Katarsis X-Tra Haberleri

Paylaş Benimle programına nasıl başvurulur? Gökhan Çınar Paylaş Benimle programı formatı ne? İşte başvuru yöntemi...

YouTube'da yayınladığı 'Katarsis' isimli programıyla bilinen ve sonrasında Exxen ile anlaşan Uzman Psikolog Gökhan Çınar, "Paylaş Benimle" adlı programıyla yakında TV8 ekranlarında olacak. Program, ilginç hayat hikâyeleri vasıtasıyla insanların hayatlarına dokunacak. Peki Paylaş Benimle programına nasıl başvurulur? Gökhan Çınar Paylaş Benimle programı formatı ne? İşte başvuru yöntemi...

Magazin 04-07-21 00:51

Barış Murat Yağcı: Baba bende bir yaşa kadar olmadı

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Barış Murat Yağcı, Katarsis programına konuk oldu. Yağcı, babasıyla ilgili acı bir itirafta bulundu.

Magazin 28-05-21 15:01

Katarsis'e katılan Selin Ciğerci ilk defa anlattı! 'Evimin bereketini kaçırdın'

Exxen'de yayınlanan Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis'e katılan Selin Ciğerci, hayatının bilinmeyen detaylarını anlattı. Yönelimini ve ailesine nasıl açıldığını anlatan Selin Ciğerci, duygu dolu anlar yaşadı.

Magazin 04-05-21 11:20

MasterChef jürisi Danilo Zanna ilk defa anlattı: Babam için cenaze bile yapamadık

MasterChef Türkiye'nin jüri üyesi olan İtalyan şef Danilo Zanna, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden babası Armando Zanna ile ilgili duygularını paylaştı. Ünlü şef Zanna, babasını en son gördüğü anı ve son konuşmalarını anlattı.

Magazin 05-03-21 01:43

Kibariye yaşadığı zorlukları anlattı! 'Okumam yazmam yoktu, kara kuru çingene dediler'

Ünlü şarkıcı Kibariye Acun Ilıcalı'nın Exxen platformunda Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis programına konuk oldu. Gençlik yıllarını ve ilk şarkı söylediği dönemleri anlatan Kibariye: 'Kara kuru bir şey diye beğenmedikleri için perde arkasından şarkı söylettiler” ifadeleriyle yaşadığı zorlukları dile getirdi.

Magazin 19-02-21 11:43