Magsafe Haberleri

MagSafe nedir, ne işe yarar? Hangi telefonlarda MagSafe var?

MagSafe, Apple tarafından geliştirilen bir manyetik teknolojidir. İlk kez 2006’da MacBook'lar için tanıtılan MagSafe, iPhone 12 serisiyle yeniden piyasaya sürülmüştür. Peki, hangi telefonlarda MagSafe vardır?

Haber

Apple MagSafe almayı düşünen ama o kadar para vermek istemeyenlere iPhone uyumlu kablosuz şarj ürünleri

Apple kullanıcıları buraya! Apple MagSafe satın almak istiyor fakat yüksek ücretler ödemeye bütçeniz el vermiyorsa iPhohe uyumlu kablosuz şarj ürünleriyle tanışmaya ne dersiniz? Gelin, size âdeta Apple MagSafe deneyimini yaşatacak manyetik kablosuz şarjları birlikte inceleyelim.

Haber

Apple USB-C'ye koşuyor: Planındaysa sadece iPhone yokmuş!

Apple'ın 2023'te USB-C girişli iPhone modeli piyasaya süreceği öne sürülüyor. Yeni bir iddia ise Apple'ın USB-C planında sadece iPhone'un olmadığını, şirketin AirPods başta olmak üzere birçok ürününü daha USB-C'ye geçirmek istediğini gözler önüne serdi.

Haber

OPPO manyetik kablosuz şarj teknolojisi üzerinde çalışıyor

Mıknatıs tabanlı şarj ve aksesuar sistemi MagSafe, Apple’ın iPhone 12 ile tanıttığı yeni özelliklerden biriydi ve artık Android telefon üreticilerinin kendilerine ait alternatifler ürettiğini görmeye başlıyoruz. Görünüşe bakılırsa bu üreticilerden biri Oppo.

Haber

Magsafe

Magsafe Hakkındaki Haberler Mynet'te. Magsafe Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Apple, MagSafe Battery Pack'i görücüye çıkardı! İşte Türkiye fiyatı

Apple, iPhone 12'deki mıknatıslar sayesinde telefonun arkasına bağlanan MagSafe Battery Pack'i duyurdu. iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max'i MagSafe yoluyla şarj edecek MagSafe Battery Pack'in Türkiye fiyatı da belli oldu.

Haber

Apple MacBook'lardan kaldırmıştı! Mıknatıslı şarj girişi iPhone'lara gelebilir

Apple iPhone'larda yeni bir dönemi başlatabilir. Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi'nde (USPTO) ortaya çıkan patente göre Apple, MacBook modellerinden tanıdığımız MagSafe şarj girişini iPhone'lara taşıyabilir. Bu teknoloji, iPhone 12 ile sunulan MagSafe teknolojisinden oldukça farklı.

Haber

iPhone 12’ye kablosuz şarj özellikli MagSafe pil paketi gelebilir

iPhone 12 ailesindeki MagSafe, esas olarak cüzdan ve şarj istasyonları için kullanışlı. Ancak Apple görünüşe göre bu işlevselliği genişletmeye çalışıyor.

Haber