Metropoll Araştırma Şirketi Haberleri

Özgür Özel anketinden çok konuşulacak sonuçlar çıktı! CHP’nin oylarını arttıracak mı? Dikkat çeken oranlar var…

Kemal Kılıçdaroğlu’nun yerine CHP’de genel başkan olarak göreve başlayan Özgür Özel’in CHP’nin oylarına nasıl bir etkisi olacağına yönelik tartışmalar sürerken dikkat çeken bir anket yayınlandı. Özgür Özel’in genel başkan seçilmesinin CHP’nin oylarına etkisinin araştırıldığı ankette ortaya çıkan sonuçlar yerel seçimler öncesinde gündem yarattı. İşte Metropoll Araştırma’nın yayınladığı Özgür Özel anketinin detayları…

Haber 30-11-2023 15:45

'Şehir efsanesi' diyerek açıkladı: Son seçim anketinde cumhurbaşkanı adaylarının oy oranları dikkat çekti! 'Sürpriz olur' dedi, önde giden ismi söyledi

14 Mayıs seçimlerine yaklaşık bir ay kala seçim anketlerindeki son durum merak konusu oldu. Yaptıkları son anket çalışmasındaki sonuçları paylaşan Metropoll Araştırma Kurucusu Özer Sencar, Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun oy oranlarını açıkladı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde önde olan ismi de belirten Sencar, Muharrem İnce içinse dikkat çeken ifadeler kullandı. Sencar, kamuoyunda tartışılan oy dağılımıyla ilgili ise "Büyük bir şehir efsanesi" diye konuştu.

Haber 12-04-2023 11:55

Yaptığı son anketi ‘rekor gelebilir’ diyerek duyurdu! 14 Mayıs seçimleri öncesi kritik rakam: Yüzde 84…

Seçime günler kala Ankara kulislerini yakından ilgilendiren bir anket daha yayınlandı. MetroPOLL Araştırma’nın kurucusu Özer Sencar, sosyal medya hesabından '14 Mayıs'taki seçimlerde oy kullanacak mısınız?' sorulu anketin cevaplarını ‘Seçime katılım rekor seviyeye ulaşabilir’ notuyla duyurdu.

Haber 07-04-2023 16:44

En son anketin sonuçlarında büyük sürpriz var! AK Parti ve MHP seçmeninin yanıtları...

Son anket çalışması MetroPOLL Araştırma'dan geldi. 'Türkiye'nin Nabzı Mart 2022' isimli anket çalışmasında, seçmenlere Türkiye'nin geleceğiyle ilgili sorular yöneltildi. MetroPOLL Araştırma'nın paylaştığı son anket sonuçlarında AK Parti ve MHP seçmeninin verdiği cevaplar ve aradaki büyük fark dikkat çekti.

Haber 20-04-2022 09:39

Metropoll seçim anketinde dikkat çeken sonuç! AK Parti oyunu artırdı…

Son yapılan seçim anketinde AK Parti’nin oy oranında yükseliş olduğu gözlendi. Metropoll tarafından yapılan ankete göre AK Parti yükselişte ama ittifak ortağı MHP’de büyük düşüş görüldü. MetroPOLL Araştırma'nın Kurucusu Özer Sencer anket sonuçlarını paylaştığı mesajında “Şubat ayına göre AK Parti oyunda 3 puanlık artış görüldü” ifadelerini kullandı. İşte son yapılan seçim anketinin sonuçları…

Haber 02-04-2022 13:51

Son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar! Millet ittifakı ve Cumhur ittifakı oy oranları...

Seçim anketleri peş peşe gelmeye devam ediyor. 2023 seçimleri yaklaşırken Ankara’nın gözü kulağı son yapılan anket sonuçlarında oluyor. MetroPOLL Araştırma'nın Kurucusu Özer Sencar sosyal medya hesabından son yaptırdıkları seçim anketini paylaştı. Ankete göre CHP ve İYİ Parti’nin kurmuş olduğu Millet İttifakı, AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur ittifakını geride bıraktı. İşte son dakika seçim anketinin detayları…

Haber 14-02-2022 07:20

Metropoll'den seçim anketi! Millet İttfakı'ndan Cumhur İttifakı'na fark

Seçimlere yönelik yapılan anket göre, seçmenlerin yüzde 48.7’si kendini Millet İttifakı’na, yüzde 40.8’i Cumhur İttifakı’na yakın hissediyor. Bu sonuç Millet İttifakı için yılbaşından bu yana en yüksek oran oldu.

Haber 12-10-2021 10:33

MetroPOLL Araştırma anket sonuçlarını açıkladı! Türkiye’de en beğenilen lider kim?

Metropol'ün nisan ayı araştırmasına göre beğeni düzeyi en yüksek isim 4.5 puanla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu. Erdoğan'ı 4.3 puan ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 3.6 puan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 3.3 puan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli izledi.

Haber 18-05-2021 17:09

Son seçim anketinde sürpriz! İki parti baraj altında kaldı (MetroPOLL Araştırma seçim anketi)

Son seçim anketi kamuoyunda gündem yarattı. MetroPOLL Araştırma'nın 'Türkiye'nin Nabzı Nisan 2021' kapsamında "Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?" sorusuyla hazırladığı son seçim anketinin sonuçlarında iki partinin baraj altı kalması dikkat çekti.

Haber 03-05-2021 08:31

İranlı saadet zinciri şebekesiyle ilgili yeni gelişme! İfadeleri ortaya çıktı

İstanbul'da kurdukları şirketlerle, saadet zincirine benzeri bir yöntemle çok sayıda kişiyi dolandıran biri Türk 18 sanık hakim karşısına çıktı. Sanıklar suçlamaları reddederken, şikayetçilerden Davood Esfahanı, eşiyle birlikte 1 milyon dolara yakın para kaptırdığını belirtti.

Haber 09-04-2021 16:47

Şirketinizi hackerlara karşı nasıl korursunuz?

Tüm şirket sahipleri hatta tüm bilgisayar kullanan kişilerin korkulu rüyası bu hackerlar. Evimizi hırsızlardan koruduğumuz gibi, bilgisayarlarımızı yani bilgisayarlarımızın içindeki verileri de hackerlardan korumamız mümkün.

Finans 06-04-2021 14:31