Hülya Gülşen Irmak kimdir?

Hülya Gülşen Irmak kimdir?

55 yaşında olan Hülya Gülşen Irmak,14 Eylül 1965 yılı Ankara doğumludur. Başak kadını olan Irmak, evli ve 3 çocuk annesidir. Okul hayatında bir dönüm noktası sayılan ve giriş yaşı en az 16 olan Ankara Devlet Konservatuarı’na özel bir sınavla 14 yaşında iken girmiştir. Böylece tiyatro hayatına 1979 yılında Ankara Devlet Konservatuarına adım atması ile resmen başladı. Bir yanda da dışardan lise okuyarak eğitim hayatını tamamladı. Birçok tiyatro oyunları, dizi ve filmlerde başarılı performanslar gösterdi. Özellikle; Ferhunde Hanımlar, Bizim Evin Halleri, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş, Çalıkuşu, Asla Vazgeçmem gibi projelerde yer aldı. Oldukça hünerli olan Hülya Gülşen Irmak Dublaj Sanatçılığında da başarılı seslendirmeler gerçekleştirdi.

Hülya Gülşen Irmak Haberleri

Ramo dizisine flaş transfer! Hülya Gülşen Ramo'da hangi rolde oynayacak?

Show TV'nin aksiyon dolu dizisi Ramo, usta oyuncu Hülya Gülşen ile anlaştı. Gülşen, sevilen dizinin kadrosuna görme engelli profesör rolü ile katılacak.

Magazin 22-03-21 21:22

Aşk Tesadüfleri Sever 2 kadrosuna sürpriz isimler katıldı

Merakla beklenen “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filminin çekimleri sürerken, oyuncu kadrosundaki sürpriz isimler de açıklanmaya devam ediyor!

Trend 20-08-19 13:05