New Balance Kadın Haberleri

Adidas, Puma, Levi's, Crocs... Sevilen markalarda sepet fırsatları başladı

Alışveriş severlerin heyecanla beklediği o vakit sonunda geldi, sezon sonu indirimleri başladı bile! Sezonunda yüksek fiyatlardan almak istemediğiniz o ürünleri şimdi sezon sonu gelmişken yarı fiyatına hatta çok daha uyguna almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İndirimlere ek sepette ek fırsatlarla satın alabileceğiniz ünlü markaların ürünlerini sizin için seçtik.

Haber 06-03-2024 14:48

Son yılların en gözde ayakkabısı, spor kombinlerin adeta yıldızı! İşte New Balance'ın en ikonik modelleri

Hem performansıyla hem de şıklığıyla öne çıkan New Balance ayakkabılar, son yıllarda çok gözde. Bir kez giyen herkesin favorisi haline gelen New Balance modelleri yıllar içinde eşsiz modelleriyle adeta birer ikon haline geldi. Sizin için kombinlerinizin yıldızı olmaya aday, en sevilen ve aranan New Balance modellerini bir araya getirdik.

Haber 15-02-2024 14:12

Columbia, Merrell, Adidas, Puma... Outdoor ve spor giyimin en sevilen markaları indirimde

Spor ve outdoor giyim severlerin favori markalarında kaçırılmayacak indirimler başladı. Columbia, Merrell, Adidas, Skechers, Puma ve daha pek çok markanın kışlık giyim ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmanın şimdi tam zamanı! Gelin sizin için seçtiğimiz markalara birlikte bakalım.

Haber 05-02-2024 09:28

Hem rahat hem şık ayakkabı isteyenler için New Balance marka ayakkabı modelleri

Spor ayakkabı seçiminde şıklık ve rahatlık en önemli kriterlerin başında geliyor. Şık ve rahat spor ayakkabı denildiğinde ise akla ilk gelen markalar arasında New Balance var. Siz de yeni bir model arayışındaysanız sizin için bir araya getirdiğimiz en kaliteli, şık ve konforlu New Balance ayakkabılara göz atabilirsiniz.

Haber 03-05-2023 15:43

Spor ayakkabı alışverişinin tam zamanı: New Balance'ta %35'e varan indirimler başladı!

Ayakkabıda konfora ve rahatlığa önem verenler buraya! Siz de spor ayakkabılarınızı yenilemek istiyor ama yükselen fiyatları yüzünden sürekli erteliyor musunuz? O hâlde şimdi almanın tam zamanı! En kaliteli spor giyim markalarından New Balance'ta %35'e varan indirimler başladı. Bizden söylemesi, bu fırsat kaçmaz!

Haber 02-03-2023 10:47