Hasselblad Haberleri

OnePlus 9 Pro dayanıklılık testine girdi! İşte aldığı sonuç

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro dün tanıtıldı. Hasselblad iş birliği ile geliştirilen akıllı telefonların en güçlü modeli, yani OnePlus 9 Pro, dayanıklılık testine tabi tutuldu. OnePlus 9 Pro testten şaşırtıcı bir sonuç ile çıktı.

Haber

OnePlus 9 Pro'nun kardeşi: OnePlus 9 tanıtıldı! Snapdragon 888'li cihaz özellikleri ile neler sunuyor?

OnePlus, OnePlus 9 serisini tanıtırken OnePlus 9'u da unutmadı. OnePlus 9 özellikleri ve fiyatı ile birlikte kamuoyunun beğenisine sunuldu. Peki OnePlus 9'un özellikleri neler, OnePlus 9'un fiyatı ne kadar?

Haber

OnePlus 9 Pro tanıtıldı! İşte Hasselblad iş birliği ile doğan telefonun özellikleri

OnePlus 9 Pro sonunda üstündeki sır perdesini kaldırdı. Gerek OnePlus sosyal medya hesapları gerekse de OnePlus CEO'su Pete Lau'nun paylaşımları ile birçok özelliği belli olan OnePlus 9 Pro, ilgi çekici özelliklere sahip. İşte OnePlus 9 Pro'nun özellikleri.

Haber

Lansmana gerek kalmadı: İşte OnePlus 9 Pro'nun resmi fotoğrafları

OnePlus 9 ailesi için bekleyiş sürerken, firmanın CEO'su Pete Lau ilginç bir paylaşıma imza attı. OnePlus CEO'su Pete Lau, Twitter hesabı üzerinden OnePlus 9 Pro'nun resmi fotoğraflarını paylaştı. Hasselbrad imzalı OnePlus 9 Pro, 'Morning Mist' renk seçeneği ile oldukça dikkat çekici görünüyor.

Haber

OnePlus 9 Pro kablosuz şarj hızı ile şaşırtabilir!

OnePlus 9 serisi ile tanışmamıza az bir süre kaldı. Yeni bir sızıntıya göre ise Hasselbrad imzalı OnePlus 9 ailesinin en güçlü üyesi OnePlus 9 Pro şaşırtıcı bir kablosuz şarj hızı sunacak.

Haber

OnePlus 9 serisi ile çekilen ultra geniş açılı fotoğrafı CEO Pete Lau paylaştı!

OnePlus 9 serisinin tanıtımına az bir süre kala, akıllı telefon hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu kez OnePlus CEO'su Pete Lau, Hasselblad imzası bulunan OnePlus 9 serisi ile çekilen ultra geniş açılı bir fotoğraf paylaştı.

Haber

Hasselblad eli değmiş OnePlus 9 ailesinin tanıtım tarihi açıklandı!

OnePlus 9 ailesinin tanıtım tarihi sonunda belli oldu. OnePlus, tanıtım tarihine ek olarak OnePlus 9E, OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro'dan oluşması beklenen OnePlus 9 ailesi için Hasselbrad ile iş birliği yaptığını da açıkladı.

Haber

OnePlus'tan 'ufukta yeni bir şeyler' olduğunu gösteren paylaşım! OnePlus 9 mu geliyor?

OnePlus 9 ailesi ile çok yakında tanışabiliriz. Zira ünlü akıllı telefon üreticisi OnePlus, yeni bir duyuru yaptı. OnePlus duyurusunda ''Something new is on the horizon'' (Ufukta yeni bir şey var) ifadesini kullandı ve tarih verdi.

Haber