Kuşadası Körfezi Haberleri

AFAD duyurdu! Ege Denizi Kuşadası Körfezi'nde 3.7 büyüklüğünde deprem

Son dakika deprem haberi: AFAD'dan yapılan açıklamaya göre Ege Denizi, Kuşadası Körfezi'nde 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Haber

'Mevzu yine İstanbul'a geldi' Prof. Dr. Okan Tüysüz 5.1'lik depremden sonra paylaştı '1001. defa söyleyelim...'

İzmir, Manisa, Aydın ve çevre illerde hissedilen 5.1 büyüklüğündeki depremin ardından tüm Türkiye'de vatandaşlar yeniden deprem endişesi yaşamaya başladı. Bazıları tarafından beklenen olası İstanbul depremini tetikleyip tetiklemeyeceğini de merak etmeye başladı. Jeolog Prof. Dr. Okan Tüysüz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Haber

Kuşadası Körfezi'nde 2 dakika arayla 2 deprem! Önce 3.9, sonra 3.5...

Ege Denizi'nde 2 dakika arayla merkez üssü Kuşadası Körfezi olan 3.9 ve 3.5 büyüklüğünde 2 deprem, meydana geldi.

Haber

SON DAKİKA DEPREM haberleri 11 Haziran 2023: Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? Kuşadası Körfezi ve Adana'nın ardından Erzurum da sallandı!

Erzurum'da deprem meydana geldi. Sarsıntı Bayburt ve Erzincan'dan da hissedildi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi gün boyunca gerçekleşen sarsıntılara ilişkin verileri anbean güncelliyor. Birçok kişi internette, "Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde?" sorularına yanıt arıyor. İşte, 11 Haziran 2023 Pazar günü Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın paylaştığı son depremler listesi...

Haber

Kuşadası Körfezi

Kuşadası Körfezi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kuşadası Körfezi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Son dakika: Kuşadası Körfezi'nde deprem (AFAD-Kandilli son depremler)

Son dakika: Kuşadası Körfezi'nde bir deprem meydana geldi. AFAD, öğlen saatlerinde meydana gelen depremin büyüklüğünü 3.6 olarak duyurdu.

Haber