Nihan Ünsal Haberleri

Avukatı açıkladı: Burak Sergen eşinin ihanet görüntüleriyle sarsıldı

Nisan ayında koronovirüse yakalanan ve 46 gün boyunca tedavi gören Burak Sergen, dört ay önce evlendiği eşi Nihan Ünsal tarafından aldatıldığı iddialarıyla gündeme geldi. Ortaya çıkan görüntülerin ardından; ünlü oyuncu avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

Magazin 07-10-21 16:33

Aldatıldım diyen Burak Sergen'e eski karısından destek

Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen'in, 4 ay önce evlendiği Nihan Ünsal tarafından ihanete uğradığı ortaya çıktı. Ünsal ihaneti reddetse de Sergen "Bu bir aldatma. Aldatıldım, doğru" dedi. Burak Sergen'e eski karısı Işıl Sergen de bir açıklama yaptı.

Magazin 07-10-21 09:11

İhanet görüntüleri ortaya çıkan Burak Sergen'in eşi Nihan Ünsal, sessizliğini bozdu

4 ay önce evlendiği oyuncu Burak Sergen'i hastanede koronavirüs tedavisi gördüğü dönemde aldattığı iddia edilen Nihan Ünsal, sessizliğini bozdu. Özer Kocer ile basına sızan fotoğraflarının eski olduğunu söyleyen Ünsal, "Hastayken aldatma söz konusu bile değil" dedi.

Magazin 06-10-21 13:53

Eşi Nihan Ünsal tarafından İhanete uğrayan Burak Sergen'den flaş hamle!

Usta oyuncu Burak Sergen'in eşi Nihan Ünsal tarafından ihanete uğradığı iddiası kamuoyuna bomba gibi düşmüştü. Ünsal'dan boşanmak için harekete geçen Sergen'den bir hamle daha geldi.

Magazin 06-10-21 09:21

Nihan Ünsal

Nihan Ünsal Hakkındaki Haberler Mynet'te. Nihan Ünsal Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

4 ay önce evlendiler! Burak Sergen’in genç eşi Nihan Ünsal tarafından aldatıldığı iddia edildi

Sadakatsiz dizisinde Haluk Güçlü karakteriyle hayranlarının karşısına çıkan Burak Sergen, geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanmış ve hastalığı çok ağır atlatmıştı. Ölümden dönen Burak Sergen, toparlanır toparlanmaz nişanlısı Nihan Ünsal ile nikah masasına oturmuştu. Sadece 4 aydır evli olan çift hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı.

Magazin 05-10-21 07:20

Burak Sergen ve Nihan Ünsal evlendi! Yapılan yorumlar çileden çıkardı

Sadakatsiz'de rol alan Burak Sergen yoğun bakımdan çıkıp taburcu olduktan sonra genç nişanlısı Nihan Ünsal ile evlendi. Yapılan yorumlar ünlü çifti isyan ettirdi.

Magazin 04-06-21 13:33