İstanbul Bilişim

İstanbul Bilişim

2002 yılında e-ticaret merkezi olarak kurulan İstanbul Bilişim, teknolojik ürünlerden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün gamına sahiptir. CeBIT Bilişim Fuarı’nda kendini tanıtarak zamanla satışlarını artırmış ve tanınan e-ticaret firmaları arasında yer almıştır. Samsung, Philips, Dell, Apple gibi gelişmiş teknoloji markalarını kullanıcılarına sunan firma, hem internet hem de mağazalarından alışveriş imkanı sunuyor. İstanbul Bilişim, hakkındaki dolandırıcılık iddialarına da konkordato talebiyle karşılık vermiştir. Ürünlerin teslim edilmemesi, ücret idadesi yapılmaması gibi artan müşteri şikayetlerinin ardından Nurettin Yavuz hakkında dolandırıcılık suçlamasıyla dava açılırken, konkordato talebi de reddedildi ve iflas kararı alındı.

İstanbul Bilişim Haberleri

İstanbul Bilişim hakkında karar verildi

Son dakika haberine göre İstanbul Bilişim’in konkordato talebiyle açtığı dava reddedildi. Mahkeme, İstanbul Bilişim (Retro Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret LTD.’nin iflasına karar verdi.

Finans 15-10-2020 13:59

İstanbul Bilişim davalık oldu

Türkiye’de son dönemin en çok konuşulan firması İstanbul Bilişim dava ile karşı karşıya kaldı. İstanbul Bilişim’in sahibine hapis cezası verilebilir.

Haber 11-09-2020 12:28

İstanbul Bilişim battı mı? Müşteriler ne yapacak? İstanbul Bilişim'den verilen siparişler ne zaman gelecek? İstanbul Bilişim kapandı mı?

20 yıldır Türkiye'de teknoloji perakendecisi olarak hizmet veren İstanbul Bilişim, son günlerde ekonomik sıkıntılar çekmesi ile gündeme gelmeye devam ediyor. Uzun zamandır stok sıkıntısı çeken İstanbul Bilişim müşterileri, İstanbul Bilişim kapandı, İstanbul Bilişim battı mı sorularıyla araştırmalar yapmaya devam ediyor. Peki İstanbul Bilişim'in son durumu nedir? İstanbul Bilişim müşterileri ne olacak?

Finans 29-07-2020 13:44

20 yıldır faaliyet gösteren İstanbul Bilişim konkordato ilan etti! Ürün yok, para iadesi yok

 Teknoloji perakendecisi olarak Türkiye’de yaklaşık 20 yıldır faaliyet gösteren İstanbul Bilişim, konkordato ilan ettiğini duyurdu. Firma satın alınan ürünleri göndermeyerek yüzlerce kullanıcıyı mağdur etmişti.

Finans 24-07-2020 11:54

Diğer Haber Etiketleri

Satış rekoru kıran e-ticaret sitesinde vatandaşı isyan ettiren gecikme

Türkiye’de elektronik cihaz alımında ilk akla gelen online alışveriş sitelerinden biri olan İstanbul Bilişim'de gecikme isyanı yaşanıyor.

Finans 10-01-2020 09:55