Menekşe Haberleri

Menekşe kaç günde bir sulanır, nasıl sulanır? Menekşe kaç günde yavru verir, solan menekşe nasıl canlandırılır?

Menekşegiller ailesine ait olan menekşe, sadeliğinin yanı sıra göz alıcı güzelliği ile öne çıkar. Genellikle mor rengi ile bilinse de farklı renklerde türleri de bulunur. Evde bakımı kolay olan bu bitki, saksıda yetiştirilebilir. Bu sayede evlere oldukça hoş bir görünüm kazandırabilir. Ayrıca bahçeye dikmek de mümkündür. Peki, menekşenin bakımı nasıl olmalıdır, solan menekşe nasıl canlandırılır?

Kadin 07-03-2023 17:22

16 yıl hapisle aranan hükümlü, yol kontrolünde yakalandı

MUĞLA'nın Menteşe ilçesinde, hakkında 16 yıl 2 ay hapis cezası bulunan Sezer Yıldız (23), yol kontrolü sırasında yakalandı.

Yurthaber 03-11-2022 14:48

İbn-i Sina’nın baş ağrısına inanılmaz çözümü! Mükemmel kokusu iyileştiriyor

Baş ağrısı, geldiği zaman gitmek bilmeyen bazen ilaç üzerine ilaç içilse bile geçmeyen bir rahatsızlıktır. Baş ağrısı şiddetine göre insanın yaşam kalitesini etkileyebilir. Şiddetli baş ağrısı çeken çoğu insanın günlük işlerini yaparken zorluk çektiği görülebilir. Yüzyılın alimlerinden olan İbn-i Sina’nın baş ağrısına inanılmaz çözümü.

Haber 05-03-2022 08:08

Menekşe bakımı nasıl yapılır? Menekşelerin çiçek açmamasının en yaygın nedeni...

Herhangi bir odaya anında renk katan menekşe kuşkusuz birçok evi süslüyor. Peki, bakımları doğru yapıldığında kışın karanlık aylarında bile çiçek açan, kadifemsi dokusuyla bizi mutlu eden menekşe nasıl sulanmalı, gerekli bakım nasıl verilmelidir?

Kadin 01-03-2021 16:24

Menekşe

Menekşe Hakkındaki Haberler Mynet'te. Menekşe Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.