Memleket Hareketi Haberleri

Muharrem İnce'den resmi başvuru! Memleket Hareketi için geri sayım

Memleket Hareketi'nin kurucusu Muharrem İnce, partinin kuruluşu için İçişleri Bakanlığı'na bugün başvuru yaptı. İnce, "Başvuru yapıldıktan sonra kendi içimizde toplantı yapacağız. Genel başkan seçilecek" bilgisini verdi.

Haber 17-05-21 15:12

Muharrem İnce partisini kuruyor! İçişleri'ne yarın dilekçe verecek

Muharrem İnce'nin Memleket Partisini kurmak için yarın İçişleri Bakanlığı'na başvuru yapması bekleniyor.

Haber 16-05-21 14:54

Tabelalar asıldı, üzerleri örtüldü! İşte Memleket Hareketi hakkında son detaylar

Memleket Hareketi’ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce'nin yeni partisinin kuruluşunda son aşamaya gelindi. Yarın kurucular son imzaları tamamlayacak. Öte yandan Genel merkezde her şey hazırlanmış durumda. Tabelalar asıldı, üzeri örtüldü. Memleket Hareketi’nin logosunun yer aldığı parti tabelası da genel merkez binası önüne asıldı. İşte partinin ne zaman kurulacağı ve yönetimine kimlerin katılacağı hakkında son bilgiler!

Haber 15-05-21 17:20

Muharrem İnce'nin partisinin logo ve sloganı belli oldu mu?

Muharrem İnce'nin başlattığı Memleket Hareketi'nin partileşme çalışmalarında sona gelindi. İnce'nin hazırlıklarını tamamladığı belirtilirken partinin sloganının ve logosunun hazır olduğu iddia edildi.

Haber 05-05-21 09:37

Memleket Hareketi

Memleket Hareketi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Memleket Hareketi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Muharrem İnce'nin 'A Takımı'ndaki isimler! Ümit Özat sürprizi

Memleket Hareketi'nin lideri Muharrem İnce A Takımı'nı belirledi. 23 Nisan cuma günü partiyi kurmaya hazırlanan Muharrem İnce'nin ekibindeki isimler netleşmeye başlarken, Ümit Özat'ın ismi dikkat çekti.

Haber 12-04-21 10:19

Denizli'de bir grup CHP'li parti üyeliğinden istifa etti

Denizli'de CHP üyesi bir grup, partiden istifa ettiklerini açıkladı.

Haber 21-03-21 21:10

Son seçim anketinde Muharrem İnce ve Mustafa Sarıgül ne kadar oy aldı?

Son seçim anketinde CHP'den ayrılarak Memleket Hareketi'ni başlatan Muharrem İnce ve Türkiye Değişim Partisi'ni kuran Mustafa Sarıgül'le ilgili önemli sonuçlar ortaya çıktı. Konsensüs Araştırma’nın hazırladığı ankette iki ismin oy potansiyeli dikkat çekti.

Haber 17-03-21 09:21

Muharrem İnce'den flaş 'Beştepe'ye giden CHP'li' açıklaması

CHP'den ayrılarak Memleket Hareketi'ni başlatan Muharrem İnce, canlı yayında açıklamalarda bulundu. İnce, "Saray'a giden CHP'li" de büyük gelişmeler oluyor. Mahkeme kayıtlarından kimin gittiği çıkacak. Şimdilik bu kadar diyeyim" ifadelerini kullandı.

Haber 03-03-21 20:52

Muharrem İnce'nin partisinin ismi için iki seçenek masada: Memleket Partisi ve Umut Partisi

Parti kurma çalışmalarını sürdüren ve CHP'den istifa eden eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce, kendisi ile birlikte hareket eden isimlerle Ankara'da otelde bir araya geldi. İnce, "Önümüzdeki günlerde partinin ismi, logosu, müziği, tüzüğü, programını açıklayacağız" dedi. Öte yandan parti ismi için iki seçeneğin masada olduğu belirtildi.

Haber 24-02-21 14:04

CHP'de 'Muharrem İnce' istifaları! Mevlüt Dudu ve Hakkı Akalın Memleket Hareketi'ne katıldı

Geçen hafta CHP'nin eski genel başkanları ile görüşen eski vekillerden Mevlüt Dudu ve Hakkı Akalın CHP’den istifa etti. İki isim Muharrem İnce ile hareket edecek. İstifası konuşulan üçüncü isim Metin Lütfi Baydar ise CHP'de kaldı.

Haber 10-02-21 12:12

CHP'li 3 milletvekili Muharrem İnce'nin partisine mi katılacak? Flaş iddia

Memleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin 1 Mart'ta partisinden istifa edeceği iddia edilirken, ekibi de yavaş yavaş netleşiyor. Ankara kulislerindeki iddialara göre CHP'li 3 milletvekili İnce'nin partisine katılmaya hazırlanıyor.

Haber 20-01-21 08:16