Ragıp Savaş Haberleri Ve Son Dakika Ragıp Savaş Haberleri

Ragıp Savaş Haberleri Ve Son Dakika Ragıp Savaş Haberleri

Oyuncu Ragıp Savaş, 24 Ekim 1966 İzmit doğumludur. 1986 yılında girdiği Tiyatro Bölümü’nü yüksek derece ile bitirerek Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Profesyonel kariyerine Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda başlamış ve kurucuları arasında yer almıştır.

1998’ de başladığı genel sanat yönetmeni yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde 4 yıl çalışmıştır. 1990 yılında rol aldığı Demokrasi Gemisi ilk oyunu olan Ragıp Savaş birçok müzikal ve tiyatroda oynamıştır. Aynı yıl İvan İvanoviç Var mıydı yok muydu adlı oyunda başrolde gösterdiği performans ile Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali'nde 5 ödül kazanmıştır.

Ekranlara 1992 yapımı ile adım atan oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu, Neredesin Firuze, Kuruluş Osman gibi dizi ve film projelerinde yer almıştır. 2004 yılında vekaleten atandığı Kocaeli Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu’nda genel sanat yönetmenliği görevini sürdürmektedir.

Ragıp Savaş Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni oyuncuları şov yaptı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Oktay Kaynarca’nın başrolünü üstlendiği EDHO’nun yeni sezonuna katılan Yosi Mizrahi, Hazım Körmükçü, Ragıp Savaş ve Tardu Flordun setten fotoğraf paylaştı.

Magazin 20-10-2021 15:39

Kuruluş Osman’ın Dündar Bey’i Ragıp Savaş ve eşi Müge Anlı’ya katıldı! Sürpriz ziyaretin sebebi duygulandırdı

Kuruluş Osman dizisinde canlandırdığı Dündar Bey karakteriyle hayranlarının takdirini kazanan Ragıp Savaş, eşiyle birlikte Müge Anlı’nın programını ziyaret etti. Annelerini koronavirüs nedeniyle kaybeden çift, onun hayrı için tablet yardımında bulundu.

Magazin 22-04-2021 15:09

Ünlü oyuncu ve eşi Müge Anlı'ya katıldı! Sürpriz ziyaretin sebebi duygulandırdı

Kuruluş Osman dizisinin Dündar Bey'i Ragıp Savaş ve eşi Müge Anlı'nın programını ziyaret etti. Annelerini kaybeden çift, Müge Anlı hayranı olan annelerinin hayrı için çocuklara tablet yardımında bulundular.

Trend 22-04-2021 14:39

Kuruluş Osman’ın Dündar Bey’i Ragıp Savaş: Veda sahnesinde çok ağladık

ATV ekranlarından yayınlanan Kuruluş Osman dizisine son bölümde veda eden ünlü oyuncu Ragıp Savaş diziyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kuruluş Osman'ın Dündar Bey'i Ragıp Savaş, dizinin son bölümündeki ölüm sahnesiyle ilgili olarak, "Çok ağladık sahnede. Hala gözlerim doluyor" dedi.

Magazin 19-04-2021 00:04

Ragıp Savaş

Ragıp Savaş Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ragıp Savaş Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kuruluş Osman 54. son bölümde Dündar Bey öldü! Ragıp Savaş diziden ayrıldı! Kuruluş Osman 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 54. son bölümüyle nefesleri kesti. Burak Özçivit'in başrolde oynadığı dizinin son bölümünde, Osman Bey hainlik yapan Dündar Bey'i öldürdü. Kuruluş Osman'da Dündar Bey'i canlandıran ünlü oyuncu Ragıp Savaş da son bölümle birlikte diziye veda etti. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ise Ragıp Savaş'a veda mesajı paylaştı. Kuruluş Osman'ın 55. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Magazin 15-04-2021 01:14

Kuruluş Osman 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dündar Bey ölüyor mu? Ragıp Savaş Kuruluş Osman'dan ayrılacak mı?

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 53. son bölümüyle nefesleri kesti. Burak Özçivit'in başrolde oynadığı dizinin son bölümünde, Osman Bey hainlik yapan Dündar Bey'i pusuya düşürerek yakaladı. Kuruluş Osman'ın 54. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Osman Bey, Dündar Bey için idam kararı veriyor. Osman Bey'in meydanda Dündar Bey'i okla hedef alması ise dikkat çekiyor. Peki Kuruluş Osman'da Dündar Bey ölüyor mu? Dündar Bey rolündeki Ragıp Savaş diziden ayrılıyor mu?

Magazin 08-04-2021 02:08

Ragıp Savaş 'İsimsizler'de

Pazartesi akşamları Kanal D'de ekrana gelen İsimsizler dizisine Ragıp Savaş dahil oldu. Savaş, 'Savcı Zeki Öztan' karakterine hayat verecek.

Magazin 13-04-2017 10:44

'40 yaşıma kadar herkesi aldattım!'

"Beraber olduğum tüm kadınlara ihanet ettim" diyen Ragıp Savaş, kendi kendine teşhis de koydu:

Magazin 09-03-2010 09:32