Pis Yedili Dizisi Haberleri

Gani Müjde'den korkutan 'orman yangını' açıklaması: Umarım o saate kadar...

Gani Müjde; Türkiye'nin yüreğini yakan Marmaris'teki orman yangını ile ilgili sosyal medya hesabında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Babam Sınıfta Kaldı, Pis Yedili, Yahşi Cazibe, Selena, Hayat Bilgisi gibi birçok dizi ve yapımda imzası bulunan ünlü senarist Gani Müjde, rüzgarın bugün yangın bölgesinde fırtına şiddetinde eseceğini belirtti. İşte Gani Müjde'nin o paylaşımı...

Magazin 24-06-22 13:19

Pis Yedili'nin Orço'su Burak Alkaş'ın son halini görenler tanıyamadı! Çok değişik bir tip olmuşsun

2011-2014 yılları arasında yayınlanan Pis Yedili dizisi komedi, gençlik dizisiydi. Dizinin göze çarpan renkli karakterlerinden biri de, Burak Alkaş'ın hayat verdiği Orço karakteriydi. Orço rolüyle akıllara kazınan Burak Alkaş'ın son halini tanımak ise imkansız...

Magazin 03-06-22 20:19

Pis Yedili'nin Karabiber'i Bükre Atala'yı bir de şimdi görün! Hayran bıraktı

Başrollerini Kadir Doğulu, Eda Ece, Halil Babür gibi isimlerin paylaştığı Pis Yedili dizisinde 'Sevil' karakteriyle tanıdığımız genç oyuncu Bükre Atala'nın son hali görenleri şaşkına çevirdi.

Magazin 19-03-22 15:56

Pis Yedili'nin Albino PC'si Ahmet Yıldırım'ı görenler şaşkına döndü! Aynı kişi mi?

Eda Ece,Kadir Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Barış Arduç, Ayşegül Aldinç gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Pis Yedili dizisi yayınlandığı 2011-2014 tarihlerinde ekranlarda fırtınalar estirdi. Karakterleri lakaplarıyla hafızalarımıza kazınan Pis Yedili dizisinin en çok dikkat çeken isimlerinden biri Albino bir karaktere hayat veren Ahmet Yıldırım olmuştu. 'PC' lakabıyla, zeki bir lise öğrencisini canlandıran Ahmet Yıldırım daha sonra ekranlardan elini eteğini çekti.

Magazin 12-03-22 13:59

Pis Yedili'nin Furkan'ı Sezer Arıçay efsane diziyle ekranlara döndü!

Sektöre birçok genç yıldız kazandıran Pis Yedili dizisiyle akıllara kazınan başarılı oyuncu Sezer Arıçay, uzun bir aradan sonra ekranlara döndü.

Magazin 01-12-21 10:52

Pis Yedili'nin Dilkopat'ı Güneş Zavrak'ı bir de şimdi görün!

2011-2014 yılları arasında yayınlanan Pis Yedili dizisinde canlandırdığı Dilkopat karakteriyle hafızalara kazınan güzel oyuncu Güneş Zavrak, Instagram hesabından paylaştığı pozlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Magazin 17-11-21 17:07

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den ''Hangi isimlerle oynamazsın?'' sorusuna olay yanıt! 'Sen önce insan ol!'

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği 'Yıldız Argun' karakteriyle gönüllere taht kuran güzel oyuncu Eda Ece, İbrahim Selim'e çarpıcı bir itirafta bulundu.

Magazin 26-10-21 13:20

Pis Yedili'nin Orço'su Burak Alkaş yeni imajıyla şaşkına çevirdi!

2011-2014 yılları arasında yayınlanan Pis Yedili dizisinde 'Orço' karakterine hayat veren genç oyuncu Burak Alkaş, son haliyle görenleri şaşırttı.

Magazin 07-10-21 17:28

Pis Yedili'nin Furkan'ı Sezer Arıçay yeni imajıyla şaşırttı!

Başrollerini Eda Ece, Kadir Doğulu, Halil Babür gibi isimlerin paylaştığı Pis Yedili dizisinde 'Furkan' karakterine hayat veren genç oyuncu Sezer Arıçay, kıvırcık saçlarına veda ettiği yeni imajıyla sevenlerini şaşırttı.

Magazin 03-10-21 16:59

Pis Yedili dizisinin Albino PC'siydi! Son hali inanılmaz

Bir döneme damga vuran Pis Yedili dizisinde albino bir karakteri canlandıran genç oyuncu Ahmet Yıldırım'ın gerçek hali şoke etti.

Magazin 27-09-21 11:25

Pis Yedili'nin Zeki'si son haliyle şoke etti! Karizmasıyla yakıp geçiyor

Pis Yedili dizisinde hayat verdiği 'Zeki' karakteriyle hafızalara kazınan genç oyuncu Ümit Erlim, son haliyle sevenlerini şaşırttı. Yakışıklığıyla dikkatleri üzerine çeken Erlim, sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarıyla büyük beğeni topluyor.

Magazin 23-09-21 09:19

Pis Yedili'nin Alice'i, estetikle bambaşka biri oldu!

Pis Yedili dizisinde hayat verdiği 'Alice' karakteriyle akıllara kazınan genç oyuncu Ecem Karavus, son haliyle şaşırttı. Sosyal medyada epey aktif olan Ecem Karavus, yaptırdığı estetik müdahalelerle dikkat çekti.

Magazin 22-09-21 15:46

Pis Yedili'nin Karabiber'i son haliyle şaşkına çevirdi!

Başrollerini Kadir Doğulu, Eda Ece, Halil Babür gibi isimlerin paylaştığı Pis Yedili dizisinde 'Sevil' karakterine hayat veren genç oyuncu Bükre Atala, son haliyle şaşırttı.

Magazin 21-09-21 09:15

Savaşçı Yeva kimdir, kaç yaşında nereli? Güneş Zavrak kimdir?

Savaşçı dizisinin Yeva karakteri diziyi yakından takip edenler tarafından araştırılmaya başladı. Pis Yedili dizisi ile tanınan Güneş Zavrak şimdilerde Savaşçı dizisinde Yeva karakterine hayat veriyor. Peki, Güneş Zavrak kimdir? İşte, ayrıntılar...

Haber 18-04-21 01:15