Kurtlar Vadisi Pusu Haberleri

Azerbaycanlı iş adamı Hacı Nuran, Kurtlar Vadisi Pusu'nun oyuncusuna lüks otomobil hediye etti!

Azerbaycanlı bir iş adamı Hacı Nuran, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Zülfikar Ağa karakterine hayat veren Halil İbrahim Kalaycıoğlu'na lüks bir araba hediye etti. O anların görüntülenmesi sosyal medyada gündem oldu.

Haber 20-04-2024 23:07

Kurtlar Vadisi'nin Çeto'su Şefik Onatoğlu son hali ile şaşırttı! Gören bir daha baktı

Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Çiğdem Batur gibi isimlerin rol aldığı bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nde Çeto karakterine hayat veren ünlü oyuncu Şefik Onatoğlu bir süredir gözlerden uzak bir yaşam sürüyor. Ünlü oyuncu Şefik Onatoğlu son hali ile şaşırttı.

Magazin 19-08-2023 09:49

Kurtlar Vadisi Pusu'nun Cevat Akarsu'sundan kahreden haber! Şekip Taşpınar entübe edildi

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Cevat Akarsu karakterini canlandıran Şekip Taşpınar, sahte içkiden zehirlenip hastaneye kaldırılmıştı. Ünlü oyuncudan kahreden haber geldi. Şekip Taşpınar'ın entübe edildiği açıklandı.

Magazin 14-06-2023 14:11

Yaşam mücadelesi veriyordu! Kurtlar Vadisi Pusu'nun Cevat'ının eşi feryat etti 'Hadi uyan sevgilim'

Türk dizi tarihinin en önemli yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Cevat Akarsu karakterine hayat veren Şekip Taşpınar'ın bir süredir hastanede tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Ünlü sanatçının eşinden de yeni bir açıklama geldi.

Magazin 13-06-2023 19:07

Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kurtlar Vadisi Pusu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun Cevat Akarsu'su yaşam mücadelesi veriyor! Şekip Taşpınar'ın durumu kritik

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Cevat Akarsu karakterini canlandıran Şekip Taşpınar'ın yaşam savaşı verdiği ortaya çıktı. İzlenme rekorları kıran ve hafızalarda silinmez bir yer edinen dizinin sevilen isminin durumu hayranlarını oldukça üzdü.

Magazin 12-06-2023 00:03

Camdaki Kız'ın Gülcihan'ı Devrim Yakut'un eşini görenler inanamadı! Meğer o dizinin...

Kanal D'de izlenme rekorları kıran Camdaki Kız dizisinin oyuncuları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut , Tamer Levent ve Enis Arıkan gibi isimleri kadrosunda bulunduran dizide anne Gülcihan'ı canlandıran Devrim Yakut, eşi ile gündem oldu.

Magazin 16-03-2023 20:42

Kurtlar Vadisi'nde Memati'nin sevgilisiydi! Didem Taslan hiç değişmedi

Bir dönemin efsane yapımları arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu'da çok sevilen karakter Memati'nin sevgilisi olarak hafızalarımıza kazınan Didem Taslan yıllar sonra ortaya çıktı. Eski manken ve oyuncu Taslan son görüntüsü ile adeta yıllara meydan okuyor.

Magazin 06-02-2023 18:06

Kurtlar Vadisi'nin Cahit'i son haliyle şaşkına çevirdi! Polat Alemdar'ın sağ koluydu...

Türk televizyonlarının unutulmaz yapımları arasında yer alan Kurtlar Vadisi dizisinden Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Özgü Namal gibi pek çok büyük isim geçti. Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Cahit Kayaoğlu'nu bir de şimdi görün...

Magazin 09-01-2023 13:12

Kurtlar Vadisi'nin Çeto Başkan'ı son haliyle şaşkına çevirdi! Türkiye'yi terk etmişti...

300 bölüm boyunca televizyon ekranlarında izleyiciyle buluşan efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu; Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Çiğdem Batur gibi isimleri bir araya getirmişti. Kurtlar Vadisi Pusu'nun unutulmaz karakterlerinden 'Çeto'ya hayat veren ünlü oyuncu Şefik Onatoğlu, bir süredir gözlerden uzak yaşıyor. Yıllar önce Türkiye'yi terk eden Şefik Onatoğlu, son haliyle dikkat çekti.

Magazin 17-12-2022 09:53

Kurtlar Vadisi'nin Demedi Deme Fikret’i Neco'nun son hali şaşırttı! Görenler aynı şeyi söyledi

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Fikret karakterine hayat veren Nejat Özyılmazel, “Demedi Deme İbrahim” repliği ile hafızalara kazınmıştı. Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi’nin oyuncularından olan ve Neco ismi ile tanınan Özyılmazel adeta yıllara meydan okuyor.

Magazin 10-12-2022 21:35

Kurtlar Vadisi 2023'de ekrana dönüyor! Efsane isimlerle hafızalara kazınmıştı, ancak en iyi diziler listesine giremedi

Kurtlar Vadisi dizisi yeni bölümleriyle 2023'de hayranlarıyla buluşacak. Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, Ocak ayında çalışmalara başlayacaklarını açıklamıştı. Uzun süre sonra yeniden gündeme gelen Kurtlar Vadisi dizisi unutulmayacak sahnelere, karakterlere ve diyaloglara akıllara kazınsa da, IMDb'deki Türkiye'de gelmiş geçmiş en iyi 25 yerli dizi arasında yer alamadı. Efsane dizi Kurtlar Vadisi, Avrupa Yakası, Behzat Ç., İşler Güçler, Ezel gibi yapımların arkasında kaldı.

Magazin 15-11-2022 23:28