Mazot Desteği Haberleri

Mazot gübre desteği ne zaman ödenecek? Tarih belli oldu! 11 milyar 964 milyon lira ödeme müjdesi

Mazot gübre desteği ödemeleri için heyecan giderek artıyor. Mazot gübre desteği ödemeleri belirli tarihlerde yapılıyor. Yeni ödeme tarihi ile ilgili karar Resmi Gazete içerisinde yayımlandı. Öte yandan tarımsal destekleme bütçesinden gelecek yıl için en fazla pay, yüzde 35,2 ile alan bazlı tarımsal destek ödemelerine ayrıldı. Peki, Mazot gübre desteği ne zaman ödenecek?

Finans 02-11-22 10:31

Mazot gübre desteği ödemeleri yattı mı, ne zaman ödenecek? Bakan Kirişci açıkladı! Mart 2023 yerine…

Mazot gübre desteği ödemeleri Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından verilen destekler arasında mazot gübre desteği de bulunuyor. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'nin yaptığı açıklama sonrası merak konusu oldu. Yapılan açıklamada daha önce Mart 2023 olarak açıklanan mazot gübre desteği ödemelerinin öne çekildiği ifade edildi. Peki, mazot gübre desteği ne zaman ödenecek? Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin yaptığı açıklamanın ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Finans 26-10-22 08:09

Mazot gübre desteğinde yaklaşık 3,5 kat artış! Mazot gübre desteği ne zaman ödenecek?

Mazot gübre desteği ödemeleri için araştırmalar giderek hızlanıyor. Mazot gübre desteği belirli tarihlerde hesaplara yatırılıyor. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci eylül ayında yaptığı açıklamada pamukta mazot ve gübre desteğinin dekar başına 76 liradan 271 liraya çıkarıldığını belirterek ‘Yüzde 256’lık, yaklaşık 3,5 kat artış hayırlı uğurlu olsun.’ dedi. Peki, mazot gübre desteği ne zaman yatacak?

Finans 05-10-22 10:51

Mazot gübre desteği ne kadar? 2022 mazot gübre desteği ne zaman yatar? Bakan Kirişçi'den açıklama!

Mazot ve gübre desteği gelişmeleri çiftçilerin gündeminde yer alıyor. Ödemeler için geri sayım başladı. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci mazot ve gübre desteği ödemeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Peki mazot gübre desteği ne kadar? 2022 mazot gübre desteği ne zaman yatar? İşte merak edilenler...

Finans 04-10-22 14:54

Mazot Desteği

Mazot Desteği Hakkındaki Haberler Mynet'te. Mazot Desteği Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.