Levent İnanır Haberleri

Kadir İnanır ünlü oyuncunun dayısı çıktı! Görenler şaşkına döndü

Yılanların Öcü, Selvi Boylum Al Yazmalım, Tatar Ramazan ve Kara Gözlüm gibi yapımlarda kamera karşısına geçen usta oyuncu Kadir İnanır hakkında şaşırtan bir detay ortaya çıktı. Meğer Yeşilçam jönünün yeğeni de oyuncuymuş...

Magazin 14-11-22 15:48

Kadir İnanır’ın oyuncu yeğeni Levent İnanır: Dayım yüzünden çocukluğumu yaşayamadım

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Kadir İnanır'ın kendisi gibi oyunculuk yapan yeğeni Levent İnanır, katıldığı bir programda çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Levent İnanır, "İzinden gittiğim dayım Kadir İnanır yüzünden çocukluğumu yaşayamadım. Böyle yaşanması gerekiyormuş. Şimdiki aklım olsaydı oyunculuğu düşünmezdim” diyerek çok konuşulacak bir itirafta bulundu. Dayısıyla 24 sene aynı evde yaşadıklarını ifade eden İnanır "Benim daha bir tane basında sakil haberim çıkmadı" dedi.

Magazin 16-08-22 21:03

Kadir İnanır’ın ablası Zinnet İsmailoğlu kimdir? Zinnet İsmailoğlu ölüm sebebi nedir?

Kadir İnanır’ın ablası Zinnet İsmailoğlu hayatını kaybetti. Levent İnanır ile şarkıcı Soner Arıca’nın da teyzesi olan İsmailoğlu toprağa verildi. Bu kapsamda Kadir İnanır’ın ablası Zinnet İsmailoğlu kimdir? Zinnet İsmailoğlu ölüm sebebi nedir? soru ve konu başlıkları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Konuya ilişkin ayrıntıları sizler için derledik...

Magazin 07-03-22 07:40

Sanatçı Kadir İnanır'ın sağlık durumu

Prof. Dr. Reha Baran: - "Sayın Kadir İnanır 24 saati birkaç saat aşan şekilde hastanemizde. Kendisini şu anda yoğun bakımımızda takip ediyoruz. Öncelikle şunu söyleyeyim; genel durumu gayet iyi. Hayati riski şu an için yok. Takiplerimiz devam ediyor"

Haber 12-02-18 15:24

Levent İnanır

Levent Inanır Hakkındaki Haberler Mynet'te. Levent Inanır Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Oyuncu Levent İnanır, hastaneye kaldırıldı

Ses sanatçısı Onur Akay, oyuncu Levent İnanır'ın hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Magazin 08-02-17 11:22

Kadir İnanır bel fıtığı ameliyatı oldu

Türk sinemasının önemli oyuncularından Kadir İnanır'ın yeğeni Levent İnanır, dayısının sağlık durumuna ilişkin bazı söylentiler olduğunu hatırlattı.

Haber 28-02-12 14:31