Meral Akşener Haberleri Ve Son Dakika Meral Akşener Haberleri

Meral Akşener Haberleri Ve Son Dakika Meral Akşener Haberleri

Meral Akşener 1956 yılında İzmit'in Gündoğdu köyünde doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur.

Meral Akşener ,Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde doktora yaptı.

Yıldız ve Kocaeli Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak çalıştı.

Meral Akşener Zübeyde Hanım Şehit Anaları Vakfı’nın başkanlığını yaptı.

1995 yılında DYP Kadın Kolları Başkanı oldu. 24 Aralık 1995 seçimlerinde İstanbul Milletvekili seçildi.

Meral Akşener önce DYP Genel Başkan Yardımcısı, sonra da İçişleri Bakanı oldu. Bilahare MHP’ye geçti. MHP’den Kocaeli Milletvekili seçildi. Meral Akşener ,halen MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesidir. Meral Akşener , İngilizce biliyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Meral Akşener 22 Temmuz Genel Seçiminde MHP İstanbul Milletvekili seçildi.

Meral Akşener Haberleri

Akşener'in Ankara ziyaretinde duygulu anlar! 'Çocuğumu okutamıyorum' diyerek ağlayan kadına verdiği yanıt dikkat çekti

Geçtiğimiz günlerde emekli maaşlarına uygulanan zamların yankısı sürüyor. Konu siyasi liderlerin gündemine de taşındı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, emekli maaşları ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Emekli maaşının asgari ücret düzeyine yükselmesini talep ettiklerini belirten Akşener, "Nihayetinde 2 bin 500 liraya çıkardılar. Şimdi tekrar artırdılar. Yeter mi, yetmez" şeklinde konuştu. Akşener'in halkla konuşması sırasındaki bir diyalog ise duygulu anlar yaşattı.

Haber 05-07-2022 16:23

İYİ Parti lideri Akşener ile Mansur Yavaş bir araya geldi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kurban Bayramı dolayısıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı kabul etti.

Haber 05-07-2022 13:29

Altılı masanın hemen yanı başında duruyordu! Hepsini Meral Akşener seçti…

Altılı masanın dün gerçekleştirdiği görüşme ile ilgili dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ev sahipliği yaptığı altılı masanın beşinci toplantısında, yuvarlak masanın yanı başında bulunan konsolda yer alan objeler ve verdiği mesajlar kamuoyu ile paylaşıldı.

Haber 04-07-2022 08:15

Altı muhalefet partisi genel başkanının İYİ Parti Genel Merkezi'ndeki toplantısı sona erdi

Altı muhalefet partisi genel başkanının İYİ Parti Genel Merkezi'ndeki toplantısı sona erdi

Yurthaber 03-07-2022 20:45

Altılı masa bugün bir kez daha toplanıyor! Cumhurbaşkanı adayı açıklanacak mı?

Muhalefetin oluşturduğu altılı masa Meral Akşener’in ev sahipliğinde bugün bir kez daha bir araya gelecek. Görüşmenin ardından cumhurbaşkanı adayı ile ilgili bir açıklama beklenmezken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üçüncü kez aday olması hakkında ‘söylem birliği’ belirleneceği öne sürüldü. İşte 6’lı masanın yapacağı son toplantı öncesi gelen son dakika haberinin detayları…

Haber 03-07-2022 09:23

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Gökçeada'da nikah şahitliği yaptı

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Gökçeada'da nikah şahitliği yaptı

Yurthaber 01-07-2022 22:43

SON DAKİKA | Meral Akşener'den dikkat çeken 'NATO' yorumu: Ülkemizin çıkarlarıyla bağdaşmayan bir tavizdir

Son dakika: İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin grup toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Türkiye, İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya üyelik başvurusu konusunda 3 ülkenin imzaladığı anlaşmayı eleştiren Akşener, "İktidarın, İsveç ve Finlandiya nezdinde, herhangi bir somut gelişme olmaksızın attığı bu imza, maalesef, ülkemizin çıkarlarıyla bağdaşmayan bir tavizdir." dedi.

Haber 29-06-2022 11:03

Son seçim anketinde yüzde 1'lik fark çok konuşulacak! Mansur Yavaş muhalefetin adayı olursa...

2023 seçimleri için geri sayım sürerken son yayımlanan seçim anketinin sonuçları dikkat çekti. 26 ilde gerçekleşen anket çalışmasının sonuçlarına göre muhalefetin olası cumhurbaşkanı adayı olarak Mansur Yavaş'ın en yüksek oyu aldığı görüldü. Seçimin ikinci tura kalması halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yavaş arasındaki yüzde 1'lik puan farkı ise dikkat çekti. İşte çok konuşulacak son seçim anketinin sonuçları ve liderlerin oy oranları...

Haber 28-06-2022 14:30

Beklenen gün geldi! 6’lı masada gündem ‘Cumhurbaşkanı adayı…’ Akşener onaylarsa…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adayınızı açıklayın çağrılarının ardından 3 Temmuz’da yapılacak olan 6’lı masa toplantısında cumhurbaşkanı adayının kim olacağının konuşulacağı öğrenildi. Toplantıda konuşulacak isim ya da isimlerin ise kamuoyuna açıklanmayacağı öğrenilirken muhalefet cephesinden gelen son dakika haberinin detayları dikkat çekti.

Haber 26-06-2022 07:38

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Tekirdağ'da esnaf ziyareti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Tekirdağ'da esnaf ziyareti

Yurthaber 23-06-2022 17:27

Akşener, Adana ve Mersin büyükşehir belediye başkanlarıyla görüştü

Akşener, Adana ve Mersin büyükşehir belediye başkanlarıyla görüştü

Yurthaber 22-06-2022 15:38

Son dakika: İYİ Parti lideri Akşener'den çok sert 'Pınar Gültekin' tepkisi: "Yarın iki elim de yakanızda!"

Son dakika haberi: Partisinin TBMM grup toplantısında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i öldüren Cemal Metin Avcı'nın cezasında haksız tahrik indirimi almasına çok sert sözlerle tepki göstererek "Bu kararda onayı olan herkesi bugün Allah'a havale ediyorum ama yarın iki elim de yakalarında olacak" dedi. Akşener ayrıca kur korumalı mevduat sistemine de tepki gösterdi.

Haber 22-06-2022 10:39

Meral Akşener’den dikkat çeken talimat: Tüm iller hazırlıklı olsun!

İYİ Parti’de önceki gün çok kritik bir toplantı gerçekleşirken Meral Akşener’in il başkanlarına verdiği talimatlar da dikkat çekti. Akşener, olası bir baskın seçime karşılık ile başkanlarında ‘tüm iller hazırlıklı olsun’ talimatı verirken ‘Cumhurbaşkanlığını bırakın, partimizi birinci parti yapma hedefimize odaklanın’ ifadelerini kullandı.

Haber 22-06-2022 07:36

Akşener'den "Bizim cumhurbaşkanı adayımız sizsiniz" diyen partililere yanıt

Partisinin belediye başkanı ile bir araya gelen İYİ Parti lideri Meral Akşener'den cumhurbaşkanı adaylığı açıklaması geldi. Akşener'in belediye başkanlarının "Bizim cumhurbaşkanı adayımız sizsiniz" sözlerine "Ben Başbakan adayıyım, geri dönüşü olmaz" diye yanıt verdiği öğrenildi.

Haber 20-06-2022 10:10

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Soma'da esnafı ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Soma'da esnafı ziyaret etti

Yurthaber 17-06-2022 17:22

Akşener'den "Kurtar bizi Meral abla" sözleri sonrası dikkat çeken mesaj! "Az kaldı, el ele verip..."

İYİ Parti lideri Meral Akşener, bir dizi ziyaretlerde bulunmak için gitti Manisa'da, vatandaşlara seslendi. Konuşması sırasında kalabalıkta bulunan bir vatandaşın "Kurtar bizi Meral abla" demesi dikkat çekerken, Akşener daha sonra ise şunları söyledi: Ey bizi idare edenler; vatandaşın, milletin, seçmenin burasına gelmiş demek... Şunu söylemek istiyorum; az kaldı. Birlikte el ele verip bu harami düzeni yıkacağız.

Haber 17-06-2022 15:58

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Manisa'da esnafı ziyaret etti:

"Uzun zamandır seçmen bu ülkede velinimet olmaktan çıktı. Sizinle beraber el ele vereceğiz. Bütün ağaları, bütün muhteremleri karşınızda durduracağız"

Yurthaber 17-06-2022 15:11

İYİ Partili isimden dikkat çeken sözler! "Akşener, Erdoğan'ın 3'üncü kez aday olması için çalışacak"

Seçim çalışmaları ve hazırlıkları her kulvarda sürerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlü olarak da adaylığını açıklaması sonrası yeni bir tartışma doğdu: Erdoğan 3. kez aday olabilecek mi? Liberal Demokrat Parti, konuyu YSK'ya taşırken, İYİ Partili Aytun Çıray'dan dikkat çeken bir açıklama geldi ve Genel Başkan Akşener'in, Erdoğan'ın adaylığı için çalışacağını belirtti.

Haber 16-06-2022 08:26

SON DAKİKA | Meral Akşener'den şoke eden iddia! 'İsrail'den deport edilmiş bir kişi...'

Son dakika: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, iklim kriziyle ilgili iktidara çağrıda bulunarak "İklim meselesi, bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir Türkiye bırakma meselesidir. Biz ülkemiz için hayati öneme sahip iklimi krizine dair atacağınız olumlu her adımın yanında olacağız" dedi. Ayrıca Akşener, İsrail'den deport edilen bir kişinin 400 bin dolara villa satın alıp kendisi ve ailesinin Türk vatandaşı olduğunu iddia etti. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 15-06-2022 10:45

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu ziyaret etti

Yurthaber 13-06-2022 17:01

Meral Akşener cumhurbaşkanı adayı olacak mı? Millet İttifakı'nın adayı Meral Akşener mi olacak?

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı merak edilirken, Meral Akşener'in cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı son dönemde sıkça gündeme geliyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener konuyla ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Peki Meral Akşener cumhurbaşkanı adayı olacak mı? Millet İttifakı'nın adayı Meral Akşener mi olacak? İşte ayrıntılar...

Haber 12-06-2022 17:26

Son dakika: İYİ Parti'nin şu anki oy oranı kaç? Meral Akşener canlı yayında duyurdu: Hedef...

Son dakika haberi: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener katıldığı canlı yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve muhalefetin altılı masasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Akşener ayrıca, son zamanların en çok konuşulan konularından biri olan İYİ Parti'nin oy oranını da açıkladı. İşte detaylar...

Haber 11-06-2022 22:40

Meral Akşener'den dikkat çeken 'Avrupa' hamlesi! Mektup gönderildi

2023 cumhurbaşkanlığı seçimlerine gidilirken başbakanlık makamına talip olduğunu dile getiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dikkat çeken söylemleri ve hamleleriyle siyasetin gündemindeki yerini üst sıralarda koruyor. Akşener yeni adımıyla Avrupa'ya açılıyor. Bunun için yurt dışındaki Türk kültür derneklerine mektup gönderdi.

Haber 11-06-2022 11:31

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Sakarya'da esnafı ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Sakarya'da esnafı ziyaret etti

Yurthaber 09-06-2022 18:15

Akşener Kılıçdaroğlu'ndan özür diledi! İYİ Partili Oral'ın sözleri tartışmalara yol açmıştı

İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki sözleri gündeme oturdu. Konuyla ilgili İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray'dan sonra Meral Akşener'den de açıklama geldi. Akşener, Oral'ın Kılıçdaroğlu'na ilişkin sözleri nedeniyle CHP liderinden özür diledi. Öte yandan Oral hakkında disiplin kurulu kararı verildi.

Haber 09-06-2022 14:56

İYİ Partili Oral'ın Kılıçdaroğlu ve "alevi-sünni" açıklamaları ses getirdi! Ümit Özdağ'dan çarpıcı Akşener ve Yavaş iddiası

İYİ Partili Halil İbrahim Oral'ın, Kılıçdaroğlu'nun olası adaylığı konusunda yaptığı konuşmada söylediği sözlerin yankıları sürerken, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'dan gündeme oturacak bir iddia geldi. Oral yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun 'alevi' olmasına değinirken, bu durumun sünni kesim tarafından endişe uyandırabileceğini ifade etmişti. Bu konuşmayı Twitter hesabından paylaşan Özdağ, muhalefetin olası adaylığı konusunda bomba açıklamalarda bulundu...

Haber 09-06-2022 14:29

Son dakika haberi: Akşener'den çok sert sözler! "Böyle rezalet, böyle bir pişkinlik olabilir mi?"

Son dakika haberi: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gündeme ilişkin değerlendirmelerini paylaşmak üzere partisinin grup toplantısında kürsüye çıktı. Akşener ekonomi ve son gelen zamlar üzerinden iktidara sert yüklendi. Resmi enflasyon rakamlarına değinen Akşener, "Beceriksizliğiyle göz kamaştıran Nebati bakan çıkıp "Biz bir yol ayrımına gittik. Bu sistemden dar gelirliler hariç üretici firmalar, ihracatçılar kar ediyor" diyor. Böyle bir rezalet, böyle bir pişkinlik olabilir mi?" dedi.

Haber 08-06-2022 10:40

Türkiye ile Çin arasındaki voleybol maçına damga vuran görüntü! Meral Akşener'den dikkat çeken protesto: Bayrak açtılar...

Türkiye ile Çin kadın milli voleybol takımlarının oynadığı maça, İYİ Parti lideri Meral Akşener ve beraberindekilerin Doğu Türkistan protestosu damga vurdu. Akşener ve ekibi, maç sırasında, Sincan'da yasaklanan Doğu Türkistan bayrağını açarak sloganlar attı.

Haber 04-06-2022 07:52

SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı adaylığı için 'Meral Akşener' sürprizi! Flaş iddia: Aday olmak istiyor

Son dakika haberi: Türkiye 2023 seçimlerine hazırlanırken muhalefet cephesinin cumhurbaşkanı adayı olarak kimi göstereceği henüz net değil. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu her fırsat adaylık için 'hazır' olduğu mesajını verirken, İYİ Parti lideri Akşener'le ilgili ortaya atılan iddia gündem oldu.

Haber 03-06-2022 08:47

Akşener'den 'Mansur Yavaş'ı aday yapın' talebine dikkat çeken karşılık!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Burdur'un Yeşilova ilçesinde Cumhuriyet Meydanı'nda bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşması sırasında Akşener'e vatandaşlardan biri, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalefetin adayı olup olmayacağı sıkça tartışılan Mansur Yavaş ile ilgili bir talepte bulundu. Akşener'in talebe karşılığı dikkatlerden kaçmadı.

Haber 02-06-2022 17:19

Akşener önce dinledi, sonra şaşkına döndü! 'Bunu yayınlayabilir miyim?'

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Burdur’un Yeşilova ilçesine ziyarette bulundu. Akşener, ilçede bir vatandaşla aralarında geçen diyaloğu sosyal medya hesabından paylaştı. "Hem çalışıyoruz hem batıyoruz" sözleriyle derdini Akşener'e anlatan vatandaşın videosu sosyal medyada gündem oldu. İşte o diyalog!

Haber 02-06-2022 14:59

Son dakika: İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den 'sosyal medya' yasası teklifine sert tepki! 'Ölüm fermanı sayılır'

Son dakika haberi: Partisinin grup toplantısında konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ekonomideki son durum üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tepki gösterdi. Akşener ayrıca TBMM'ye sunulan sosyal medya yasası teklifine de sert çıkıştı. "Onca sorunumuz varken hiç utanmadan Meclis'e sosyal medya kanun teklifi getirdiler" diyen Akşener, yasa teklifinin sosyal medyanın 'ölüm fermanı' sayılabileceğini ileri sürdü. Akşener uzaya astronot gönderilmesine de eleştiri yöneltti.

Haber 01-06-2022 10:42

Açıklamaları gündem olmuştu! İYİ Partili Ömer Ay istifa etti

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay'ın cinsiyetçi açıklamaları gündem olmuş ve İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in Ay'ın istifasını istemişti. Bugün yaşanan yeni gelişmede Ömer Ay'ın istifa ettiği belirtildi.

Haber 30-05-2022 13:30

Açıklaması sosyal medyada gündem oldu! Akşener, Ömer Ay'ın istifasını istedi

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay'ın açıklamaları sosyal medyada gündem oldu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay'ın istifasını istediği belirtildi.

Haber 27-05-2022 07:49

Meral Akşener'den Isparta'daki konseri iptal edilen Melek Mosso'ya destek! Yıllar Affetmez şarkısını paylaştı

Ünlü şarkıcı Melek Mosso'nun Isparta'da vereceği konser, İslamcı Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı'nın açıklamalarının ardından belediye tarafından iptal edildi. Konserin iptal edilmesi tepkilere yol açarken, Mosso da açıklama yaptı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise Twitter hesabından Mosso'ya desteğini göstererek, "Yıllar Affetmez" isimli şarkıyı paylaştı.

Magazin 26-05-2022 20:17

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Kocaeli'de konuştu:

"Seçmenin velinimet olmasını sağlamak için gezdim ben. Netice itibarıyla farkındaysanız Türkiye'de hafif hafif 'oculuk buculuk' gidiyor. Sizin dertlerinize dair hangi çarelerin üretilebileceği, ufak ufak da olsa konuşulmaya başlandı"

Yurthaber 26-05-2022 19:15

Meral Akşener'den ilginç sözler! 'Attaya göndereceğiz'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, memleketi Kocaeli'de dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Halka oylarının çok kıymetli olduğunu belirten Akşener, “Ceketimi assam, şapkamı assam seçim zamanı bitmiştir. El ele vereceğiz ve birlikte bu harami düzeni helal oylarımızla, sandıkta demokrasiyle attaya göndereceğiz” dedi. İşte Akşener'in dikkat çeken o açıklamaları!

Haber 26-05-2022 16:28

Son dakika: Akşener'den dikkat çeken 'Merkez Bankası' iddiası! 'Krize doğru gidiyoruz'

Son dakika haberi: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Akşener konuşmasında Abdülhamid Han tartışmalarına değinerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tepki gösterdi. Yabancı bir basın ajansının Merkez Bankası ile ilgili ortaya attığı iddiayı da konuşmasına taşıyan Akşener, "Bu sistemin maalesef bir alışkanlık haline getirdiği akıldışı kararlarla gelip dayanacağı yer tam olarak burası" diye konuştu.

Haber 25-05-2022 10:43

Rozetini Akşener taktı! İsmail Koncuk yeniden İYİ Parti'ye katıldı (İSMAİL KONCUK KİMDİR?)

İYİ Parti'nin ardından Zafer Partisi'nden de istifa eden Adana milletvekili İsmail Koncuk, bugün yeniden İYİ Parti'ye geri döndü. Koncuk'un İYİ Parti ile temasının Zafer Partisi'nden istifa etmesinin ardından başladığı belirtilirken Akşener'le yapılan yüz yüze görüşmede bu kararın alındığı iddia edildi. İşte İsmail Koncuk haberinin detayları...

Haber 25-05-2022 10:40

Abdülhamid’in torununa verdiği cevap olay oldu! Sosyal medya Haydar Baş'ın oğlu Hüseyin Baş'ı konuşuyor

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Abdülhamid Han ile ilgili sözlerine 2. Abdülhamid’in torunundan yanıt gelmişti. Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu ‘Biz geriye dönersek siz deliye dönersiniz’ demişti. Osmanoğlu’na dikkat çeken bir cevap da BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’tan geldi.

Haber 23-05-2022 13:53

SON DAKİKA: Dikkat çeken Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu sözleri! 'Borcu kapatmak isteyecek Mansur Yavaş ve İmamoğlu varken...'

Son dakika haberi... Son seçim anketlerinde dikkat çeken sonuçlar söz konusu! Kamuoyu yoklamalarında Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı için Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun adı ön plana çıkıyor. Son Maltepe mitinginde aday olacağının sinyallerini veren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için Akşener'in '2018'deki borcu ödeme niyetinde' olduğu iddia edildi.

Haber 23-05-2022 10:34

Son dakika: Meral Akşener canlı yayında açıkladı... İşte İYİ Parti'nin oy oranı!

Son dakika haberi... İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Akşener, partisinin oy oranına ilişkin dikkat çeken mesajlar vererek, "Araştırma şirketlerinin verdiği ortalama veri nisan ayı için yüzde 18. Biz haziran ayında yüzde 20'yi göreceğiz. Sahada gördüğüm bu." dedi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 20-05-2022 21:12

Son dakika: İYİ Parti lideri Meral Akşener'den gündem yaratacak çıkış! 'Kasımpaşalı Erdoğan artık yok'

Son dakika haberi: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tepki gösteren Akşener, gençlerin isteklerini Erdoğan'ın anlayamayacağını savundu ve "Kasımpaşalı Tayyip Erdoğan anlardı. Ama Kasımpaşalı Erdoğan artık yok, bugün artık karşımızda Beştepeli 'bay kriz' var" diye konuştu.

Haber 18-05-2022 11:03

Meral Akşener'den asgari ücret ve emekli maaşı çıkışı! 'Yeni zamlara göre...'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den asgari ücret ve emekli maaşı ile ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. Akşener ''Emekliyi, söyleye söyleye 2 bin 500'e getirdiler. Halbuki emekli maşının en düşüğü, asgari ücret kadar olmalıdır. Asgari ücret de yeni zamlara göre güncellenmelidir'' dedi. İşte Akşener'in o açıklamaları!

Haber 13-05-2022 17:40

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Karaman'da esnafı ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Karaman'da esnafı ziyaret etti

Yurthaber 13-05-2022 17:34

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den şehit asker için taziye mesajı

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den şehit asker için taziye mesajı

Yurthaber 12-05-2022 23:36

Son dakika! Akşener'den '2053' açıklaması: 'Nüfusun 35 milyonu Suriyelilerden oluşacak'

Son dakika haberi: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener açıklamalarda bulunuyor. Akşener konuşmasında ülke gündeminden düşmeyen sığınmacılar konusu üzerine değerlendirmelerde bulundu. 'Çok enteresan bir sonuç paylaşayım' diyen Akşener, 2053'te Türkiye'de nüfusun 35 milyonunun Suriye kökenli kişilerden oluşacağını belirtti.

Haber 11-05-2022 10:43

Kavga sonrası Meral Akşener devreye girdi! Tüm teşkilatı kapattı

Edirne'de, geçtiğimiz Mart ayında İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir ve beraberindeki iki partilinin Merkez İlçe Başkanı Zafer Kaya ile yaşadığı kavga olayından sonra, genel merkez il, merkez ilçe ve 8 ilçe başkanını görevden alarak teşkilatı kapadı.

Haber 09-05-2022 18:46

Son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar! Erdoğan'ın karşısına çıkan hangi isim en çok oyu alıyor? İşte yanıtı

2023 seçimleri için geri sayım başlarken, seçim anketleri de peş peşe yayımlanmaya devam ediyor. Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı olarak kimi göstereceği merak konusu olurken; MetroPOLL Araştırma Şirketi, 3 adaylı seçim senaryosuna göre son yapılan anketin sonuçlarını paylaştı.

Haber 03-05-2022 09:38