Laleli Haberleri

Dükkan sahibinden akılalmaz hareket! Kiracısını çıkarmak için bakın ne yaptı

Laleli'de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Dükkan sahibi, 5 bin lira olan kirayı 112 bin liraya yükseltmek istedi. Kiracı ise bu rakamı kabul etmedi. Bunun üzerine dükkan sahibi dükkanın tavanına delikler açarak müşterileri kaçırmak için sarımsaklı su, yağ ve çamaşır suyu dökmeye başladı. Kiracı Guiaunai Roustamova, "Mağazada hasar oluştu, kıyafetler kullanılamaz hale geldi. Aşağı yukarı 100 bin liralık zararım var" dedi. İşte akılalmaz olayın detayları...

Haber 23-01-23 10:20

Artık otobüslere de sığmadı, kamyonlara yüklüyorlar! 'Çok sık geliyoruz bugün 3 bin dolar harcadım'

Laleli'de 'bavul ticareti' hareketliliği artarken Uluslararası Yolcu Terminali'nde alışveriş için her gün çok sayıda otobüs gelmeye başladı. Alışveriş yapanların aldıkları eşyalar otobüslere sığmayınca TIR ve kamyonlarla çözüm bulundu. Yolcuların eşyaları TIR ve kamyonlarla ülkelerine giderken, kendileri otobüsle yolculuklarını tamamlıyor. Moskova'dan gelen bir kişi, ''Romanya’dan alışveriş için geliyoruz. Gelme sıklığımız arttı. Büyük iki tane çantam var. 3 bin dolar civarı harcadım" dedi.

Haber 08-12-22 10:43

Cepleri dolu gelip her şeyi satın alıyorlar! Gürcistan’dan alışveriş akını… “550 dolara satacağım” Edirne’den sonra yeni adresleri orası

Alışveriş için Edirne'ye akın akın gelen yabancıların görüntüleri hafızalardan silinmezken yabancılara yeni bir durak daha çıktı. Özellikle Gürcistan, Ermenistan ve Romanya'dan gelen yabancıların artık İstanbul'u da tercih ettiği öğrenilirken cepleri dolu olarak otobüslerden indikleri ve bavullarını doldurup aynı gün geri döndükleri ifade edildi. 400 dolarlık alışveriş yaptığını söyleyen bir Gürcü, bunları ülkesinde 550 dolara satacağını söyledi. Bir başka yabancı ise "Her şeyi alıyorum" dedi.

Haber 07-12-22 16:49

Fatih'te kamyonun altında kalan elektrikli bisiklet sürücüsü öldü

Fatih'te kamyonun altında kalan elektrikli bisiklet sürücüsü öldü

Yurthaber 15-10-22 00:48

Laleli

Laleli Hakkındaki Haberler Mynet'te. Laleli Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Laleli'de tramvayda tehlikeli yolculuk! Küçük çocuk yürekleri ağza getirdi... O anlar kamerada

Bağcılar-Kabataş tramvay hattı Laleli mevkiinde 6 yaşındaki çocuğun tramvaya tutunarak yaptığı yolculuk, cep telefonu kamerasına yansıdı. Yürekleri ağza getiren görüntülerde çocuğun tramvayın durmasını bile beklemeden ayaklarını sarkıtarak indiği görüldü.

Haber 29-09-22 11:57