Microstrategy Haberleri

Dünyada en çok Bitcoin'i olan şirketin CEO'su: TCMB Bitcoin bulundurursa para birimlerini güçlendirebilirler

Kripto para yatırımcılarının en fazla takip ettiği kişilerin başında gelen Microstrategy CEO'su Michael Saylor yaptığı açıklamada, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'na (TCMB) Bitcoin bulundurursa eğer Türk Lirası'nın güçlenebileceğini önerdi. Saylor, "Türkiye, Merkez Bankası rezervlerine 5 milyar dolarlık Bitcoin ekleyebilir ve bu 5 sene içinde 50 milyar dolar değerine yükselebilir." dedi.

Finans

Son Dakika: MicroStrategy 420 milyon dolarlık Bitcoin aldı

En büyük Bitcoin destekçilerinden olan ve satın alımlarını sürekli devam ettiren iş zekası yazılımı şirketi MicroStrategy, 3'üncü çeyrekte toplam değeri 46 bin 875 dolar olan 5.050 Bitcoin satın aldığını bildirdi.

Finans

MicroStrategy, 400 milyon dolarlık Bitcoin satın alma kararı aldı

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, 400 milyon dolarlık Bitcoin alımı gerçekleşeceğini duyurdu.

Finans

Uzmandan çarpıcı kripto para açıklaması: Sürdürülebilir ralli başlayabilir!

Kripto para piyasalarının en yüksek hacimli birimi Bitcoin 40,000 doların üzerini gördükten sonra, gelen kâr satışlarının da etkisiyle yeniden bu düzeyin altına geriledi.

Finans

Microstrategy

Microstrategy Hakkındaki Haberler Mynet'te. Microstrategy Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bitcoin ve Ethereum sert düştü! Dego Finace, Ripple ve Tether güçlü durdu!

Kurumsal alımların yanında, birçok sektörde ücretlendirmede kripto para kabul eden şirket sayısının da giderek artmasıyla, 61,683.86 dolarlık yeni zirveyi gören Bitcoin, piyasalara gelen genel satış dalgasıyla sert düşerek 54,000 dolar düzeyine indi.

Finans

Bitcoin 54 bin dolar sınırında! İşte Bitcoin'in yükselmesinin nedeni

Bitcoin yeni günde 54 bin dolar sınırına kadar tırmandı. Analistler bu yükselişin ardında, MicroStrategy'nin Bitcoin aldığını açıklaması ve Meitu'nun da yaklaşık 40 milyon dolarlık Bitcoin ve Ethereum aldığını açıklamasının yer aldığını açıkladı. Bitcoin'in piyasa hacmi 1.0 trilyonu aştı.

Finans

Son dakika: MicroStrategy 1 milyar dolarlık Bitcoin satın alımı gerçekleştirdi!

Son dakika haberine göre ABD'li yazılım şirketi MicroStrategy, Bitcoin satın aldığını duyurdu. MicroStrategy CEO'su Michael Saylor'ın Twitter hesabından paylaştığı bilgilere göre MicroStrategy 1 milyar dolarlık Bitcoin satın aldı.

Finans