Melih Çardak Haberleri

Cennet Mahallesi'nin minibüsçü Rüstem'i Melih Çardak'a yıllar acımadı! Son hali şaşkına çevirdi

Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden Cennet Mahallesi'nde minibüsçü Rüstem rolüne oyuncu Melih Çardak hayat veriyordu. Arka Sokaklar, Geniş Aile ve Kalp Yarası gibi dizilerde rol alan Melih Çardak'ın son halini görenler şaşırıyor.

Magazin

Cennet Mahallesi’nin Rüstem’i Melih Çardak’ın son halini görenler şaşkına dönüyor!

2000'li yılların başında ekranlara damga vuran Cennet Mahallesi dizisinde minibüsçü Rüstem karakterine hayat veren Melih Çardak, son haliyle görenleri şoke etti. Geniş Aile, Arka Sokaklar ve Halka gibi dizilerde de rol almış olan ismi görenler tanıyamıyor.

Magazin

Cennet Mahallesi'nin minibüsçü Rüstem'i son haliyle şoke etti!

Cennet Mahallesi'nde hayat verdiği minibüsçü Rüstem rolüyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Melih Çardak, son haliyle sevenlerini şaşırttı.

Magazin

Melih Çardak Arka Sokaklar'da hangi rolde oynayacak? Arka Sokaklar 574. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin, 15 sezondur ekranda olan, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna usta oyuncu Melih Çardak katıldı. Melih Çardak Arka Sokaklar'da Servet Karaca karakterine hayat verecek. Peki Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? İşte Arka Sokaklar 574. yeni bölüm fragmanı.

Magazin

Melih Çardak, Arka Sokaklar'a dahil oldu

Kanal D’nin, 15 sezondur ekranda olan, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'a bir ünlü isim daha dahil oldu. Melih Çardak dizinin yeni bölümlerinde yer alacak.

Magazin