Harun Karaca Haberleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan'dan muhtarlara ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan: - "Muhtarların sigorta sorunu, AK Parti iktidarıyla Cumhurbaşkanımızın talimatıyla düzeltildi. Cumhurbaşkanımız olduğu müddetçe daha da iyileştirme yolunda devam edeceğiz"

Haber

Anadolu Ajansı 15 Temmuz'da millete doğru bilginin ulaşmasını sağladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan: - "Anadolu Ajansı 15 Temmuz gecesinde büyük bir fedakarlık ve kararlı yayın anlayışıyla milletimize gerçekleri ve kahramanlığı anbean ileterek doğru bilginin ulaşmasını sağlamıştır"

Haber

Karacan, Erdoğan'a oy veren köye selam götürdü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, 24 Haziran seçimlerinde, 113 seçmenden 112'sinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdiği Eskişehir'in Seyitgazi ilçesine bağlı Göcenoluk köyünü ziyaret etti

Haber

Milletvekilleri kayıt yaptırıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan: - "(Yerel seçimin erkene alınması tartışmaları) Şu anda bizim AK Parti olarak böyle bir seçim gündemimiz yok"

Haber

Harun Karaca

Harun Karaca Hakkındaki Haberler Mynet'te. Harun Karaca Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan, Kırklareli'nde

Harun Karacan: - "Bu seçimde sadece bir milletvekili seçmediniz, sadece bir başkan da seçmediniz. Tamamen sistemin ve Türkiye'nin kaderini belirleyen bir oy attınız. Öyle bir oy attınız ki bu oy 2023'ün oyuydu. Bu oy 2053'ün oyuydu. Bu oy 2071'e giden yolu açtığınız bir oydu"

Haber

24 Haziran seçimleri Türkiye'de bir milat olacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan: - "24 Haziran seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile şahlanış ve yeniden yükseliş ideallerimiz tüm unsurlarıyla hayata geçecek"

Haber

Eskişehir Osmangazi Üniversitesindeki silahlı saldırı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan: - "Buraya Türkiye'nin her yerinden gelen çocuklarımız var. Onların ailelerinin huzurlu bir şekilde evlatlarını gönderebileceği bir huzurlu üniversite olması önemli. Biz de elimizden geldiğince bunun oluşması için Rektörümüze destek olacağız"

Haber

24 Haziran'dan sonra 2023 ve 2051'e gidecek yol haritası çizilecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan: "Türkiye, 24 Haziran'dan sonra güçlü bir başkanlık sistemiyle daha farklı noktalara, 2023 ve 2051 yıllarına gidecek yol haritasını da çizmiş olacak"

Haber

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yıl dönümü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan: "Bir asır önce yedi düvele karşı mücadele eden aziz milletimizin bugün de torunları tek millet tek bayrak tek vatan ve tek devlet düsturu ile Afrin'de adeta bir destan yazıyor"

Haber

Oğlunu öldüren sanıktan şok açıklama

"O gün oruçlu olduğum için sinirliydim. Köpekleri neden bağlamadığını sorduğumda küfür etti. Tüfek elimde patladı. Üzgünüm"

Haber

Köpek yüzünden tartıştığı oğlunu öldürdü

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Hacıhasanlar Köyü’nde, çiftçi 53 yaşındaki Hüseyin Karacan, köpek yüzünden tartıştığı oğlu 20 yaşındaki Harun Karacan’ı av tüfeğiyle vurup öldürdü.

Haber

AK Parti'nin kesinleşen belediye başkan adayları

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti belediye başkan adaylarını açıkladı.

Haber

AK Parti'nin iki büyükşehir adayı açıklandı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Ak Parti’ nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayının mevcut başkan Mehmet Özhaseki olduğunu açıkladı. Bir diğer isim ise Eskişehir'den Harun Karacan oldu

Haber

'Beni çırılçıplak soymadın mı?'

AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, 28 Şubat sürecinde İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Müdürü olan Adil Serdar Saçan'ın kendisine işkence yaptığını iddia etti.

Haber