Meral Akşener Haberleri Ve Son Dakika Meral Akşener Haberleri

Meral Akşener Haberleri Ve Son Dakika Meral Akşener Haberleri

Meral Akşener 1956 yılında İzmit'in Gündoğdu köyünde doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur.

Meral Akşener ,Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde doktora yaptı.

Yıldız ve Kocaeli Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak çalıştı.

Meral Akşener Zübeyde Hanım Şehit Anaları Vakfı’nın başkanlığını yaptı.

1995 yılında DYP Kadın Kolları Başkanı oldu. 24 Aralık 1995 seçimlerinde İstanbul Milletvekili seçildi.

Meral Akşener önce DYP Genel Başkan Yardımcısı, sonra da İçişleri Bakanı oldu. Bilahare MHP’ye geçti. MHP’den Kocaeli Milletvekili seçildi. Meral Akşener ,halen MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesidir. Meral Akşener , İngilizce biliyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Meral Akşener 22 Temmuz Genel Seçiminde MHP İstanbul Milletvekili seçildi.

Meral Akşener Haberleri

Ümit Özdağ'dan 6'lı masayı karıştıracak sözler! Akşener'in Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceğine emin misiniz?

2023 seçimlerine ilişkin adaylık tartışmaları siyaset gündemini meşgul etmeye devam ederken Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’dan dikkat çeken yeni bir açıklama geldi. Türk halkına yeniden bir Ekmeleddin modelinin Kılıçdaroğlu tarafından dayatılmasına Zafer Partisi olarak izin vermeyeceklerini söyleyen Özdağ, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun olası adaylığına ilişkin de çarpıcı ifadeler kullandı. Özdağ, “Meral Akşener'in Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceğine emin misiniz?" dedi.

Haber 15-08-22 17:02

Talihsiz olay! Meral Akşener'i sokak köpeği ısırdı

İl gezilerine devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i Yalova'da sokak köpeğinin ısırdığı öğrenildi. Akşener'e tedbir amaçlı olarak kuduz iğnesi yapıldı.

Haber 13-08-22 09:58

Akşener'den emekli maaşı mesajı: En düşüğü asgari ücret kadar olmalı

İYİ Parti lideri Akşener, Aksaray'da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi ve halka seslendi. Esnafla da sohbet eden Akşener, çiftçinin sorunlarına ve emekli maaşlarına değindi. Bin 500 lira emekli maaşı alan olduğunu belirten Akşener, "Ey emekliler, söyleye söyleye 3 bin 500 liraya getirdiler. 1500 lira emekli maaşı alanlar vardı. Sizden öğrendim. Anlata anlata bir noktaya geldi ama bizim dediğimiz şuydu; en düşük emekli maaşı, asgari ücret kadar olmalıdır" dedi.

Haber 12-08-22 14:24

Akşener'in imam açıklaması gündeme oturdu! Optimar'ın sahibi Daşdemir'in sözlerine İYİ Partili isimden flaş tepki

İYİ Parti lideri Meral Akşener geçtiğimiz günlerde, "cumhurbaşkanlığı adaylığı" ile ilgili soruya, "Aday değilim, kadından imam olmaz" şeklinde dikkat çeken bir yanıt vermişti. Akşener'in 'imam' sözleri gündemdeki yerini korurken, Optimar Araştırma'nın sahibi Hilmi Daşdemir, Twitter hesabından "Sizce Akşener'in 'imam'ı kimdir?" şeklinde paylaşım yaptı. Daşdemir'in sözlerine İYİ Partili bir isimden çarpıcı bir yanıt geldi...

Haber 12-08-22 12:02

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den 'Cumhurbaşkanı adayı mısınız?' sorusuna çok konuşulacak cevap!

2023 Haziran genel seçimleri giderek yaklaşıyor. Parti liderleri de çalışmalarını hızlandırmaya başladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Nevşehir'de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşın sorunlarını dinleyen Akşener, bir esnafın kendisine yönelttiği cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı sorusuna çok konuşulacak bir yanıt verdi.

Haber 11-08-22 18:08

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den saldırıya uğrayan cemevine ziyaret

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara'nın Mamak ilçesinde saldırıya uğrayan cemevine ziyaret gerçekleştirdi.

Haber 09-08-22 00:41

HDP'li ismin 'Mansur Yavaş ve Meral Akşener'e oy yok' çıkışı olay oldu! Çok sert yanıt geldi

Eski HDP Milletvekili Ziya Pir’in Meral Akşener ve Mansur Yavaş'la ilgili açıklaması gündem yarattı. Sosyal medya üzerinden bir paylaşım yapan HDP'li Pir, "Ne Yavaş'a ne de Akşener'e HDP'lilerin vereceği oy yok!" ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşım olay yaratırken, muhalefet cephesinden peş peşe açıklamalar geldi. İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz'ın "Takke düştü" yanıtı dikkat çekti.

Haber 02-08-22 10:48

Akşener, Sayın Erdoğan'a sesleniyorum diyerek duyurdu: Fiyatı 16,5 lira olmalı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kırklareli ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu. Ayçiçeği fiyatlarına değinen Akşener Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek, "Bu meydandan sana hatırlatıyorum. Ayçiçeği fiyatı ortalama 15.5, kuru ayçiçeği tarımı sonucunda ortaya çıkan ayçiçeği fiyatı 16.5, sulunun da fiyatı 13.5 lira olmak zorundadır" ifadelerini kullandı.

Haber 01-08-22 18:48

Meral Akşener'den Cumhurbaşkanlığı için 'Gönlünüzden geçen isim kim?' sorusuna yanıt

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya üzerinden takipçilerin sorularını yanıtladı. Instagram üzerinden gelen sorulara tek tek yanıt veren Akşener, "Gönlünüzden geçen 13. Cumhurbaşkanı kimdir efendim?” sorusunu da cevaplarken, Suriyelilerin durumuyla ilgili de dikkat çeken ifadeler kullandı.

Haber 01-08-22 08:16

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Balıkesir'de esnaf ve vatandaşlarla buluştu

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Balıkesir'de esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Yurthaber 30-07-22 17:36

Akşener'den dikkat çeken sözler: Helal oylarınızla yıkacağız

Programları kapsamında Bandırma'ya gelen İYİ Parti lideri Meral Akşener, vatandaşlara seslendi. Türkiye'nin çözülmeyecek problemi olmadığını ifade eden Akşener, "Birlikte el ele verip bu karanlık düzeni değiştireceğiz ve seçmenin velinimet olduğunu göstereceğiz" dedi.

Haber 30-07-22 14:26

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Anlat İstanbul Projesi'nin basın lansmanında konuştu:

"Net bir tarifimiz var. O da biz makulün temsilcisiyiz ve makulün peşinden yürümeye devam edeceğiz" - "Sonuç olarak 'Seçmen velinimettir'i eğer siyasilerin alnına çakabilirsek o zaman demokrasi gerçekten işler. Çözüm önerileri üzerinden, rekabet eden bir siyaset hiç kimseyi birbiriyle dövüştürmez"

Yurthaber 28-07-22 15:20

İYİ Parti'de rapor açıklandı! Akşener'den dikkat çeken 'kedi yumağı' benzetmesi

İYİ Parti tarafından düzenlenen "Anlat İstanbul" projesinin açıklandığı programda partinin genel başkanı Meral Akşener, dikkat çeken mesajlar verdi. "Sizi gagalamak üzerine organize olmuş kişilerin onayını almak üzere nefes tüketirseniz, kedilere atılan yün yumakları gibi bir siyasi bir atmosfer oluşur" ifadelerini kullanan Akşener, 2020'ye göndermede bulunarak "Biz bunu kabul etmiyoruz" diye konuştu.

Haber 28-07-22 14:13

Akşener'den yeşil ışık! İYİ Parti'de 'ön seçim' seçeneğine olumlu sinyal geldi

2023'te gerçekleştirilecek seçimler için siyasi partiler hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor. İYİ Parti'de de Milletvekili Genel Seçimi için masada 'ön seçim' seçeneği yer alıyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in teklife sıcak baktığı bilgisi aktarıldı.

Haber 28-07-22 12:34

Mansur Yavaş'ın Melih Gökçek'e yanıtı Meral Akşener'i güldürdü: Tedavi olsun, muhatap olurum

Son dakika haberi: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, gelen bir soru üzerine Melih Gökçek'le ilgili "Ruh sağlığından endişe ediyorum. Tedavi olsun muhatap olurum" ifadelerini kullandı. Yavaş'ın bu sözleri gündem oldu.

Haber 24-07-22 15:32

Akşener en az 74 lira olmalı diyerek uyardı: Dolar artarsa fiyat da artmalı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karadeniz gezisinin ilk ayağı Giresun'da vatandaş ve esnaflarla bir araya geldi. "Karadeniz insanı Meksika üzerinden Amerika’ya giderse, onun yerini sığınmacı alır" diyen Akşener fındık fiyatlarıyla ilgili de, "En az 3,5 dolar yani 74 lira olmalı, dolar artarsa fiyat da artmalı" ifadelerini kullandı.

Haber 20-07-22 17:30

İYİ Parti’nin anketinde dikkat çeken Akşener detayı! Kulisleri karıştıran iddia…

Muhalefetin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı konusu merak edilirken yaptırılan anketlerdeki Meral Akşener detayı dikkat çekti. Başbakanlığa aday olduğunu açıklasa da İYİ Parti’nin yaptırdığı anketlerde Akşener’in isminin de geçtiği ve bazı anketlerde önde olduğu öne sürüldü. Öte yandan adaylık konusunda 3 partinin Akşener’in ismini kabul edebileceği iddia edildi.

Haber 20-07-22 08:03

Danıştay'ın 'İstanbul Sözleşmesi' kararının ardından Kılıçdaroğlu ve Akşener'den ilk açıklama! '24 saat' içinde diyerek söz verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Danıştay 10. Dairesi'nin İstanbul Sözleşmesi'nin feshinin iptalini reddetmesine ilişkin dikkat çeken bir yorumda bulundu. "Bu millete sözüm var" diyen CHP lideri, "İktidar olduğumuzda 24 saat içinde İstanbul Sözleşmesi'ni tekrar yürürlüğe koyacağız" şeklinde konuştu. Akşener de karar tepki göstererek "Biz geleceğiz ve İstanbul Sözleşmesi yeniden yaşatacak!" ifadelerini kullandı.

Haber 19-07-22 17:35

Akşener'e sürpriz! 'Bağıra bağıra ağlamadan sarılayım'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e doğum günü sürprizi yapıldı. Duygulanan Meral Akşener "Bağıra bağıra ağlamadan sarılayım" dedi.

Haber 19-07-22 13:22

Akşener'e sürpriz doğum günü kutlaması!

İYİ Parti Gençlik Kolları ile genel merkez çalışanları, Meral Akşener’e doğum günü sürprizi yaptı.

Haber 18-07-22 20:23

Akşener'den 15 Temmuz paylaşımı: Türk Milleti her daim demokrasisine sahip çıktı

İYİ Parti lideri Akşener, 15 Temmuz darbe girişiminin altıncı yıl dönümü sebebiyle paylaştığı mesajda, hayatını kaybedenleri anarak Türkiye'nin bağımsızlığına ve demokrasiye vurgu yaptı.

Haber 15-07-22 15:09

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İstanbul'daki kuvvetli yağış, Meral Akşener, Bakan Soylu, KYK borçları, Henry Onyekuru, Arda Kural'ın son hali...

Türkiye ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. İstanbul'daki kuvvetli yağış, Meral Akşener'le ilgili 6'lı masa iddiası, KYK borçları, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "700 binin üzerinde Suriyeli kardeşimiz bu ülkede dünyaya geldi" açıklaması, Galatasaray'ın eski futbolcusu Henry Onyekuru'nun, Adana Demirspor ile anlaşması, Arda Kural'ın son hali, Ekrem İmamoğlu'nun sel felaketi ile ilgili açıklaması...

Haber 10-07-22 16:59

Son dakika | Meral Akşener 6'lı masadan ayrılacak mı? Gündem yaratan iddia sonrası İYİ Parti'den jet yanıt

Son dakika haberi: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 6'lı masadan ayrılacağı iddiası gündem yarattı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, yaptığı açıklamada "Büyük bir ihtimalle o yapıdan ayrılacak diye söylentiler var." diye konuştu. Gündeme bomba gibi düşen iddia sonrası ise İYİ Parti'den jet bir açıklama geldi. İşte Ankara'yı karıştıran 'Meral Akşener' iddiasıyla ilgili son dakika gelişmeleri...

Haber 10-07-22 14:50

Akşener'in Ankara ziyaretinde duygulu anlar! 'Çocuğumu okutamıyorum' diyerek ağlayan kadına verdiği yanıt dikkat çekti

Geçtiğimiz günlerde emekli maaşlarına uygulanan zamların yankısı sürüyor. Konu siyasi liderlerin gündemine de taşındı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, emekli maaşları ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Emekli maaşının asgari ücret düzeyine yükselmesini talep ettiklerini belirten Akşener, "Nihayetinde 2 bin 500 liraya çıkardılar. Şimdi tekrar artırdılar. Yeter mi, yetmez" şeklinde konuştu. Akşener'in halkla konuşması sırasındaki bir diyalog ise duygulu anlar yaşattı.

Haber 05-07-22 16:23

İYİ Parti lideri Akşener ile Mansur Yavaş bir araya geldi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kurban Bayramı dolayısıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı kabul etti.

Haber 05-07-22 13:29

Altılı masanın hemen yanı başında duruyordu! Hepsini Meral Akşener seçti…

Altılı masanın dün gerçekleştirdiği görüşme ile ilgili dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ev sahipliği yaptığı altılı masanın beşinci toplantısında, yuvarlak masanın yanı başında bulunan konsolda yer alan objeler ve verdiği mesajlar kamuoyu ile paylaşıldı.

Haber 04-07-22 08:15

Altı muhalefet partisi genel başkanının İYİ Parti Genel Merkezi'ndeki toplantısı sona erdi

Altı muhalefet partisi genel başkanının İYİ Parti Genel Merkezi'ndeki toplantısı sona erdi

Yurthaber 03-07-22 20:45

Altılı masa bugün bir kez daha toplanıyor! Cumhurbaşkanı adayı açıklanacak mı?

Muhalefetin oluşturduğu altılı masa Meral Akşener’in ev sahipliğinde bugün bir kez daha bir araya gelecek. Görüşmenin ardından cumhurbaşkanı adayı ile ilgili bir açıklama beklenmezken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üçüncü kez aday olması hakkında ‘söylem birliği’ belirleneceği öne sürüldü. İşte 6’lı masanın yapacağı son toplantı öncesi gelen son dakika haberinin detayları…

Haber 03-07-22 09:23

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Gökçeada'da nikah şahitliği yaptı

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Gökçeada'da nikah şahitliği yaptı

Yurthaber 01-07-22 22:43

SON DAKİKA | Meral Akşener'den dikkat çeken 'NATO' yorumu: Ülkemizin çıkarlarıyla bağdaşmayan bir tavizdir

Son dakika: İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin grup toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Türkiye, İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya üyelik başvurusu konusunda 3 ülkenin imzaladığı anlaşmayı eleştiren Akşener, "İktidarın, İsveç ve Finlandiya nezdinde, herhangi bir somut gelişme olmaksızın attığı bu imza, maalesef, ülkemizin çıkarlarıyla bağdaşmayan bir tavizdir." dedi.

Haber 29-06-22 11:03

Son seçim anketinde yüzde 1'lik fark çok konuşulacak! Mansur Yavaş muhalefetin adayı olursa...

2023 seçimleri için geri sayım sürerken son yayımlanan seçim anketinin sonuçları dikkat çekti. 26 ilde gerçekleşen anket çalışmasının sonuçlarına göre muhalefetin olası cumhurbaşkanı adayı olarak Mansur Yavaş'ın en yüksek oyu aldığı görüldü. Seçimin ikinci tura kalması halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yavaş arasındaki yüzde 1'lik puan farkı ise dikkat çekti. İşte çok konuşulacak son seçim anketinin sonuçları ve liderlerin oy oranları...

Haber 28-06-22 14:30

Beklenen gün geldi! 6’lı masada gündem ‘Cumhurbaşkanı adayı…’ Akşener onaylarsa…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adayınızı açıklayın çağrılarının ardından 3 Temmuz’da yapılacak olan 6’lı masa toplantısında cumhurbaşkanı adayının kim olacağının konuşulacağı öğrenildi. Toplantıda konuşulacak isim ya da isimlerin ise kamuoyuna açıklanmayacağı öğrenilirken muhalefet cephesinden gelen son dakika haberinin detayları dikkat çekti.

Haber 26-06-22 07:38

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Tekirdağ'da esnaf ziyareti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Tekirdağ'da esnaf ziyareti

Yurthaber 23-06-22 17:27

Akşener, Adana ve Mersin büyükşehir belediye başkanlarıyla görüştü

Akşener, Adana ve Mersin büyükşehir belediye başkanlarıyla görüştü

Yurthaber 22-06-22 15:38

Son dakika: İYİ Parti lideri Akşener'den çok sert 'Pınar Gültekin' tepkisi: Yarın iki elim de yakanızda!

Son dakika haberi: Partisinin TBMM grup toplantısında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i öldüren Cemal Metin Avcı'nın cezasında haksız tahrik indirimi almasına çok sert sözlerle tepki göstererek "Bu kararda onayı olan herkesi bugün Allah'a havale ediyorum ama yarın iki elim de yakalarında olacak" dedi. Akşener ayrıca kur korumalı mevduat sistemine de tepki gösterdi.

Haber 22-06-22 10:39

Meral Akşener’den dikkat çeken talimat: Tüm iller hazırlıklı olsun!

İYİ Parti’de önceki gün çok kritik bir toplantı gerçekleşirken Meral Akşener’in il başkanlarına verdiği talimatlar da dikkat çekti. Akşener, olası bir baskın seçime karşılık ile başkanlarında ‘tüm iller hazırlıklı olsun’ talimatı verirken ‘Cumhurbaşkanlığını bırakın, partimizi birinci parti yapma hedefimize odaklanın’ ifadelerini kullandı.

Haber 22-06-22 07:36

Akşener'den Bizim cumhurbaşkanı adayımız sizsiniz diyen partililere yanıt

Partisinin belediye başkanı ile bir araya gelen İYİ Parti lideri Meral Akşener'den cumhurbaşkanı adaylığı açıklaması geldi. Akşener'in belediye başkanlarının "Bizim cumhurbaşkanı adayımız sizsiniz" sözlerine "Ben Başbakan adayıyım, geri dönüşü olmaz" diye yanıt verdiği öğrenildi.

Haber 20-06-22 10:10

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Soma'da esnafı ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Soma'da esnafı ziyaret etti

Yurthaber 17-06-22 17:22

Akşener'den Kurtar bizi Meral abla sözleri sonrası dikkat çeken mesaj! Az kaldı, el ele verip...

İYİ Parti lideri Meral Akşener, bir dizi ziyaretlerde bulunmak için gitti Manisa'da, vatandaşlara seslendi. Konuşması sırasında kalabalıkta bulunan bir vatandaşın "Kurtar bizi Meral abla" demesi dikkat çekerken, Akşener daha sonra ise şunları söyledi: Ey bizi idare edenler; vatandaşın, milletin, seçmenin burasına gelmiş demek... Şunu söylemek istiyorum; az kaldı. Birlikte el ele verip bu harami düzeni yıkacağız.

Haber 17-06-22 15:58

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Manisa'da esnafı ziyaret etti:

"Uzun zamandır seçmen bu ülkede velinimet olmaktan çıktı. Sizinle beraber el ele vereceğiz. Bütün ağaları, bütün muhteremleri karşınızda durduracağız"

Yurthaber 17-06-22 15:11

İYİ Partili isimden dikkat çeken sözler! Akşener, Erdoğan'ın 3'üncü kez aday olması için çalışacak

Seçim çalışmaları ve hazırlıkları her kulvarda sürerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlü olarak da adaylığını açıklaması sonrası yeni bir tartışma doğdu: Erdoğan 3. kez aday olabilecek mi? Liberal Demokrat Parti, konuyu YSK'ya taşırken, İYİ Partili Aytun Çıray'dan dikkat çeken bir açıklama geldi ve Genel Başkan Akşener'in, Erdoğan'ın adaylığı için çalışacağını belirtti.

Haber 16-06-22 08:26

SON DAKİKA | Meral Akşener'den şoke eden iddia! 'İsrail'den deport edilmiş bir kişi...'

Son dakika: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, iklim kriziyle ilgili iktidara çağrıda bulunarak "İklim meselesi, bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir Türkiye bırakma meselesidir. Biz ülkemiz için hayati öneme sahip iklimi krizine dair atacağınız olumlu her adımın yanında olacağız" dedi. Ayrıca Akşener, İsrail'den deport edilen bir kişinin 400 bin dolara villa satın alıp kendisi ve ailesinin Türk vatandaşı olduğunu iddia etti. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 15-06-22 10:45

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu ziyaret etti

Yurthaber 13-06-22 17:01

Meral Akşener cumhurbaşkanı adayı olacak mı? Millet İttifakı'nın adayı Meral Akşener mi olacak?

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı merak edilirken, Meral Akşener'in cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı son dönemde sıkça gündeme geliyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener konuyla ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Peki Meral Akşener cumhurbaşkanı adayı olacak mı? Millet İttifakı'nın adayı Meral Akşener mi olacak? İşte ayrıntılar...

Haber 12-06-22 17:26

Son dakika: İYİ Parti'nin şu anki oy oranı kaç? Meral Akşener canlı yayında duyurdu: Hedef...

Son dakika haberi: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener katıldığı canlı yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve muhalefetin altılı masasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Akşener ayrıca, son zamanların en çok konuşulan konularından biri olan İYİ Parti'nin oy oranını da açıkladı. İşte detaylar...

Haber 11-06-22 22:40

Meral Akşener'den dikkat çeken 'Avrupa' hamlesi! Mektup gönderildi

2023 cumhurbaşkanlığı seçimlerine gidilirken başbakanlık makamına talip olduğunu dile getiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dikkat çeken söylemleri ve hamleleriyle siyasetin gündemindeki yerini üst sıralarda koruyor. Akşener yeni adımıyla Avrupa'ya açılıyor. Bunun için yurt dışındaki Türk kültür derneklerine mektup gönderdi.

Haber 11-06-22 11:31

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Sakarya'da esnafı ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Sakarya'da esnafı ziyaret etti

Yurthaber 09-06-22 18:15

Akşener Kılıçdaroğlu'ndan özür diledi! İYİ Partili Oral'ın sözleri tartışmalara yol açmıştı

İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki sözleri gündeme oturdu. Konuyla ilgili İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray'dan sonra Meral Akşener'den de açıklama geldi. Akşener, Oral'ın Kılıçdaroğlu'na ilişkin sözleri nedeniyle CHP liderinden özür diledi. Öte yandan Oral hakkında disiplin kurulu kararı verildi.

Haber 09-06-22 14:56

İYİ Partili Oral'ın Kılıçdaroğlu ve alevi-sünni açıklamaları ses getirdi! Ümit Özdağ'dan çarpıcı Akşener ve Yavaş iddiası

İYİ Partili Halil İbrahim Oral'ın, Kılıçdaroğlu'nun olası adaylığı konusunda yaptığı konuşmada söylediği sözlerin yankıları sürerken, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'dan gündeme oturacak bir iddia geldi. Oral yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun 'alevi' olmasına değinirken, bu durumun sünni kesim tarafından endişe uyandırabileceğini ifade etmişti. Bu konuşmayı Twitter hesabından paylaşan Özdağ, muhalefetin olası adaylığı konusunda bomba açıklamalarda bulundu...

Haber 09-06-22 14:29