Kara Sevda Dizisi Haberleri

Neslihan Atagül kimdir, aslen nereli? Neslihan Atagül kaç yaşında ve eşi kimdir?

Televizyon dizileri ile yıldızı parlayan oyunculardan olan Neslihan Atagül'ün yaşı, memleketi ve hayatı gibi konular merak ediliyor. Oyunculuğa ilk kez Yaprak Dökümü dizisi ile başlayan Atagül, çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Peki Neslihan Atagül kimdir, aslen nereli? Neslihan Atagül kaç yaşında ve eşi kim? İşte hayatı ve merak edilenler...

Magazin 16-02-22 01:13

Hazal Filiz Küçükköse göğüs dekolteli pozlarıyla beğeni topladı

Bir süredir ekranda olmayan Hazal Filiz Küçükköse sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Hazal Filiz Küçükköse göğüs dekoltesiyle hayranlarını mest etti.

Magazin 22-03-21 09:37

Kara Sevda son bölüm izle: 72. Son bölümde mutluluğa evet!

Kara Sevda son bölümünde Kemal ve Nihan'ın mutluluğu gerçeğe dönüyor! Dizinin son bölümünde, Leyla yaptıklarının sonucu olarak tutuklu olarak yargılanmaya başladı ve Emir'e de mahkeme yolları nihayet göründü! İşte Kara Sevda son bölüm izleme linki ve son bölümde yaşananlar...

Magazin 07-06-17 21:26

Kara Sevda izle: Son bölümde Nihan'a düğün sürprizi!

Kara Sevda yeni bölümünde, Kemal ve Nihan'ın düğün şenliği var. Kara Sevda son bölümünde, çift evlilik kararı almıştı ve bu yeni bölümde de evlilik kararını harekete geçirdiler. Kara Sevda son bölümünde ise Emir, Kemal'i sırtından vurmuştu. Emir, yeni bölümde nasıl kararlar alacak?

Magazin 31-05-17 18:21

Kara Sevda son bölüm izle : Kara Sevda son bölümünde Nihan'dan evlilik atağı

Kara Sevda son bölüm internetten izlenebilir durumda. Kara Sevda son bölümüyle evlilik süreçleri, intikam sözleri ve ayrılıklara tanıklık ettik. Dizinin en son yayınlanan 70. bölümünde Bir taraf boşanırken, bir tarafta evlilik hesapları vardı. Emir, Nihan'dan ayrılık intikamını almaya hazırlanıyor.

Magazin 24-05-17 22:21

Kara Sevda son bölüm izle : Kara Sevda son bölümüyle finale yaklaşıyor! Kemal'e ne oldu?

Kara Sevda son bölüm internetten izlenebilir durumda. Kara Sevda son bölümüyle birlikte adım adım finale doğru yaklaşıyoruz. Dizinin son yayınlanan 69. bölümünde Kemal'in ölüp-ölmediği merak ediliyor. Kemal, Emir tarafından öldürüldü mü? Kara Sevda son bölümde yaşananlar, Kara Sevda final bölümünde olacaklara ışık tutuyor.

Magazin 18-05-17 00:06

Kara Sevda son bölüm izle : Kara Sevda dizisi son bölümünde Kemal ile Nihan bölündü!

Kara Sevda son bölüm izle: Kara Sevda son bölümünde Nihan'a karşı planlar mı var? Kara Sevda son bölümünde, dizinin seyri tamamen değişiyor gibi: Kara Sevda son bölümünde Mercan Komiser Nihan'a karşı neler planlıyor? Kara Sevda son bölümde ilginç işbirlikleri!...

Magazin 11-05-17 00:09

Kara Sevda 67. Bölüm son bölüm izle: Kemal ve Nihan arasında şaşırtıcı gelişmeler!

Kara Sevda dizisi son 67. bölümü izleyicileri şaşırtıcı gelişmelere tanık olacak! Kemal ve Nihan kavuşuyor mu? Kara Sevda disizi son bölümünde neler oluyor? Kara Sevda dizisinde Kemal ve Nihan nihayet kavuşmaya çok yakın. Detaylar haberimizde:

Magazin 03-05-17 20:48

Kemal ve Emir arasındaki savaş şiddetleniyor

Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisi dün akşam 42. bölümüyle ekranlara geldi. Emir'le Kemal arasındaki çekişme bu bölümde iyice kızışıyor. Bakın dizinin 42. bölümünde neler oldu?

Magazin 03-11-16 02:10

Kara Sevda 42. bölüm fragmanı izle! Kemal nasıl bir yol izleyecek

Kara Sevda 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Nihan'ı görünce duygularına teslim olan Kemal, Emir'le olan savaşında bundan sonra nasıl bir yol izleyecek. Yeni detaylar Kara Sevda 42. bölüm fragmanında!

Haber 01-11-16 16:15

Kara Sevda'da Kemal gerçeğe çok yaklaşıyor

Star TV ekranlarında yayınlanan ve heyecanla takip edilen Kara Sevda dizisi 41. bölümüyle ekranlara geldi. Kara Sevda'nın 41. bölümünde bakın neler oldu?

Magazin 27-10-16 03:50

Kara Sevda'nın 40. bölümünde bu hafta neler oldu?

Star TV'deki Kara Sevda dizisi 40. bölümüyle ekranlara geldi. Bu bölümde merakla beklenen 'Ozan'ın ölümüyle ilgili sır çözülecek mi?' sorusu cevap buluyor.

Magazin 20-10-16 01:32

Kara Sevda 38. bölüm Nihan ve Kemal'in karşılaşmasına sahne oldu!

Kara Sevda 38. bölüm nefes kesti. Nihan ve Kemal'in birbirinden uzak durmaya çalışması yeterli olmadı. İki aşık birbirinin karşısına beklemedikleri bir anda çıktı. İşte Kara Sevda 38. bölüm detayları!

Haber 05-10-16 11:44

Kara Sevda yeni sezona bomba gibi başladı

Star TV'nin sevilen dizisi Kara Sevda dün akşam yayınlanan 36. bölümüyle yeni sezona merhaba dedi. Bakın yeni sezonun ilk bölümünde neler oldu?

Magazin 22-09-16 00:52

Kara Sevda dizisi kaldığı yerden devam ediyor

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün başrollerinde yer aldığı Kara Sevda'nın büyük bir heyecanla beklenen yeni sezonunun ilk bölümü 21 Eylül Çarşamba günü Star TV ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Magazin 15-09-16 13:27