Haşim Kılıç Haberleri

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun 'Cumhurbaşkanı adayı değiliz' açıklamaları ne anlama geliyor, muhalefet kulislerinde hangi seçenekler konuşuluyor?

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın, CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanı adayı olması yönündeki açıklaması, muhalefetin adayının kim olacağı tartışmasını bir kez daha gündemin ön sıralarına taşıdı. İktidar kanadından gelen "Adayını açıkla" baskılarına karşın muhalefet, adayını seçim kararı alınana kadar açıklamamakta kararlı. Ancak ortak adayın CHP'den bir isim olacağı neredeyse kesin.

Haber 13-04-2022 04:50

SON DAKİKA | Haşim Kılıç'tan cumhurbaşkanlığı adaylığı açıklaması! O iddiaya cevap verdi

Son dakika haberi: Haşim Kılıç, cumhurbaşkanı adaylığı için isminin geçmesiyle ilgili ilk kez konuştu. Millet İttifakı'nın 2023 seçimlerinde kendisini aday göstereceği iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulunan eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç, "Benim dışımda gelişen bir konu" dedi.

Haber 11-04-2022 14:41

SON DAKİKA: Millet İttifakı'nın adayı için Haşim Kılıç, Zühtü Arslan ve Ali Bardakoğlu ismi olay oldu: Kazanamazlar...

Son dakika: Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı Ankara kulislerinde konuşulmaya devam ederken, son olarak ortaya atılan 'Haşim Kılıç' iddiası gündem yarattı. Kılıç'la birlikte Zühtü Arslan ve Ali Bardakoğlu isimlerinin de geçtiğini belirten CHP'li eski milletvekili gazeteci Barış Yarkadaş, ""Bu 3 aday da Millet İttifakı’nın adayı olarak çıkarsa seçimi kazanamaz" dedi.

Haber 10-04-2022 14:56

SON DAKİKA | Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını açıklayacağı tarih! Mansur Yavaş ve Haşim Kılıç iddiası sonrası yeni gelişme

Son dakika haberi: Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı ile ilgili Mansur Yavaş isminin önerilmesi gündem yaratırken, 'Haşim Kılıç' iddiası da çok konuşuldu. 6 muhalefet partisinin ise adayı açıklayacağı tarihle ilgili görüş birliğine vardığı iddia edildi. Muhalefet liderlerinin adayın açıklanması için bir tarih belirlediği ve o gün gelene kadar isim konusunda polemik yaratacak söylemlerden kaçınacakları belirtiliyor. İşte Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayıyla ilgili tüm detaylar..

Haber 10-04-2022 09:17

Haşim Kılıç

Haşim Kılıç Hakkındaki Haberler Mynet'te. Haşim Kılıç Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Haşim Kılıç Millet ittifakı'nın adayı mı olacak? Haşim Kılıç kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Haşim Kılıç, Nihat Genç'in paylaşımı sonrası merak konusu oldu. Kılıç, 7 Aralık 1999-22 Ekim 2007 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Mahkemesi Başkanvekili görevinin ardından 22 Ekim 2007 - 10 Şubat 2015 tarihleri arasında Anayasa Mahkemesi Başkanlığı yapmıştır. Sosyal medyadaki paylaşımlar sonrası Haşim Kılıç Millet ittifakı'nın adayı mı olacak? Haşim Kılıç kimdir? Nereli ve kaç yaşında? soru ve konu başlıkları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İşte detaylar...

Haber 09-04-2022 22:56

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adaylığı için iki isim: Haşim Kılıç ve Zühtü Arslan

Muhalefetin cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmaları sürerken Haşim Kılıç veya Zühtü Arslan'ın Millet İttifakı'nın adayı olacağı iddiası gündem yarattı.

Haber 05-10-2021 09:01