Metin Feyzioğlu Haberleri

Kılıçdaroğlu ilk kez isim verdi! Metin Feyzioğlu için dikkat çeken sözler... ilk icraatım olacak

Seçimlere 12 gün kala Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan önemli değerlendirmeler geldi. Seçilmesi halinde yapacağı ilk icraatı açıklayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, 'özel isim listesi hazırlandı' iddiasına yanıt verdi. Görevdeki iki bürokrat isim için dikkat çeken ifadeler kullanan Kılıçdaroğlu, seçimin ilk turda biteceğini iddiasında bulunarak alacağı oy oranını da açıkladı.

Haber 02-05-2023 10:37

Metin Feyzioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? KKTC nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine atanan Metin Feyzioğlu'nun hayatı!

Metin Feyzioğlu, bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlara ilişkin atama ve görevden alma kararları ile büyükelçi atamalarının Resmi Gazete'de yayımlanması sonrası vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Eski TBB Başkanı arama motorlarında sorgulanmaya başlandı. Peki, KKTC nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine Metin Feyzioğlu Metin Feyzioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Metin Feyzioğlu'nun hayatı, biyografisi ve kariyerine ilişkin detaylar...

Haber 31-10-2022 06:53

SON DAKİKA | İki ismin kararı çok konuşulmuştu! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Feyzioğlu ve Çelebi açıklaması

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan ziyareti dönüşünde gazetecilerin sorularını yanıtladı. KKTC Lefkoşa Büyükelçisi olarak atanan Metin Feyzioğlu ve AK Parti'ye katılan Mehmet Ali Çelebi'yle ilgili de konuşan Erdoğan, önemli mesajlar verdi. Feyzioğlu'nun iyi bir hukukçu olduğunu ve kendisine teklif yapıldığında 'Müteşekkir olurum' dediğini belirten Erdoğan, AK Parti'ye katılan Çelebi ile ilgili ise grup toplantısında rozeti bizzat takacağını söyledi ve bir de mesaj verdi.

Haber 14-10-2022 12:00

Feyzioğlu ve Çelebi'nin kararı tartışma yaratmıştı! Fatih Portakal'dan dikkat çeken yorum: Erdoğan'ı başarılı buluyorum diyerek paylaştı

KKTC Lefkoşa Büyükelçisi olarak atanan Metin Feyzioğlu ile AK Parti'ye katılan Mehmet Ali Çelebi, siyasetin gündemine oturdu. Bir zamanlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve AK Parti'ye karşı sert açıklamalarıyla dikkat çeken isimlerin aldığı kararlar, tartışmaları da beraberinde getirdi. Gazeteci Fatih Portakal da iki isimle ilgili yorumda bulunurken açıklamalarını, "Erdoğan'ı başarılı buluyorum" notuyla paylaştı.

Haber 12-10-2022 15:37

Metin Feyzioğlu

Metin Feyzioğlu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Metin Feyzioğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Atamada sürpriz isim olarak dikkat çekmişti! Bakan Çavuşoğlu'ndan Metin Feyzioğlu açıklaması: Geri çekme imkanımız var

Geçtiğimiz günlerde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun tebliğiyle Türkiye'nin yeni büyükelçileri belli olmuştu. Büyükelçiler arasında sürpriz bir isim de vardı: Metin Feyzioğlu. Eski Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Feyzioğlu'nun neden büyükelçi olarak atandığı, Bakan Çavuşoğlu'nun açıklamasıyla açıklık kazandı.

Haber 11-10-2022 15:56

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? Erdoğan'dan Macron'a bomba teklif, hastanedeki skandaldan yeni gelişmeler, sözleşmeli personel için kritik tarih...

Türkiye'de ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Fransız mevkidaşı Macron'a 'Türk Devletleri Teşkilatı' teklifi, Türkiye'nin konuştuğu hastaneden yeni gelişmeler ve skandalın perde arkası, Kobra Murat'tan yeni 'mal varlığı' açıklaması, sözleşmeli personel için kritik tarih, Türkiye'nin atadığı yeni büyükelçilerde 'Metin Feyzioğlu' sürprizi, Tayland'da kreşe silahlı saldırı...

Haber 06-10-2022 17:22

SON DAKİKA | Yeni büyükelçiler belli oldu! Eski Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu büyükelçi olarak atandı

Son dakika: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bazı büyükelçilerin yeni büyükelçilik ve daimi temsilcilik görevlerini tebliğ etti. Buna göre Eski Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Lefkoşa Büyükelçiliği'ne atandı. Ayrıca, Tel Aviv Büyükelçiliği'ne Şakir Özkan Torunlar ve Londra Büyükelçiliği'ne Bakan Çavuşoğlu'nun Özel Müşaviri Büyükelçi Koray Ertaş görevlendirildi. İşte son dakika büyükelçi atamasının detayları...

Haber 06-10-2022 14:43

Metin Feyzioğlu'ndan veda mesajı: Allaha ısmarladık

Türkiye Barolar Birliği başkanlık seçimini kaybeden Metin Feyzioğlu ilk açıklamasını Instagram üzerinden yaptı. Feyzioğlu, "8,5 yıl yan yana çalıştığım artık bir aile olduğumuz mesai arkadaşlarım, dostlarım, yol arkadaşlarım hakkınızı helal ediniz. Allaha ısmarladık." ifadelerini kullandı.

Haber 05-12-2021 19:31

Türkiye Barolar Birliğinde görev değişikliği sonrası siyasilerden peş peşe mesajlar

Türkiye Barolar Birliğinde yapılan seçim sonucunda Metin Feyzioğlu'nun yerine Erinç Sağkan başkan olarak seçildi. Siyasilerden de seçim sonrası açıklamalar geldi.

Haber 05-12-2021 19:02

Metin Feyzioğlu kimdir, aslen nereli? Eski TBB Başkanı Metin Feyzioğlu kaç yaşında?

Eski Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nın biyografisi ve yaşı, memleketi gibi konular araştırılıyor. Türk ceza hukuku profesörü ve Türkiye Barolar Birliği'nin 8. başkanı olarak bilinen Metin Feyzioğlu Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Peki Metin Feyzioğlu kimdir, aslen nereli? Metin Feyzioğlu kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Haber 05-12-2021 18:40

Türkiye Barolar Birliğinin yeni başkanı Erinç Sağkan oldu

Türkiye Barolar Birliği bugün yeni başkanını seçmek için sandığa gitti. Yeni başkan, Metin Feyzioğlu'nu oylamada geçen Erinç Sağkan oldu.

Haber 05-12-2021 17:38

Suavi'den Metin Feyzioğlu'na şarkı tepkisi! Bu korsanlıktır

Sanatçı Suavi, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nu, kendi şarkısını barolar birliği seçimi kampanyasında izinsiz kullanmakla suçlayarak, "Bunu hangi hak, hukuk ve yetkiyle yaptığınızı merak ediyorum ve derhal sonlandırmanızı istiyorum. Çünkü bu korsanlıktır" tepkisini gösterdi.

Magazin 04-12-2021 08:43

Metin Feyzioğlu'ndan 'avukatlık asgari ücret tarifesi' müjdesi

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Biraz önce Resmi Gazete'ye avukatlık asgari ücret tarifesini enflasyon oranının üzerinde yüzde 25 artışla gönderdik. Maliye Bakanımız, Adalet Bakanımız ile yakın bir çalışma içinde." dedi. Öte yandan avukatlık asgari ücret tarifesi Resmî Gazete'de yayımlandı.

Haber 19-11-2021 19:21

Metin Feyzioğlu'ndan dikkat çeken açıklama: Reform değil devrim

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, katkıda bulunduğu Yargı Reformu Strateji Planı ve İnsan Hakları Eylem Planı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Feyzioğlu, söz konusu çalışmanın vatandaşa dokunan devrim niteliğinde bir çalışma olduğunu belirtti.

Haber 04-03-2021 09:11

Barolar Birliği'nde CHP kavgası

Ankara Barosu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nu tarafsızlığını kaybettiği gerekçesiyle istifaya davet etti.

Haber 11-06-2015 10:39