Ismail Demir Haberleri

İlk kez gerçekleşti! Türkiye’den kritik bir hamle daha! İsmail Demir duyurdu…

Türkiye savunma sanayindeki başarılara bir yenisini daha ekledi. Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir "MARLİN’den katı yakıtlı KUZGUN Seyir Füzesinin atışıyla bir SİDA’dan ilk defa güdümlü mühimmat atışı gerçekleşti" dedi.

Haber 28-03-23 13:59

İsmail Demir'den TB3 ve Gökbey açıklaması: Yerli motorla uçacak

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, canlı yayında yaptığı açıklamada "TB3'ün çalışmaları hızla devam ediyor. Üretimde yapılacak bazı değişiklikler var. Onların yapıldığını söyleyebilirim. Entegrasyon ve uçuş testleri başlayacak. Bu yıl içinde TB3'ü göreceğiz" dedi. Demir, Ayrıca, "Gökbey bu yıl yerli motorla uçacak" diye konuştu.

Haber 25-03-23 11:09

Milli Muharip Uçak'tan ilk görüntüler! İsmail Demir paylaştı: Bu gurur hepimizin

Milli Muharip Uçak (MMU) için kritik bir gelişme yaşandı. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Milli Muharip Uçak'ın ilk görüntülerini paylaşarak "Mühendislerimizin emeğine sağlık. Bu gurur hepimizin. Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Haber 23-03-23 00:05

Türkiye'yi gururlandıran haber! MMU'nun ardından HÜRJET de piste çıktı

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Milli Muharip Uçak'ın (MMU) ardından, HÜRJET'in de piste çıktığını belirterek, "Yerli ve milli jet uçağımız koşmaya başladı, gökyüzüne kavuşmak için gün sayıyor. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum." ifadesini kullandı.

Haber 18-03-23 21:19

Ismail Demir

Ismail Demir Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ismail Demir Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İsmail Demir'den heyecanlandıran paylaşım: Milli Muharip Uçak pist başında!

Türkiye'nin yerli ve milli savaş uçağı projesi Milli Muharip Uçak (MMU), piste çıktı. Kendi motorlarını kullanarak piste çıkan Milli Muharip Uçak, taksi testini başarıyla icra etti. Konuya ilişkin ise Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'den paylaşım geldi. İşte haberin detayları...

Haber 17-03-23 20:45

SON DAKİKA | SSB Başkanı İsmail Demir sosyal medyadan duyurdu! HÜRJET motorunu çalıştırdı

Son dakika haberi: Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Demir, "HÜRJET motorunu çalıştırdı! Artık sıra uçuşta" mesajıyla o anları paylaştı.

Haber 02-02-23 11:59

Son dakika: Savunma sanayiinde merak uyandıran açıklama! İsmail Demir bu akşamı işaret etti: Yeni yıla müjdeyle gireceğiz

Son dakika haberi: Yeni yıla girerken savunma sanayii alanında yeni bir adım atılıyor. Gelişmeyi Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir "müjde" olarak duyururken "Bu akşamı bekleyin" dedi.

Haber 30-12-22 11:54

Savunma Sanayii Başkanı Demir, TEKNOFEST KARADENİZ'de konuştu:

"Ambargolar ile bizi durduracaklarını düşünenlerin çok çok yanıldıklarını gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz"

Yurthaber 31-08-22 12:28

Savunma Sanayii Başkanı Demir, Sarsılmaz tesislerine ziyarette bulunarak silahları test etti:

"Tabancalarımız dünyada nasıl marka olduysa tüfeklerimiz de artık dünya markası olma yolunda"

Yurthaber 14-08-22 16:37

SSB Başkanı Demir Sayı 170'i geçti diyerek duyurdu: NATO ülkeleri de bizim kapımızı çalmaya başladı

Türkiye'nin savunma sanayiindeki başarıları tüm dünyanın gündeminde geniş yer bulurken Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Savunma sanayii ürünü ihraç edilen ülke sayısının 170'i geçtiğini belirten SSB Başkanı Demir, savunma sanayiinde ihraç edilen ürün çeşidinin 230'u aştığını söyledi. Bu doğrultuda Demir, artık NATO ülkelerinin de Türkiye'nin kapısını çalmaya başladığını aktardı. İşte detaylar...

Haber 09-08-22 22:59