Oyuncu Koltuğu Haberleri

Sürekli bilgisayar başında oturanlar için ihtiyaçtan çok gereklilik olan kumaş oyuncu koltukları tavsiyeleri

Son dönemlerin en popüler eğlencesi şüphesiz bilgisayar oyunları. Siz de bir gamersanız ve vaktinizin çoğunu bilgisayar başında geçiriyorsanız vücudun anatomisine uyum sağlayan bir oyuncu koltuğuna ihtiyacınız olabilir. Birçok marka ve modeli bulunan koltukları seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunuyor. Neyse ki beklentilerinizi karşılayacak kaliteli ve şık oyuncu koltuklarından oluşan harika bir liste hazırladık. İncelemeye ne dersiniz?

Haber 22-09-22 14:29

Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

Siz de oyunların dayanılmaz heyecanına kendinizi kaptırmayı çok mu seviyorsunuz? Uzun süre bilgisayar karşısında zaman geçirmek maalesef vücut ağrılarına ve duruş bozukluklarına yol açabiliyor. Bunun önüne geçmek için Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu yardımınıza koşuyor. Ayarı yapılabilen Rampage Oyuncu Koltuğu incelemesine ve alternatif ürünlere göz atmanızı öneriyoruz.

Haber 28-07-22 15:42

Yazı oyun oynayarak geçirmek isteyen gamerlara özel 300 TL altı oyuncu ekipmanları

İyi bir oyuncu olabilmek için sadece oyuna hâkim olmak artık yeterli değil. İyi bir bilgisayar ve konsol ile kaliteli ekipmanlar da gerekiyor. Kulaklık, mouse, klavye, oyuncu koltuğu gibi birçok aksesuar oyun performansını arttırıyor, daha uzun süre ve rahat bir şekilde oynamaya imkân veriyor. Yaz aylarını oyun oynayarak geçirmek istiyor fakat bunun için çok yüksek bütçeler ayıramıyorsanız gelin, sizin için bir araya getirdiğimiz 300 TL altı oyuncu ekipmanlarına beraber bakalım.

Haber 06-07-22 11:58

Oyun oynarken kendini kaybedenlere özel en rahat oyuncu koltukları

Teknoloji dünyasının hızla bambaşka bir boyut kazanmasıyla oyun tutkunlarının da bilgisayar başında geçirdiği süre hâliyle arttı. Sıradan koltuklarla saatlerce bilgisayar başında durmanın yol açtığı bel, boyun, sırt ağrılarından bahsetmemize bile gerek yok. Öyleyse bildiğiniz bilgisayar koltuklarından farklı olarak konforu, rahatlığı, tasarımıyla birbirinden kaliteli modelde ve özellikteki oyuncu koltuklarını listelediğimiz yazımızı incelemeye hazır mısınız?

Haber 13-06-22 10:13

Oyuncu Koltuğu

Oyuncu Koltuğu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Oyuncu Koltuğu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Gamerları bel ağrısından kurtaracak en iyi oyuncu koltuğu çeşitleri

Gamerların oyun performansını etkileyen en önemli ekipmanlardan birisi hiç şüphesiz oyuncu koltukları. Farklı özelliklere sahip birçok koltuk çeşidi de bazen kafa karıştırıcı olabiliyor. Siz de en iyi oyun performansı için hangi koltuğu seçmeniz gerektiğini bilmiyorsanız beraber en iyi oyuncu koltuğunu seçmeye ne dersiniz?

Haber 11-10-21 16:02