözlerine sert tepki: Haddini ve yerini bil

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabından CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat'a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kullandığı ifadelerden dolayı tepki gösterdi. "Biz buna fırsat vermeyiz" diyen Dağ, Polat'a "Haddini ve yerini bil" dedi.

Haber 26-08-23 17:43

Hamza Dağ açıkladı! İşte AK Parti'nin 22. yıl sloganı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, AK Parti'nin 22. yılına özel sloganını açıkladı. Dağ, "22'nci yılın ana sloganı, 'AK Parti henüz 22 yaşında, doğrular için hep iş başında' olacaktır. Bu slogan ile AK Parti'nin, birilerinin iddia ettiği gibi yorgun bir parti olmadığı, sürekli yenilenen taze bir kurumsal karaktere ve diri kadrolara sahip olduğunu tekraren ortaya koymuş olacağız" dedi.

Haber 17-08-23 14:55

AK Partili Hamza Dağ muhalefete yüklendi! Seçimden önce birbirlerine methiye düzerken bugün birbirlerini yiyorlar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Cumhurbaşkanı'mız diplomaside tarihi işler yapıyorken aynı zamanda karşı karşıya kaldığımız sorunların çözümü için de çalışmaya devam ediyoruz. Diğer yandan rakiplerimiz seçimden önce birbirlerine methiye düzerken bugün birbirlerini yiyorlar." dedi.

Haber 16-08-23 15:21

Üç büyükşehir için kesin konuştu! AK Parti'den çok konuşulacak 'İzmir' çıkışı: Çok şaşırtacak sonuçlar doğabilir

Yerel seçimlere hazırlıklarını sürdüren AK Parti ana gündemine ekonomiyi aldı. Partisinin seçim ve ekonomi hedeflerine dair mesajlar veren AK Partili Hamza Dağ İstanbul, Ankara ve İzmir için çok konuşulacak bir iddia ortaya koydu. 3 büyükşehirde değişim için kesin konuşan Dağ, İzmir'de "çok şaşırtacak neticeler" doğabileceğinden söz etti. Hamza Dağ ayrıca AK Parti'nin yerel seçim stratejisinin ipuçlarını da verdi. Bahçeli'nin İYİ Parti'ye çağrısına AK Parti'den ilk yorum da Hamza Dağ'dan geldi.

Haber 14-08-23 11:21

AK Partili Dağ'dan Millet ittifakı paylaşımı: Seçimden önce öve öve bitiremedikleri 'demokrat dede'yi eleştiri yağmuruna tuttular

Seçimlerin kaybedilmesinin ardından içinde CHP'li isimlerinde olduğu Millet İttifakı üyeleri Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili eleştirilerini hem sosyal medyadan hem televizyon kanallarından dile getirdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Millet İttifakı üyelerinin seçimden önceki ve seçimden sonraki ifadelerini kolaj haline getirerek sosyal medya hesabından paylaştı. Dağ paylaşımına, "Bu riyakarlık siyaseti çok şükür ülkemize sirayet edemedi." notunu düştü.

Haber 25-07-23 22:35

Eksik ve hatalı beton kullanımıyla gündem olmuştu! AK Partili Dağ'dan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer'e geçiştirmeyin mesajı

İzmir'de Örnekköy Kentsel Dönüşüm projesi "eksik demir ve hatalı beton" kullanımıyla gündeme gelmiş, ardından Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Başkanlığı olayla ilgili rapor hazırlamıştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ söz konusu tartışmalarla ilgili konuştu. Hamza Dağ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu'na "geçiştirmeyin" mesajı verdi.

Haber 17-07-23 14:16

AK Partili Hamza Dağ'dan Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaşımına sert tepki: Kendi tabanı bile onu ciddiye alıp dinlemiyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medyadan yaptığı paylaşıma tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'nun tweetini alıntılayarak paylaşan Hamza Dağ, "Kemal Kılıçdaroğlu bildiğimiz gibi… Neyse ki artık kendi tabanı bile onu ciddiye alıp dinlemiyor. Kendisi artık siyasi meftadır. Gündeme gelmek için söylediği sözler zırvadan ibarettir." ifadelerini kullandı.

Haber 11-07-23 23:41

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kullanımında olan Aziz Vukolos Kilisesi’ndeki görüntülere AK Partili Hamza Dağ'dan tepki

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kullanımında olan Aziz Vukolos Kilisesi’ndeki görüntülere AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan tepki geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ve "Sadece şehrimizde bulunan Rum vatandaşlarımızı değil bizleri de rahatsız etmiştir" diyen Dağ, "İzmir Büyükşehir Belediyesi ve yöneticilerinin ortaya çıkan görüntülerden dolayı bir özür borcu bulunmaktadır." ifadelerini kullandı.

Haber 08-07-23 17:38

Asgari ücret ve memur maaşlarının ardından gözler oraya çevrildi! İşçi ve memur emeklilerine zam yapılacak mı? AK Parti'den açıklama geldi

Haziran ayına ait enflasyon verilerinin yayınlanmasıyla beraber memurların alacağı fark ve seyyanen zam duyuruldu. 6 aylık enflasyon rakamları ile Bağ-Kur ve SSK emekli zammı 2023 yılı ikinci yarısı için yüzde 19,77 olarak hesaplandı. Şimdi herkes 'emeklilere refah payı verilecek mi?' sorusunun yanıtını merak ederken AK Parti'den kritik bir açıklama geldi.

Finans 05-07-23 17:16

AK Partili Hamza Dağ'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Merdan Yanardağ terör örgütü elebaşını öven bir şüphelidir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, katıldığı televizyon programında terör örgütü PKK/KCK'nın elebaşısıyla ilgili açıklamaları nedeniyle tutuklanan gazeteci Merdan Yanardağ'a ve Yanardağ'ın tutuklanmasına tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sert sözlerle eleştirdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dağ, "Yanardağ’ın yaptığı ne basın ne de ifade özgürlüğüdür." ifadelerini kullandı.

Haber 27-06-23 22:12

GENEL AF SON DAKİKA 2023: Genel af çıkacak mı, 7. yargı paketi ile mahkumlara af gelecek mi? AK Partili Hamza Dağ 'dan açıklama

Genel af çıkacak mı? Merak edilen soru AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ tarafından yapılan açıklama ile yanıt buldu. AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun açıklamasına değinen Hamza Dağ'ın konuya ilişkin sözleri merak konusu oldu. Peki, genel af çıkacak mı? 7. yargı paketi ile mahkumlara af gelecek mi? İşte genel af konusunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın yaptığın açıklama...

Haber 22-06-23 11:38

'Genel af' iddiaları gündem olmuştu! AK Partili Hamza Dağ'dan açıklama geldi: 'Böyle bir gündemimiz yok'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, katıldığı canlı yayında 'genel af' iddialarıyla ilgili açıklamada bulundu. Dağ, "Genel af gibi bir gündemimiz kesinlikle yok. Milletvekilimizin bir yere verdiği beyanatmış, bizim öyle bir gündemimiz yok" dedi. İşte Hamza Dağ'ın o açıklamaları...

Haber 22-06-23 10:15

AK Partili Hamza Dağ canlı yayında açıklamalar yaptı: Sanatçıların seçimlere müdahalesi 2019'da başladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ katıldığı canlı yayında seçim gündemiyle ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Bazı ünlülerin deprem bölgesi ve seçimle ilgili sarf ettiği sözleri eleştiren Hamza Dağ, "Bu söylemlerde bulunanlara sanatçı denilmez, bunlar ünlü. Bir dizide oynamak sizi sanatçı yapmaz, sadece bir ajansın parlattığı kişi olursunuz. Sanatçıların seçimlere müdahalesi 2019'da başladı. Nerede kritik bir süreç olsa, bu kişilerin siyasete müdahil olma durumu oluyor" dedi.

Haber 21-06-23 20:39

Teşekkür sözlerini hatırlattı, 'Ne zaman yüzebileceksiniz?' diyerek çıkıştı! AK Parti'den Tunç Soyer'e İzmir körfezi tepkisi

İzmir Körfezi'ndeki kirlilik ve koku sorununa dair çözüm arayışı kapsamında yeni adımlar atılırken İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Hükümetten bu yatırımlara destek olmasını bekliyoruz ama böyle olmayacağını tahmin ediyoruz. O yüzden gölge etmesinler, başka ihsan istemiyoruz" dedi. Soyer'in bu sözlerine AK Parti'den tepki gecikmedi. AK Partili Hamza Dağ, Soyer'e "5 yıllık görev süreniz bitmek üzere. Körfez’de ne zaman yüzebileceksiniz?" diye sordu.

Haber 21-06-23 14:52

AK Partili Hamza Dağ'dan HDP'li Saki'ye sert tepki: Bu yapılan millete vekalet değil ihanettir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, HDP İstanbul Milletvekili Özgül Saki'nin polis ekiplerine 'işgalci kuvvetler' demesine tepki göstererek, "Değerlerimize düşmanlığı “Onur” zanneden bu zevatlara fırsat vermeyeceğiz. Bu yapılan millete vekalet değil ihanettir." ifadelerini kullandı.

Haber 18-06-23 21:06

Ödül töreninde sarf ettiği sözler çok eleştirilmişti! AK Parti'den Eda Ece tepkisi...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan oyuncu Eda Ece'ye tepki geldi! Ünlü oyuncu ödül töreninde sarf ettiği sözler tepki toplamıştı. Hamza Dağ, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, isim vermeden Eda Ece'ye tepki gösterdi. Dağ, paylaşımında, "Deprem bölgesine biz yardım ettik ama sandıktan çıkan sonuca göre anlıyoruz ki onlar başkaları yardım etti sanmışlar” minvalinde yapılan seviyesiz ve nefret arka planlı açıklama, zehirli bir aklın tezahürüdür" ifadelerini kullandı.

Haber 14-06-23 12:23

Hamza Dağ kimdir, kaç yaşında ve nereli? Hamza Dağ evli mi? İşte tüm hayatı

Hamza Dağ'ın hayatı ve kim olduğu merak edildi.2011 seçimleri ile birlikte 24. dönem İzmir Milletvekilliğine seçilen Dağ, sırasıyla 25. 26. ve 27. dönemlerde tekrardan İzmir Milletvekili seçilerek TBMM’de görev almıştır. 2014 yılından itibaren AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeliği yapan Dağ, 2014-2017 yılları arasında Seçim İşleri Birimi’nde Başkan Yardımcılığı görevini de yapmıştır. Peki, Hamza Dağ kimdir, kaç yaşında ve nereli? Hamza Dağ evli mi? İşte hayatıyla ilgili detaylar...

Haber 03-06-23 20:30

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ kimdir, kaç yaşında? Hamza Dağ aslen nereli, evli mi?

Hamza Dağ günün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. 2011 seçimleri ile birlikte 24. dönem İzmir Milletvekilliğine seçilen Dağ, sırasıyla 25. 26. ve 27. dönemlerde tekrardan İzmir Milletvekili seçilerek TBMM’de görev almıştır. Hamza Dağ, bu dönemlerde çeşitli görevlerde bulunmuştur. İşte, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın hayatı ve biyografisi...

Haber 03-06-23 16:09

AK Partili Hamza Dağ’dan Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği SMS’lere tepki: Millet bunlarla dalga geçmeye başladı

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun vatandaşlara, "Kredi kartı borçlarınızı, devletimizin hazinesi, bankalardan devralacak" yazan SMS'ler göndermesine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan tepki geldi. Hamza Dağ, "Muhalefetin vaatlerinin rasyonel bir tarafının olmadığı belli. Millet bunlarla dalga geçmeye başladı. Cumhurbaşkanı adayının bu kadar insanın bilgilerine ulaşıp bunu kullanıyor olması asıl mesele." ifadelerini kullandı.

Haber 26-05-23 22:55

Hamza Dağ'dan canlı yayında çok konuşulacak Kılıçdaroğlu açıklaması! 'CHP'nin en büyük kazancı' deyip...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, katıldığı programda yapılacak ikinci tur seçimlerini değerlendirdi. Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulunan Hamza Dağ, seçimi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanacağını, kaybedenin olmayacağını söyledi. Dağ, CHP'nin ise Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kurtulmakla en büyük kazancı elde edeceğini ifade etti.

Haber 25-05-23 20:15

Mansur Yavaş'ın 'HDP' sözleri sonrası AK Partili Hamza Dağ'dan dikkat çeken gönderme

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın canlı yayındaki HDP sözleri gündem oldu. HDP'nin Kılıçdaroğlu'na oy kaybettirdiğini söyleyen Mansur Yavaş'ın ifadelerine AK Parti'den ilk açıklama Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan geldi. Dağ açıklamasında "Kandil’den ve HDP’lilerden açıklama gelirken menfaat için üç maymunu oynadınız" dedi.

Haber 25-05-23 10:02

SON DAKİKA: Erdoğan'a destek kararını açıklamıştı! AK Parti'den 'Sinan Oğan' sözleri: 'Akşener'e İnce'ye neler yaptılar! Şimdi de...'

28 Mayıs seçimlerine kısa süre kala siyaset arenasında son dakika haberleri gelmeye devam ediyor! Yüzde 5,17 oranında oy alan Sinan Oğan, ikinci turda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleme kararı sonrası günün en çok konuşulan ismi olmuştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan muhalefete sert tepki geldi!

Haber 23-05-23 17:26

Oğan'ın 'Erdoğan' sözlerine AK Parti'den ilk açıklama: İlkeli bir tavırla alınan bu kararın...

14 Mayıs seçimlerinin ardından gözlerin çevrildiği karar akşam saatlerinde tüm Türkiye'ye duyuruldu. Cumhurbaşkanlığı seçiminde ikinci tura kalamayan Sinan Oğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleme kararı aldı. Ses getiren kararın ardından AK Parti'den açıklama geldi. İşte detaylar...

Haber 22-05-23 19:11

Hamza Dağ'dan İzmir'deki depremzedelerin Uzundere Konutları'ndan tahliyesi kararına ilişkin açıklama!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, 30 Ekim 2020'deki İzmir depreminin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesine ait Uzundere Konutları'na yerleştirilen depremzedelerin tahliyesi kararını eleştirdi. Hamza Dağ, "Açıkçası bu vicdanlara sığan bir iş değildir. Bunu milletimiz kabul etmez, kabullenemez" ifadelerini kullandı.

Haber 21-05-23 17:26

AK Partili Hamza Dağ'dan terör örgütü lideri Salih Müslim'in skandal açıklamalarına tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, terör örgütü PYD'nin lideri Salih Müslim'in ikinci tur seçimleriyle ilgili sözlerini paylaşarak tepki gösterdi. AK Partili Dağ paylaşımında, "28 Mayıs, PYD terör örgütünün ve 'Askerlerimizi Suriye’den çekeceğiz' diyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun umutlarının tükendiği gün olacak." ifadelerine yer verdi.

Haber 20-05-23 20:01

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sinan Oğan görüşmesi ile ilgili Hamza Dağ'dan açıklama! 'Ülkemizin tamamının memnun olacağı bir netice olacağını düşünüyorum'

Son dakika haberi... Seçimin ikinci tura kalmasının ardından siyasilerin açıklamaları yakından takip edilmeye devam ediyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sinan Oğan görüşmesini değerlendiren Hamza Dağ, "Müzakereler sonucunda ülkemizin tamamının memnun olacağı bir netice olacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Haber 19-05-23 21:15

AK Partili Hamza Dağ'dan 'Oylar sisteme yanlış girildi' iddiasıyla ilgili açıklama! Sinan Oğan ile görüşülecek mi?

14 Mayıs seçimlerinin ardından siyaset gündeminde hareketlilik sürüyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, katıldığı canlı yayında 'Oylar sisteme yanlış girildi' iddiasıyla ilgili konuştu. Dağ, "Bahane üretmekten başka bir şey değil. Sonucu etkileyecek bir rakam olmadığı gibi bu yönde normal süreç hukuki olarak devam ediyor" ifadelerini kullandı. Öte yandan Dağ, Sinan Oğan'la görüşme olup olmayacağı yönündeki soruya da yanıt verdi.

Haber 17-05-23 12:25

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: Bomba ihbarı durumu söz konusu değildir

AK Parti Genel Merkezi'ne bomba ihbarı yapıldığı yönünde çıkan haberlere ilk açıklama geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ yaptığı paylaşımda "Bomba ihbarı durumu söz konusu değildir" ifadelerini kullandı.

Haber 14-05-23 20:35

AK Partili Hamza Dağ'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki! 'Canlı yayında açık açık yalan söylüyor'

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in ABD'den Türkiye'ye iadesiyle ilgili sorulan bir soruya "Erdoğan talep etmedi ki, benim bildiğim kadarıyla talep etmedi" cevabını verdi. Söz konusu ifadelere tepki gösteren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Sayın Kılıçdaroğlu canlı yayında açık açık yalan söylüyor" dedi. Öte yandan Adalet Bakanlığı da FETÖ elebaşı Gülen’in 27 suçtan iadesinin istendiğini açıkladı.

Haber 13-05-23 09:21

İlk tur ihtimali ve memur zammı... AK Parti'nin kritik ismi açıkladı: 'Çalışma bakanımızla da görüştük...'

Türkiye 14 Mayıs akşamı sandıktan çıkacak sonuçlara kilitlendi. Seçimin 1. turda bitip bitmeyeceğiyle ilgili AK Parti'den dikkat çeken bir çıkış geldi. "Tablo bizim lehimize" diyen AK Partili Hamza Dağ, ilk turda bitip bitmeyeceğine dair öngörüsünü açıkladı. Kamu işçilerine zamma da değinen Dağ, "Benzer artışın memurlarla ilgili de olacağını söyleyebiliriz" dedi. Dağ ayrıca, 'Diğer partilerden bize oy geçişi var' dedi.

Haber 10-05-23 12:27

The Economist dergisinin Twitter kapak fotoğrafına AK Parti'den sert tepki

The Economist dergisi, Twitter'daki kapak fotoğrafını İngilizce olarak "Erdoğan gitmeli" yazısıyla değiştirdi. İngiliz dersinin bu hareketi sosyal medyada tepki çekti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ da Twitter'dan yaptığı paylaşımda "İngiliz The Economist Dergisi, Twitter kapak fotoğrafına “Erdoğan gitmeli” yazarak uluslararası bir basın kuruluşunun demokrasi tarihinde yaptığı en büyük hadsizliklerden birine imza atmış." tepkisini gösterdi.

Haber 08-05-23 23:15

Hamza Dağ canlı yayında Erzurum'da yaşanan olaylarla ilgili o soruları yanıtladı! İmamoğlu'nu arayan oldu mu? Saldırıyı kınıyor musunuz?'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, 14 Mayıs seçimleriyle ilgili canlı yayında açıklamalar yaptı. Gazeteci Mehmet Akif Ersoy, Dağ'a Ekrem İmamoğlu'nun Erzurum mitingi sırasında yaşanan taşlı saldırıyı da sordu. Saldırıyı reddettiklerini ve kabul etmediklerini dile getiren Dağ, "Ama buradan bir mağduriyet çıkarmanın da anlamı yok" ifadesini kullandı. Hamza Dağ, kendi taraflarından İmamoğlu'na 'geçmiş olsun' telefonu açan biri olmadığını da belirterek "Şahsi hukuk olması gerekir" dedi.

Haber 08-05-23 19:45

AK Partili Hamza Dağ 'kampanyasına katkımız olsun' diyerek açıkladı! 'Onları ziyaret edin'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Kemal Kılıçdaroğlu'na seçim tavsiyesinde bulundu. "Ben hem Kılıçdaroğlu'na hem de ajanslarına buradan şöyle bir seslenmek istiyorum. Onların da kampanyasına bir katkımız olsun" diyen Dağ, "PKK ve FETÖ'ye çok net tavır koyun. Panik halindeki video çekmeleri bırakın. Togg fabrikasını, TCG Anadolu'yu, Filyos'taki doğal gaz tesisimizi ve Mersin'deki nükleer tesisi ziyaret edin. Gabar'daki petrol keşfini görün" ifadelerini kullandı.

Haber 05-05-23 16:00

Hamza Dağ: 'Türkiye artık seçmeniyle, iktidarıyla yönetimiyle her şeyiyle yepyeni bir Türkiye'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Türkiye’yi eski Türkiye zannediyorlar. Türkiye artık seçmeniyle, iktidarıyla yönetimiyle her şeyiyle yepyeni bir Türkiye. Eski Türkiye’de kalan ise muhalefet. Bir ekonomistin ne dediğinin veya Londra'daki, Washington’dakilerin ne dediğinin bir önemi yok" dedi.

Haber 05-05-23 15:01

AK Partili Dağ'dan CHP'nin 'baharlar gelecek' söylemine tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, muhalefetin "baharlar gelecek" söylemine dikkati çekerek, "Bu ülkeye bahar 3 Kasım 2002'de geldi. Zaman zaman zorluklar yaşasak da bahar havasında 20 yıl geçirdik. Bahar gibi bu ülkeye hizmet etmeye, yazın güzelliğini herkese göstermeye devam edeceğiz." dedi.

Haber 04-05-23 22:15

AK Partili isimden canlı yayında anket açıklaması: Şu anda 1 Kasım havasını görüyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. 14 Mayıs seçimlerine ilişkin konuşan Dağ, anketleri değerlendirerek, "Şu anda 1 Kasım havasını görüyoruz. Bu sistem yüzde olarak 55'e 45, 60'a 40 bitecek bir sistem değil. Bu sistemde bizim söyleyeceğimiz şey şu; AK Parti açık ara birinci." ifadelerini kullandı.

Haber 01-05-23 22:42

AK Parti'den Kılıçdaroğlu'nun kentsel dönüşümle ilgili sözlerine tepki

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kentsel dönüşüm çalışmalarını yürüttüğü Gaziemir Aktepe Emrez'de yapılan çalışmalara AK Parti'den tepki geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Emrez'deki projeye ilişkin yaptığı açıklamada, "10 yıldır temeli atılmayan bir proje" ifadelerini kullanarak, "Bizim çağrımız şudur: İzmir Büyükşehir Belediyesi bunu yapamayacak, bu projeyi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na devretsin." dedi.

Haber 01-05-23 17:40

Kılıçdaroğlu'nun TOKİ açıklamalarına AK Parti'den tepki geldi! Ya resmi sayfaya bakmaktan acizsiniz ya da...

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu yüksek kira fiyatlarıyla ilgili açıklamalar yaparken TOKİ'nin yaptığı konutlarla ilgili de konuşmuştu. Kılıçdaroğlu'nun o açıklamalarına AK Parti'den yanıt geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, TOKİ'nin yaptığı konutlarla ilgili istatistikleri paylaşırken Kılıçdaroğlu'na "Ya TOKİ resmi sayfasına bakmaktan dahi acizsiniz ya da yaren edindiğiniz yalan ve iftiradan kopamıyorsunuz" sözleriyle tepki gösterdi.

Haber 30-04-23 13:17

Hamza Dağ'dan dikkat çeken paylaşım! 'İşte, hayal edebilenlere saygı duy!'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabından bir klip paylaştı. Dağ, paylaşımına "İşte, tutkuyu koruyanlara saygı duy! İşte, hayal edebilenlere saygı duy!" notunu düştü.

Haber 28-04-23 22:19

AK Partili Hamza Dağ'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na 'Ayasofya' tepkisi! 'İçinde bulunduğunuz acizane durumun göstergesi'

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya paylaşımında "Bakalım Ayasofya Camii propagandası ne zaman başlayacak." ifadelerini kullanmıştı. Konuyla ilgili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan tepki geldi. Dağ, Twitter hesabından "Yayınlanması için TV kanallarına gönderdiğimiz reklam filmimize ilişkin etik dışı ve ilkesiz bir şekilde bilgi alarak bu paylaşımı yapmanız içinde bulunduğunuz acizane durumun göstergesidir" ifadelerine yer verdi.

Haber 27-04-23 21:27

AK Partili Hamza Dağ: Lider çalışkan olunca ekibin tembellik yapma lüksü olmuyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ziyareti sırasında seçim çalışmalarına ilişkin açıklamada bulundu. 14 Mayıs'a iki haftalık zaman kaldığını vurgulayan Dağ, "Bizim bugüne kadar yaptığımız başarılarda özellikle Cumhurbaşkanımızın çalışkanlığının çok büyük etkisi var. Lider çok çalışkan olunca ekibin tembellik yapma lüksü olmuyor. Diyoruz ki; 'O bir günde beş tane program yapıyor'" ifadelerini kullandı.

Haber 27-04-23 13:21

İzmirli taksicilerden ÖTV teşekkürü

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile milletvekili adaylarının odalarını ziyaretinde, ÖTV muafiyeti konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkürlerini iletti.

Yurthaber 27-04-23 13:13

AK Partili Hamza Dağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kandil, ABD ve FETÖ göndermesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Terör örgütü PKK'nın elebaşlarının ifadelerine vurgu yaparak, "Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamalar karşısında sessizliğe bürünmesini çok manidar buluyorum." dedi.

Haber 26-04-23 17:10