Koray Aydın Haberleri

İYİ Parti içinden bir parti daha çıkacak iddiası! Ümit Özdağ ve Yavuz Ağıralioğlu sonrası şimdi de Koray Aydın...

CHP'li eski milletvekili gazeteci Barış Yarkadaş, İYİ Parti'deki 'fotoğraf' krizini değerlendirirken "Kurban Bayramı'ndan sonra Koray Aydın ve bir grup arkadaşının istifa ederek başka bir siyasi oluşum içine gireceği söyleniyor." dedi. Geçtiğimiz yıllarda İYİ Parti'den istifa eden Ümit Özdağ Zafer Partisi'ni kurmuş, istifa eden Yavuz Ağıralioğlu da yeni parti için girişimlere başlamıştı.

Haber

Erdoğan-Akşener görüşmesi gündem olmuştu! Bir açıklama da Koray Aydın'dan geldi, Akşener'e çağrı yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Meral Akşener arasında gerçekleşen görüşmeye ilişkin bir açıklama da İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın'dan geldi. Akşener'e çağrıda bulunan Aydın, "Görüşmenin konusunu ve içeriğini açık ve net bir şekilde İYİ Partililere ve milletimize açıklamaya davet ediyorum" dedi.

Manşet

İYİ Parti kulisleri bu iddiayla kaynıyor! Akşener'in çevresinden telefonlar açılıyor: Cihan abi formülü rafa kalkıyor

Üzerinde kara bulutlar dolaşan İYİ Parti'nin miladına günler kaldı. Meral Akşener'in koltuğunu bırakmasından endişe duyan bir grup İYİ Partili iddiaya göre partinin parçalanmasından korkuyor! Üstelik Akşener'in yerine kim seçilirse seçilsin bunun önüne geçemeyeceği düşüncesi hakim. Akşener'in "mola" vermesini de içeren "Cihan abi" formülü çok konuşulmuştu. Bu formül rafa kalkacak gibi gözükürken Akşener'e yakın isimlerden giden telefon iddiası kulisleri hareketlendirdi.

Haber

Koray Aydın'dan Meral Akşener'e çağrı: Olağanüstü kurultayın iptal edilmesi İYİ Parti'nin ciddiyetini sarsacaktır

İYİ Parti'nin 27 Nisan'daki olağanüstü kurultayında genel başkanlığına adaylığını İYİ Parti Grup Başkanı Koray Aydın, sosyal medya hesabından Meral Akşener'e çağrıda bulundu. İYİ Parti'de olağanüstü kurultayın iptal edilmesi için çabalar olduğunu iddia eden Aydın, "Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'e açık bir çağrıda bulunuyorum. Olağanüstü kurultayın iptal edilmesi, İYİ Parti’nin siyaset ve toplum nazarındaki güvenilirliğini ve ciddiyetini sarsacaktır." ifadelerini kullandı.

Haber

Koray Aydın

Koray Aydin Hakkındaki Haberler Mynet'te. Koray Aydin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İYİ Parti kararını verdi: TBMM grup yönetimi belli oldu! Yeni dönemde kritik görevi Koray Aydın üstlenecek

TBMM'de 28. yasama dönemi başlarken partiler de grup yönetimlerini belirleme sürecine girdi. İYİ Parti'nin grup yönetimi belirlendi.

Haber

İYİ Parti'de yumruklu kavga sonrası genel merkeze telefon! Canlı yayında gündem yaratacak kulis: Vazgeçin yoksa kan çıkar

İYİ Parti'de geçtiğimiz günlerde yapılan temayül yoklaması sırasında yumruklu ve sandalyelerin fırlatıldığı kavga çıkmıştı. 'Mükerrer oy' tartışmasıyla başlayan kavga hakkında ortaya atılan kulis bilgilerine göre; İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın'ın ekibinden genel merkeze telefon açıldı ve oy sayım yöntemine karşı çıkılarak "Vazgeçin yoksa kan çıkacak" dendi.

Haber

İYİ Partili Koray Aydın'dan hakkında gündem olan iddialara yanıt! Karanlık odaklar tarafından servis edildi

Siyasetin gündemindeki hareketliliğin merkezinde yer alan İYİ Parti'den Koray Aydın hakkında ortaya atılan iddiaların gündem olmasının ardından Aydın sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Açıklamasında iddiayı ortaya atanlarla ilgili hukuki sürece başvuracağını belirten Aydın, "alçakça" diye nitelediği iddiaları yalanladı.

Haber

Meral Akşener'den flaş 'aday' hamlesi! Ankara kulislerinde herkes bunu konuşuyor

İYİ Parti'nin 'A Takımı'nda yapılan değişiklikler Ankara kulislerini hareketlendirdi. Teşkilatlardan sorumlu Koray Aydın’ın başka bir göreve getirilmesi İYİ Parti lideri Akşener'in 'ortak aday' hamlesi olarak görüldü. İddialara göre Akşener, ortak aday konusunda çıkabilecek çatlak seslerin önüne geçmek istiyor.

Haber

SON DAKİKA | İYİ Parti'de 'A Takımı' değişti! Meral Akşener'den sürpriz Koray Aydın ve Yavuz Ağıralioğlu kararı...

Son dakika haberi: İYİ Parti'nin 'A Takımı' değişti. Genel Başkan Meral Akşener, son dönemdeki çıkışlarıyla Millet İttifakı ortağı CHP'yi rahatsız ettiği iddia edilen Yavuz Ağıralioğlu'nu A Takımı'ndan tamamen çıkardı. Teşkilattan sorumlu Koray Aydın ise Siyasi İşler Başkanlığı’na alınırken, teşkilatlar doğrudan Akşener'e bağlandı.

Haber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Manisa'da partililerle buluştu:

"Bu ülkenin geleceğine el koyma iradesini ortaya koyacak bir kararlılığa ve duruşa ihtiyaç vardı. Unutmayın bu duruşu sergileyen insanların oluşturduğu partinin adıdır İYİ Parti"

Yurthaber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Antalya'da partililerle buluştu:

"Milletin kredi açtığı, güvendiği ve destek verdiği bir döneme girdik. Bu yıl bizim için seferberlik yılı olacak"

Yurthaber

İYİ Partili Koray Aydın'dan arabuluculuk eleştirisi: İki tarafı idare ederken inşallah arada kalmayız

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Bursa’da, partisinin Osmangazi ilçesi Demirtaş Bölge Temsilciliği’nin açılışına katıldı. Türkiye'nin Rusya ve Ukrayna arasındaki gerilimde arabuluculuk konumunu değerlendiren Aydın, "Cumhurbaşkanımız hem Rusya’yı hem de Ukrayna’yı idare ediyor. Arabuluculuk yaptığımız ülkeler bunlar. Ukrayna da sıkışmış, tutunacak yer arıyor. İki tarafı idare ederken inşallah arada kalmayız." ifadelerini kullandı.

Haber

İYİ Partili Koray Aydın'dan muhalefete eleştiri! Horul horul uyudular

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti'nin kurulmasıyla beraber Türkiye'de siyasal iklimin değiştiğini dile getirerek "Bunlar iktidara geldiği günden beri, 2018 Genel Seçimlerine kadar geçen sürede muhalefet parti görevini üstlenmiş olan partiler seçime kadar horul horul uyudular, sahayı AK Parti domine etti." ifadelerini kullandı.

Haber

İYİ Partili Aydın'dan AK Partili Yavuz'a tepki

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un, "Oylarımız ile Tayyip Bey'e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor." ifadelerine tepki gösterdi.

Haber

Koray Aydın ‘siyasi cinayetler’ ile ilgili savcıya bilgi verdi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, "siyasi cinayetler" iddiası kapsamında Ankara Cumhuriyet Başsavcı vekili Alparslan Tufan ile telefonda görüştü. Aydın'ın siyasi cinayetler tartışmasına dair bilgi duyum ve değerlendirmelerini aktardığı bildirildi.

Haber

Muhalefetten 'siyasi cinayet' iddiası! Fahrettin Altun'dan açıklama

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, muhalefetin 'siyasi cinayet' iddiasıyla ilgili "Ellerindeki bilgileri savcılarımızla paylaşmaya davet ediyoruz" açıklamasını yaptı.

Haber

İYİ Partili Koray Aydın: Aldığımız suikast duyumları var

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. CHP liderinin "Siyasi cinayet kaygım var." sözleri sonrası Aydın, "Bizim de aldığımız suikast duyumları var." diye konuştu.

Haber

Yangınlara müdahalede uçak polemiği sürüyor! Koray Aydın: Şaka yapıyor sandım

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, orman yangınlarıyla ilgili uçak polemiğine ilişkin "Türkiye'de her sene bu tür yangınlar oluyor. Öncekilere göre tek fark var, yangın başlayınca Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 'Elimizde uçak yok.' dedi. Şaka yapıyor, espri yapıyor sandım ama değilmiş. Hakikaten uçak yokmuş. Beklediler" açıklamasını yaptı.

Haber

İYİ Partili Aydın görüşmedikleri tek partiyi açıkladı

İYİ Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Koray Aydın, gelecek seçimler için bazı partilerle görüştüklerini belirterek, "DEVA ve Gelecek Partisi olmak üzere bütün partilerle diyalog halindeyiz. Çünkü biz diyaloğu demokrasinin bir parçası olarak görüyoruz. Şu ana kadar görüşmediğimiz tek parti HDP oldu, onu da hangi amaçla görüşmediğimizi açıkladık" diye konuştu.

Haber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Bursa'da gündemi değerlendirdi:

"Aslında biz İYİ Parti olarak Türk siyasetine ilkleri getiren partiyiz, siyaset tarzımız farklı. Nasıl farklı? Çünkü kurulduğumuz günden başlayarak sürekli gelişim gösteren ve vatandaşla iç içe olma anlayışını üstüne sürekli koyarak geliştiren bir yapı halindeyiz"

Yurthaber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Adana'da ziyaretlerde bulundu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Adana'da ziyaretlerde bulundu

Yurthaber

İYİ Partili Koray Aydın: Şimdi akılları başlarına gelmiş HDP'ye dava açmışlar. Öğleden sonra günaydın

İYİ Partili Koray Aydın: "Şimdi akılları başlarına gelmiş HDP'ye dava açmışlar. Öğleden sonra günaydın"

Yurthaber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Niğde'de çiftçilerle buluştu:

"Niğde'de senelik yaklaşık 850 bin ton patates üretildi. 200 bin ton patates, depoya gitmeden satıldı. Depoya giren patatesin de 200 bin tonu satıldı. Geriye 450 bin ton patates kaldı. Eski parayla 500 trilyon liraya tekabül ediyor"

Yurthaber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Niğde'de çiftçilerle buluştu:

"Niğde'de senelik yaklaşık 850 bin ton patates üretildi. 200 bin ton patates, depoya gitmeden satıldı. Depoya giren patatesin de 200 bin tonu satıldı. Geriye 450 bin ton patates kaldı. Eski parayla 500 trilyon liraya tekabül ediyor"

Yurthaber

İYİ Parti'de liste krizi, grup toplantısına da yansıdı: Katılmadılar

İYİ Parti'de, 2'nci Olağan Kurultay'ın ardından başlayan liste krizi, TBMM'de yeni dönemin ilk grup toplantısına da yansıdı. 'Oy verilmeyecekler' listesini hazırlattığı iddia edilen Koray Aydın'ın Teşkilat Başkanlığı görevini sürdürmesine tepki gösteren muhalif milletvekilleri, grup toplantısına katılmadı.

Haber

İYİ Parti'de kriz! 'İlk 75'te olsa dahi oy verilmeyecekler' listesindeki Temizer: Koray Aydın, bu hatanın bedelini ödemelidir

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Temizer, partideki liste kriziyle ilgili, "Bu büyük bir hatadır. Bu hata Sayın Koray Aydın'ın hatasıdır. Koray Bey, bu hatanın bedelini mutlaka ödemelidir, önünü açmalıdır hem partinin hem genel başkanın ve parti yönetiminde de bulunmamalıdır" dedi.

Haber

İYİ Parti'den flaş 'anket' açıklaması! 'MHP bizi davet edecek durumda değil'

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e çağrısına ilişkin, "Şu anda anketlerde oy oranımız MHP'den yüksek. Bizi davet edecek durumda değil. Kendinden şu anda oy olarak yüksek görünen bir partiye, 'gel buraya' diyemezsin." ifadelerini kullandı.

Haber

İYİ Parti'li Koray Aydın: İki ay içinde 100 binin üzerinde üye yaptık

İYİ Parti'li Koray Aydın: "İki ay içinde 100 binin üzerinde üye yaptık"

Haber

2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda

İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın: - "(Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi) Sistem azınlığın çoğunluğa tahakkümüne döndü. Onun için bu sisteme 'ucube' ve 'tek adam' sistemi diyoruz" - İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz: - "GAP kapsamındaki hedefler yakalanmış olsaydı ne Sudan'dan arazi kiralamaya ne de tahıl ürünleri ithal etmeye ihtiyaç duyulurdu. Güneydoğu'da bir Hollanda yaratılabilir, milyarlarca dolarlık tarım ürünü ihraç edebilirdik"

Haber

İYİ Partili Koray Aydın: Yapılacak ilk seçimde İYİ Parti'yi iktidar yapacağız

İYİ Partili Koray Aydın: "Yapılacak ilk seçimde İYİ Parti'yi iktidar yapacağız"

Haber

İYİ Partili Koray Aydın: Birbirimizle kenetleneceğiz

İYİ Partili Koray Aydın: "Birbirimizle kenetleneceğiz"

Haber

İYİ Parti'li Koray Aydın, Bakan Soylu'nun Adil Öksüz açıklamasını değerlendirdi:

"Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Devleti Öcalan'ı paketleyip getirdi de şimdi Adil Öksüz'ü mü paketleyip getiremeyecek. Operasyon yap, al gel"

Haber

İYİ Partili Koray Aydın: Sahadan çıkmayacak bir İYİ Parti olacak

İYİ Partili Koray Aydın: "Sahadan çıkmayacak bir İYİ Parti olacak"

Yurthaber

Sonuna kadar ordumuzun arkasındayız

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın: - "Sonuna kadar ordumuzun arkasındayız. Mehmetçiğin ayağına taş değerse biz bunu kalbimizden hisseden kültürden gelen insanlarız. Sonuna kadar varız, sonuna kadar yanınızdayız"

Haber

Sonuna kadar ordumuzun arkasındayız

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın: - "Sonuna kadar ordumuzun arkasındayız. Mehmetçiğin ayağına taş değerse biz bunu kalbimizden hisseden kültürden gelen insanlarız. Sonuna kadar varız, sonuna kadar yanınızdayız"

Yurthaber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın:

"(Barış Pınarı Harekatı) Ne olursa olsun Türk milletinin bütün fertlerinin Türkiye'nin menfaati söz konusu olduğunda ülkesinin ve ordunun yanında yer alacağını bilmesinde büyük fayda olduğunu düşünüyoruz"

Haber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Kocaeli'de

Koray Aydın: - "(Türkiye ile ABD arasındaki Suriye mutabakatı) Bu anlaşmanın, Türkiye'yi nereye götüreceğini, nelerle karşılaşacağımızı bugünden tespit edip, söylemek için çok erken. Bekleyeceğiz, yaşayacağız, göreceğiz. Umut ediyorum ki, bizlere sükutu hayale uğratacak bir eylemle karşılaşmadan, bu işten hep beraber kurtuluruz"

Haber

İyi parti Türk siyasetinin kalıcı partisidir

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın: - "Siyasal iktidar denklem üzerine denklem yapıyor. İsteyen istediğini yapsın, İYİ Parti artık Türk siyasetinin kalıcı partisidir"

Haber

İYİ Partili Ümit Özdağ görevinden istifa etti!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, İYİ Parti'deki görevinden istifa etti. Son dakika habere göre, Ümit Özdağ'ın ardından Koray Aydın da İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığından ve Başkanlık divanındaki görevinden istifa ettiği belirtilmişti ancak Aydın iddiayı yalanladı.

Haber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'dan Ankara için provokasyon uyarısı!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, sosyal medyadan yaptığı duyuruda Ankara'nın bazı ilçelerinde provokasyon gerçekleştirileceği duyumları aldıklarını açıkladı.

Haber

Akşener, İmamoğlu'nu kabul etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu kabul etti - İmamoğlu: - "İnşallah 31 Mart itibariyle İstanbul'da bambaşka, yepyeni, pırıl pırıl, enerjik, çok genç bir süreç başlayacaktır"

Haber

Ankara'yı sarsan 'Her an istifa edebilir' iddiasına yanıt geldi!

Ülke TV'de yayınlanan Sıra Dışı programında Turgay Güler, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın her an istifa edebileceği kulisini paylaştı, Aydın'dan iddialara jet yanıt geldi.

Haber

Ankara'yı sarsacak iddia! 'Koray Aydın her an istifa edebilir'

Ülke TV'de yayınlanan Sıra Dışı programında Turgay Güler, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın her an istifa edebileceği kulisini paylaştı.

Haber

Kılıçdaroğlu, Akşener ile görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi - CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: - "(Yerel seçim) Adaylar konusuna girilmedi, sadece genel değerlendirme yapıldı. İki genel başkan da bir siyasi sorumluluk içerisinde, genel olarak Türkiye'nin içinde bulunduğu sorunların çözümü noktasında bir değerlendirme yaptı" - İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı: - "Türkiye'nin birçok problemi var, bu problemlerin çözümü için iki büyük siyasi parti her zaman bir araya gelebilir. İhtiyaç hasıl olduğunda bu birliktelik veya bu görüşme gerçekleşecektir"

Haber

İYİ Parti'de deprem! Hepsinin istifası istendi

İYİ Parti Genel Merkezi, il başkanlarının istifasını aldıktan sonra ilçe teşkilatlarından da istifa etmelerini istedi. Teşkilatlardan, İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın imzası ile kamuoyuna duyurusu yapılan karara uymalarının istendiği öğrenildi.

Haber

Meral Akşener onayladı! İYİ Parti'de flaş karar

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, başlattıkları yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında, 54 il başkanının atamasının Genel Başkan Meral Akşener’in takdiri doğrultusunda gerçekleştirildiğini bildirdi.

Haber

İYİ Parti karıştı! Resti çektiler: İstifa etmiyoruz

İYİ Parti Ordu İl Yönetimi, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın imzasıyla gönderilen ve il başkanlarına istifa etmeleri yönünde tavsiye kararı verilen genelgeye rest çekti.

Haber

İYİ Parti'de flaş gelişme! İl başkanlarına istifa çağrısı

İYİ Parti'de Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, il başkanlarına istifa çağrısında bulundu. Aydın, "İl başkanlarımızın yönetimleri ile birlikte istifa etmeleri konusunda tavsiye kararı alındı. İl başkanlarımızın sorumluluk içerisinde davranarak tavsiye kararına uymalarını bekliyoruz" dedi.

Haber

MHP ve İYİ Parti iddiası olay yaratacak!

İYİ Parti’den İstanbul milletvekili seçilen Hayati Arkaz’ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin daveti üzerine MHP’ye geçmesinin ardından her iki partide de geçişlerin devam edeceği iddia edildi. Konuya ilişkin MHP'li isimler, 24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti’den seçilen 43 milletvekilinin 30’unun ülkücü kökenli olduğuna vurgu yaptı.

Haber