Kablosuz Mouse Haberleri

Hem ergonomik hem de dayanıklı yapısıyla sizi kendine hayran bırakacak en iyi Logitech marka mouselar

Yeni bir mouse almayı planlıyorsanız Logitech markasının ürünlerine denk gelmiş olmalısınız. Çünkü bilgisayar bileşenleri sektöründe başarısını ortaya koyan marka uzmanlık alanı olan mouselar konusunda da kullanıcılarını tatmin etmeyi başarıyor. Henüz hangi ürünü satın alacağınıza karar vermediyseniz gelin, en iyi Logitech mouse modellerine göz atalım.

Haber 01-09-2023 17:15

Oyunlarda size avantaj sağlayacak en iyi Steelseries marka mouse önerileri

İyi bir mouse, oyun performansınızı kökten değiştirebiliyor. Tepki süresi, tuş ve izleme hissiyatıyla her şeyi etkileyen bu ürünlerin en kaliteli modellerini SteelSeries üretiyor. Eğer oyunlarda rakiplerinize karşı avantaj sağlamak istiyorsanız en iyi SteelSeries mouse seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım!

Haber 26-10-2022 16:34

Oyunlarda size avantaj sağlayacak en ergonomik ve kullanışlı Razer marka mouselar

Bilgisayar oyunlarında oyuncular arasında rekabet, her zaman sınırları üst seviyelere taşır. Rakipleriyle son ana kadar savaşmak isteyen birçok oyuncu, kendini geliştirmeye önem verdiği için en iyi donanımlarla savaşmayı tercih eder. Oyunlarda en iyi performansı sergilemeniz için Razer markası tarafından üretilen oyuncu mouseları, rakiplerinize karşı avantajlı olmanızı sağlar. Eğer siz de rekabete dahil olmak istiyorsanız Razer oyuncu mouse seçeneklerine göz atmaya ne dersiniz?

Haber 18-10-2022 10:14

2022'nin en trend ve en çok satan 250 TL altı teknoloji ürünleri

"250 TL altına satılan elektronik ürün kaldı mı?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Her ne kadar inandırıcı gelmese de bu fiyatlara hayatınızı kolaylaştıran onlarca farklı elektronik ürün bulmanız mümkün. Siz zahmet etmeyin diye biz biraz araştırma yaptık ve 2022'nin en trend teknoloji ürünleri arasından 250 TL altına satılanları bir araya getirdik. Haydi gelin, bu ürünleri inceleyelim!

Haber 11-10-2022 15:59

Kablosuz Mouse

Kablosuz Mouse Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kablosuz Mouse Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Oyunlarda bir adım öne geçmek için kullanımı rahat en iyi kablosuz gaming mouselar

Oyuncu masasında kablo karmaşasına son vermek ve hareket alanını arttırmak isteyenler, kablosuz gaming mouse modellerini tercih ediyor. Yüksek çekim mesafesi sunan kablosuz mouse çeşitleri, oyuncuların çok daha rahat şekilde mouse kullanmalarını sağlayarak oyun performanslarını iyileştiriyor. Kaliteli oyuncu ekipmanı markalarının imzasını taşıyan birçok kablosuz gaming mouse modeli bulunuyor. Gelin, oyun performansınıza çağ atlatacak en iyi kablosuz mouse modellerini inceleyelim!

Haber 26-09-2022 15:37

Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Oyunlarda hataya asla yer vermek istemeyen ve keskin hamleler yaparak başarıya ulaşmayı amaçlayan gamerların tercihi, makro mouse çeşitlerinden yana oluyor. Çeşitli tuş atamaları yapılmasına imkân tanıyan makro mouse modelleri, oyuncuların kendi tarzlarını oyuna yansıtmalarının en pratik yolu olarak biliniyor. Birçok kaliteli marka, birbirinden şık ve bol özellikli makro mouse modeli üretiyor. Gelin, en iyi makro mouse çeşitlerine birlikte göz atalım!

Haber 08-08-2022 14:15

Tatillerde yanınızda taşımaya hiç üşenmeyeceğiniz kablosuz klavye ve mouse çeşitleri

Çağın en önemli ihtiyaçlarından biri mobilize olabilmek. Bu sebeple çoğu çalışan ve öğrenci, sürekli olarak farklı zaman ve mekânlarda çalışmak zorunda kalabiliyor. Bu şekilde çalışabilmek için taşınabilir klavye ve mouse büyük önem kazanıyor. Çünkü, taşıması kolay bir klavye ve mouse ile istenilen her yeri anında kendi ofisinize çevirme imkânı bulunuyor. Bu şekilde çok rahat taşıyabileceğiniz kullanışlı klavye ve mouse çeşitleri arıyorsanız sizler için seçtiğimiz ürünlere beraber göz atalım.

Haber 02-08-2022 14:59