Levent Gültekin Haberleri Ve Son Dakika Levent Gültekin Haberleri

Levent Gültekin Haberleri Ve Son Dakika Levent Gültekin Haberleri

1972 Göle, Ardahan doğumlu Levent Gültekin yazar ve gazetecidir. Üniversiteye kadar ki eğitimini Göle’de yapan Gültekin, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi'nin Kamu Yönetimi Bölümü’nde yapmıştır. Ardından, Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde de yüksek lisans eğitimini tamamladı. Gazeteciliğe adım atışı Yeni Şafak gazetesi ile olmuştur. Burada haber müdürlüğüne kadar yükselen Gültekin 2000 yılında gazeteden ayrılıp Gerçek Hayat dergisini çıkartmaya başladı. 007 senesinde Star Medya Grubu'nda İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, 2009'da TMSF idaresi altındaki Cine5'te yöneticilik yaptıktan sonra Diken internet gazetesinde köşe yazıları yazmaya başladı. Medyascope’da da yorum ve haber platformunda Ruşen Çakır ile gündemi yorumladığı bir program yapmıştır.

Levent Gültekin Haberleri

Levent Gültekin kimdir? Armağan Çağlayan'ın konuğu Levent Gültekin nereli ve kaç yaşında? Ne mezunu?

Levent Gültekin, YouTube'da yayınlanan bir programa konuk oldu. Armağan Çağlayan'ın sorularını yanıtlayan ünlü gazeteci merak konusu oldu. Vatandaşlar internette, 'Levent Gültekin kimdir?', 'Armağan Çağlayan'ın konuğu Levent Gültekin nereli ve kaç yaşında? Ne mezunu?' soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte ünlü gazetecinin hayatı ve biyografisi...

Haber 30-04-22 19:22

Gazeteci Levent Gültekin'e zorla getirilme kararı

İstanbul Bakırköy'de gazeteci Levent Gültekin'e saldırdıkları iddiasıyla 2 tutuksuz sanığın "Nitelikli kasten yaralama" suçundan yargılandığı davada, şikayetçi Levent Gültekin'in ifadesi alınmak üzere hakkında zorla getirilme kararı çıkartıldı.

Haber 28-09-21 13:14

Gazeteci Levent Gültekin'e saldırı davasında 2 sanığa tahliye

Bakırköy'de 2 ay önce Gazeteci Levent Gültekin'e saldırdıkları iddiasıyla "Nitelikli kasten yaralama" suçundan haklarında dava açılan 2 tutuklu sanığın ilk duruşmada tahliyesine karar verildi.

Haber 03-05-21 17:51

Gazeteci Levent Gültekin'e saldırıda 2 şüpheli tutuklandı

Gazeteci Levent Gültekin'e saldırı olayında 2 şüpheli tutuklandı.

Haber 23-03-21 17:04

Levent Gültekin

Levent Gültekin Hakkındaki Haberler Mynet'te. Levent Gültekin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Gazeteci Levent Gültekin'e TV programı öncesinde saldırdığı iddia edilen 3 şüpheli yakalandı

Gazeteci Levent Gültekin'e, televizyon programına katılmak için gittiği Bakırköy'de saldırdığı iddia edilen 3 şüpheli gözaltına alındı.

Haber 23-03-21 01:56

Levent Gültekin kimdir, kaç yaşında, nereli?

Levent Gültekin kimdir? gündemde en çok araştırılan isimlerden biri oldu. Gazeteci olan Levent Gültekin hakkında arama motorları üzerinden vatandaşlar "Levent Gültekin kaç yaşındadır?", "Levent Gültekin nerelidir?" sorularına yanıt arıyor. İşte, Levent Gültekin hakkında merak edilenler!

Haber 08-03-21 20:57

Son Dakika: Gazeteci Levent Gültekin'e saldırı

Gazeteci Levent Gültekin, bir televizyon kanalının canlı yayınına katılmak üzere gittiği Bakırköy'de yaklaşık 20 kişilik grubun saldırısına uğradı. Saldırı anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, Gültekin program sonrası yaşadıklarını anlattı.

Haber 08-03-21 20:27

Levent Gültekin'in Alparslan Türkeş ile ilgili sözleri ortalığı karıştırdı

Levent Gültekin'in MHP'nin kurucusu ve ilk genel başkanı Alparslan Türkeş hakkındaki sözleri tepkilere yol açtı.

Haber 04-03-21 15:09