Ipados Haberleri

iOS 17, iPadOS 17 watchOS 10 ve macOS Sonoma'nın çıkış tarihleri açıklandı!

Özellikle iOS 17'nin ne zaman yayınlanacağı merak edilirken, düzenlediği etkinlikle iPhone 15 modellerini tanıtan Apple, yeni yazılım güncellemeleri iOS 17, iPadOS 17 watchOS 10 ve macOS Sonoma'nın çıkış tarihlerini açıkladı. İşte OS 17, iPadOS 17 watchOS 10 ve macOS Sonoma'nın çıkış tarihleri ve yeni güncellemelerle uyumlu cihazlar!

Haber

Apple karar değiştirdi: Stage Manager artık yalnızca M1'li iPad'lere özel değil!

Apple, iPadOS 16'nın kilit özelliklerinden biri olan ve aynı anda birden çok uygulama kullanımını sağlayan yeni özelliği Stage Manager'ı (Sahne Yöneticisi) başlangıçta M1 çipli iPad'lere özel bir özellik olarak duyurmuştu. Ancak Apple sürpriz bir şekilde kararını değiştirdi. Şirket, Stage Manager'ı daha fazla iPad'e getirme kararı aldı.

Haber

Gözler WWDC22'de! Apple bu akşam neler tanıtacak?

iPhone, Mac, Apple Watch, iPad ve Apple TV gibi ürünlerin arkasındaki Apple her yıl yazılımlara odaklanan WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) adında bir etkinlik düzenliyor. Bu yılki etkinlik bu akşam yapılacak açılış konuşmasıyla başlayacak. Apple'ın bu akşam tanıtacağı ürün veya ürünler için dedikodu kazanı ise uzun bir süredir kaynıyor. Peki etkinliğe az bir süre kalmışken, son söylentilere göre Apple bu akşam neler tanıtacak, nasıl sürprizler yapacak?

Haber

Apple, WWDC22 için resmen tarih verdi! iPhone için iOS 16 ve daha fazlası yolda

Teknoloji devi Apple, 2022 Dünya Geliştiriciler Konferansı'nın (WWDC22) 6 Haziran Pazartesi ile 10 Haziran Cuma tarihleri ​​arasında gerçekleştirileceğini duyurdu. Geçen yıl olduğu gibi WWDC22 de yüz yüze değil online olarak gerçekleştirilecek. Etkinlikte iOS 16, iPadOS 16, macOS 13, tvOS 16 ve watchOS 9'un tanıtılması bekleniyor.

Haber

Apple'ın bile ilgisini çekebilecek iPad Pro söylentisi!

Yeni ve ilgi çeken bir söylenti, gelecekteki iPad Pro'nun yatay bir kamera düzenine ve arkada yatay bir Apple logosuna sahip olabileceğini iddia etti.

Haber

iOS 15 ve iPadOS 15 yayınlandı! Ancak bazı eksiklikler var

Apple iOS 15 sürümünü geçtiğimiz günlerde kullanıcılara sundu. Fakat bazı eksiklikler mevcut. SharePlay, geliştirilmiş AirPods Find My desteği, Evrensel Kontrol ve daha fazlası gibi özellikler henüz gelmiş değil.

Haber

Apple yeni güvenlik açığı tehlike yaratıyor

ABD merkezli teknoloji devi Apple genellikle güvenli bir platform olarak biliniyor. Hem iOS hem de iPadOS ve macOS gibi tüm işletim sistemlerinde bazen güvenlik açıkları ortaya çıkabiliyor.

Haber

iPhone, iPad ve fazlası: İşte Apple'ın güncelleyeceği tüm cihazlar!

Apple, 2021 yılı için WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) adlı yıllık geliştirici konferansını başlattı. Açılış konuşmasında Cupertino merkezli teknoloji devi, işletim sistemlerinin en son sürümünü, yani iOS 15, iPadOS 15, macOS Monterey ve watchOS 8’i tanıttı. Dilerseniz, yeni güncellemeye hak kazanan cihazların listesine bir göz atalım.

Haber

WWDC 2021'den: iPadOS 15 tanıtıldı! İşte özellikleri

Apple iOS 15'in ardından, iPadOS 15'i de tanıttı. iPad kullanıcılarını yakından ilgilendiren yeni sürüm, birçok dikkat çeken detaya sahip.

Haber

İOS 15 tanıtıldı! | İOS 15 ve iPadOS 15’te yeni ne özellikler var? Airpods ve Airpods Pro için yeni özellikler…

WWDC 2021’e (Dünya Geliştiriciler Konferansı) bu yıl 7 Haziran ve 11 Haziran tarihlerinde düzenleniyor. 2020 senesinden düzenlenen ve İOS 14’ün tanıtıldığı WWDC çevrim içi olarak yayınlanmıştı. WWDC 2020 gibi çevrim içi bir konferans ile düzenlenecek olan WWDC 2021, bu akşam Türkiye saati ile 20:00’de başladı.

Haber

WWDC 2021'e artık saatler kaldı! Apple'dan bu akşam neler bekleniyor?

WWDC 2021 (Dünya Geliştiriciler Konferansı) için artık nefesler tutuldu. Peki iOS 14'ün tanıtıldığı WWDC 2020 gibi çevrim içi olarak düzenlenecek olan konferansta nelerle karşılaşacağız hiç merak ettiniz mi? İşte iOS 15, MacBook Pro ve daha fazlası hakkında söylentilerin olduğu etkinlik için gelen son bilgiler.

Haber