Kredi Faiz Oranları Haberleri

KONUT KREDİSİ HESAPLAMA: Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank 0,69 kredi faiz oranı hesaplama

Konut kredisi faiz oranları için araştırmalar hız kazandı. TOKİ konut kampanyasında yeni dönem başlıyor. Orta Gelir Grubuna yönelik yapılacak olan konutların detayları bugün açıklandı. Bakan Nebati açıklamasında, "Alınan konutlar 5 yıl boyunca satılamayacaktır. Azami 15 sene vade ile sağlanacak finansmanlarda faiz/kar payı oranları %0,69’dan başlayan oranlarla uygulanacaktır." dedi. Peki, konut kredisi nasıl hesaplanır?

Finans 04-01-23 12:07

Ziraat Bankası kredi faiz oranı ne kadar, düştü mü? TOKİ kampanyası Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları hesaplama

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları için araştırmalar hız kazandı. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati "Orta Gelirliye Yönelik Konut Kampanyası"na ilişkin detayları, çarşamba günü saat 10.00’da Ankara’da düzenlenecek ortak basın toplantısıyla kamuoyuyla paylaştı. Peki, Ziraat Bankası kredi faiz oranı ne kadar, düştü mü?

Finans 04-01-23 10:42

Vakıfbank kredi faiz oranı ne kadar, düştü mü? TOKİ orta gelirliye konut kampanyası Vakıfbank kredi faiz oranı hesaplama yöntemi!

Vakıfbank konut kredisi faiz oranı bugün TOKİ'nin orta Gelirliye Konut kampanyasına yönelik Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından yapılacak açıklama öncesi vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Bakan Nebati daha önce açıklamasında kredi faiz oranları ile ilgili bir müjde paylaşmıştı. Peki Vakıfbank kredi faiz oranı ne kadar, düştü mü? İşte detaylar...

Finans 04-01-23 10:14

Ev alacaklara SGK’dan sıfır faiz ile kredi desteği! Asgari ücret detayı: Taksitler 1375 lira…

Son dakika… TOKİ sosyal konut kampanyası sonrası ev almak isteyenler sıfır faizli konut kredisi için araştırmalarını hızlandırdı. Konut kredisi faizleri 3 yılın zirvesine çıkarken, faizlerin yüksekliği nedeniyle ev almaktan vazgeçen vatandaşlar için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından verilen faizsiz konut kredisi uygulamasının devam ettiği öğrenildi. Peki SGK faizsiz konut kredisi başvurusu nereden ve nasıl yapılır? 2022 faizsiz konut kredisine kimler başvurabilir, şartları neler? İşte ayrı

Finans 01-10-22 09:09

Kredi Faiz Oranları

Kredi Faiz Oranları Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kredi Faiz Oranları Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kredi alacaklar dikkat, kanun değişti! Bankalar harekete geçti, faiz oranları...

Tüketici ve konut kredileri için Ticaret Kanunu’nda önemli bir değişikliğe imza atıldı. Alınan karar ile kredi almak isteyen vatandaşlar kredi bağlantılı hayat sigortası yaptırmaya zorlanamayacak. Uygulamanın karar alınmadan önce bazı bankalarda uygulandığı öğrenildi. Ancak sözleşmelerde kredi faiz oranlarıyla ilgili kritik bir detay ortaya çıktı. Hayat sigorta yaptırmak istemeyenlere daha yüksek faiz oranlarından teklif yapılırken, yaptıranlara ise daha düşük oran teklif edildiği iddia edildi.

Finans 24-09-22 08:46

Ziraat Bankası duyurdu: Düşük faizli kredi süresi 1 yıl daha uzatıldı

Düşük faizli kredi kullanmak isteyen çiftçi için Resmi Gazete’de bugün çok önemli bir karar duyuruldu. Alınan yeni karar ile Ziraat Bankası ve Tarım Kredi'nin tarımsal üretime dair düşük faizli yatırım ve işletme kredisi kullandırılması uygulama esaslarında değişiklik yapıldı. Kredi kullandırma süresi 31.12.2022 yerine 31.12.2023 olarak düzenlendi. Böylece süre 1 yıl daha uzatıldı.

Finans 15-09-22 07:11