Iraz Yıldız Haberleri

Tamer Karadağlı ve genç aşkı Iraz Yıldız ayrıldı! Fotoğraflar silindi

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı bir süredir genç aşkıyla gündemdeydi. Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan piyanist Iraz Yıldız ve Tamer Karadağlı ayrıldı. Karadağlı ve Yıldız, sosyal medyada birlikte yer aldığı fotoğrafları sildi, takipleşmeyi de bıraktı.

Magazin

Tamer Karadağlı, 25 yaşındaki sevgilisi Iraz Yıldız'ın ateşli pozlarına kayıtsız kalamadı

Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği 'Haluk' karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, bir süredir kendisinden 30 yaş küçük piyanist Iraz Yıldız ile aşk yaşıyor. Sosyal medyada epey aktif olan Iraz Yıldız, Instagram hesabından ateşli pozlarını paylaştı.

Magazin

Tamer Karadağlı, 30 yaş küçük sevgilisini aileye soktu! Dikkat çeken detay!

Magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden olan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı'nın, kendisinden 30 yaş küçük Iraz Yıldız ile aşk yaşaması olay olmuştu. Sosyal medyada, tartışma yaratan çiftle ilgili bir detay dikkat çekti.

Magazin

Tamer Karadağlı'nın 25 yaşındaki sevgilisi Iraz Yıldız'ın tavırlarına tepki yağdı! ''Kendini beğenmiş!''

Tamer Karadağlı ile yaşadığı aşkla geniş kitlelerce tanınan 25 yaşındaki piyanist Iraz Yıldız'ın, geçmişte bir YouTube kanalına verdiği bir röportaj yeniden gündeme geldi. Röportajda sanatçı kişiliğinden bahseden Iraz Yıldız'ın tavırlarına ''Sakil'' ve ''Kendini beğenmiş'' gibi yorumlar yapıldı.

Magazin

Iraz Yıldız

Iraz Yıldız Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Iraz Yıldız Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Tamer Karadağlı'nın 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız, güzelliğiyle sosyal medyayı kasıp kavuruyor!

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı'nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız, güzelliğiyle Instagram'ı kasıp kavuruyor.

Magazin

Tamer Karadağlı'nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi merak konusu oldu

Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı'nın sahnede yaşadığı anlar gündem olmuştu. Geceye damga vuran Karadağlı genç sevgilisiyle törene katılmasıyla da dikkat çekti.

Magazin

Tamer Karadağlı sevgilisi Iraz Yıldız arasındaki yaş farkı ne kadar? İşte ünlü çiftin birlikteliğine dair detaylar…

Türkiye’nin taş fırın erkeği Haluk olarak hafızalara kazınan Tamer Karadağlı, şu sıralar yeni aşkı ile gündemde. Sevgilisi Iraz Yıldız ile yaş farkını duyanlar şaşkınlığını gizleyemiyor.

Haber

Tamer Karadağlı'nın genç aşkı Iraz Yıldız paylaşımlarıyla dikkat çekti

Tamer Karadağlı’nın genç sevgilisi Iraz Yıldız paylaşımlarıyla dikkat çekti. İkilinin arasındaki yaş farkı sık sık gündem oluyor.

Magazin

Iraz Yıldız kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Tamer Karadağlı'nın sevgilisinin biyografisi

Tamer Karadağlı ile aşk yaşadığı bilinen genç müzisyen Iraz Yıldız'ın hayatı vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Çocuklar Duymasın dizisiyle Türk halkının kalbinde yer eden ve pek çok projede yer alan Tamer Karadağlı'nın sevgilisi Iraz Yıldız kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Iraz Yıldız'ın biyografisi...

Magazin

Tamer Karadağlı 30 yaş küçük sevgilisiyle aşkını savundu! 'Aşkta yaş farkı olmaz'

Tamer Karadağlı genç sevgilisiyle ilgili ilk kez konuştu. Karadağlı kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız'ı sert bir şekilde eleştirenlere cevap verdi.

Magazin

Tamer Karadağlı ve sevgilisi Iraz Yıldız'dan yeni fotoğraf!

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ile piyanist Iraz Yıldız'ın ilişkisi doludizgin devam ediyor. Çift, önceki gün Yıldız'ın çektiği selfie ile mutluluklarını gözler önüne serdi.

Magazin