Rıza Sarraf Haberleri

Rıza Zarrab yıllar sonra ortaya çıktı! Adını değiştirmiş

ABD’de 2016 yılında tutuklanan ve itirafçı olduktan sonra tahliye edilen Rıza Zarrab’ın yeni hayatı yıllar sonra ortaya çıktı. Aaron Goldsmith adını alan Zarrab’ın bir binicilik merkezi kurduğu öğrenildi.

Haber 22-10-21 20:37

Zarrab'ın eski holdingine hırsızlar dadandı! Girişlere duvar örüldü

Hırsızların ve evsizlerin hedefi olan Reza Zarrab'ın Beyoğlu'ndaki eski holding binasına girişlerin engellenmesi için duvar örüldü.

Haber 14-10-21 20:47

Ebru Gündeş'ten manidar paylaşım: Sonra çekildim bir kenara

Rıza Sarraf ile 11 yıllık evliliklerini bitiren Ebru Gündeş, Instagram'dan yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Ünlü sanatçı Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafına, Özdemir Asaf'tan alıntı yaparak "Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye" yazdı.

Magazin 09-06-21 23:31

İbo Show'da Mahmut Tuncer açıkladı: İbo Rıza Sarraf'ın hediyesi 30 bin dolarlık yüzüğü denize attı

İbo Show'un final bölümünde İbrahim Tatlıses ile ilgili bir anı herkesi şoke etti. İbrahim Tatlıses "evladım" dediği Rıza Sarraf'ın 30 bin dolarlık hediyesini denize atmış.

Magazin 06-06-21 07:40

Rıza Sarraf

Rıza Sarraf Hakkındaki Haberler Mynet'te. Rıza Sarraf Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Rıza Sarraf Günel'i Ebru Gündeş'le aldatmıştı! Yıllar sonra gelen itiraf

Rıza Sarraf'ın eski nişanlısı Günel Zeynalova nasıl aldatıldığını yıllar sonra anlattı. Günel açıklamasında "Gelinlik provasında Ebru Gündeş'le aldatıldığımı öğrendim" dedi.

Magazin 03-06-21 17:10

Yasak aşk iddialarıyla başı dertte olan Hadise, O Ses'teki jüri koltuğundan ayrıldı

Hadise'nin Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab ile 2019 yılında yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Henüz bu iddiaların yankısı sürüyorken yeni bir iddia daha herkesi çok şaşırttı. Gelen son iddiaya göre, Hadise O Ses Türkiye jürisinden ayrılırken yerine o koltuğa Aleyna Tilki oturacak.

Magazin 23-04-21 19:52

Reza Zarrab'ın eski sevgilisi şarkıcı Günel'den olay yaratacak açıklama

Ebru Gündeş-Reza Zarrab’ın boşanma haberleri sonrası, gözler Zarrab’ın daha önce birliktelik yaşadığı Azeri Kızı Günel’e çevrilmişti. Günel, sosyal medya üzerinden çarpıcı bir açıklama yaptı.

Magazin 23-04-21 10:03

Demet Akalın Hadise-Ebru Gündeş geriliminde tarafını belli etti

Şarkıcı Ebru Gündeş, Reza Zarrab'a boşanma davası açmış ve Zarrab'ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu öne sürmüştü. O kadınlardan birinin şarkıcı Hadise olduğu iddia ediliyor. Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Hadise-Ebru Gündeş geriliminde tarafını belli etti.

Magazin 22-04-21 13:43

Derya Açıkgöz'den Hadise açıklaması! 'Ablamın ve ailemin...'

Ebru Gündeş, Reza Zarrab'a boşanma davası açmış ve Zarrab'ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etmişti. O kadınlardan birinin ünlü şarkıcı Hadise olduğu öne sürülmüştü. Hadise'nin kardeşi Derya Açıkgöz, çıkan haberlerin ardından yaptığı açıklama ile ablasına destek verdi.

Magazin 19-04-21 13:58

Seda Bakan'dan yakın dostu Hadise'ye destek!

Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf boşanmasında iddialar gündemden düşmüyor. Hadise'yle yakın dost olduğu bilinen başarılı oyuncu Seda Bakan, arkadaşına sahip çıkarak 'Bu da kadına şiddettir' dedi.

Magazin 19-04-21 11:26

Ebru Polat falcı haberini görünce... Hadise'ye destek

Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf boşanmasında iddialar gündemden düşmüyor. Hadise'yle ilgili çıkan falcı iddialarına Ebru Polat tepki gösterdi.

Magazin 19-04-21 10:09

Adı Reza Zarrab ile anılan Hadise'ye en büyük destek Kaan Yıldırım'dan geldi

Ebru Gündeş'in boşanma davası açtığı eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı yönündeki iddiayı kesin bir dille yalanlayan Hadise'ye ilk destek sevgilisi Kaan Yıldırım'dan geldi.

Magazin 17-04-21 15:56

Hadise'den flaş Reza Zarrab açıklaması! 'Kimse namusumu lekeleyemez'

Ebru Gündeş, "Başka kadınlarla ilişkisi var" diyerek 11 yıllık eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açtı. Zarrab'ın yasak aşk yaşadığı kadınlardan birinin Ebru Gündeş'in yakın arkadaşı Hadise olduğu ileri sürülünce jet hızında açıklama geldi. Twitter hesabından açıklama yapan Hadise, "Ramazan gününde bana bunu yaşatanlardan hesabını soracağım" dedi.

Magazin 17-04-21 14:14

Boşanma haberleri sonrası Ebru Gündeş'ten flaş hamle

Ebru Güneş ve Rıza Sarraf boşanma haberinin medyaya detaylı bir şekilde düşmesinin ardından Gündeş, boşanma davası ile ilgili yayın yasağı getirtti.

Magazin 17-04-21 07:32

“Halkbank'ı yargılamak Türkiye'yi yargılamaktır’’

Halkbank’ın ABD’de yargılanamayacağı iddiasıyla yaptığı başvuru, İkinci Bölge İstinaf Mahkemesi’nde görüşüldü. Mahkeme heyeti taraflardan yeni belge istemeyeceklerini kaydederek, ‘‘Nihai kararı bekleyin” dedi.

Finans 13-04-21 08:11

Halkbank davasında kritik gün!

New York İkinci Bölge İstinaf Mahkemesi’nde yeni haftanın ilk günü 12 Nisan’da yapılacak duruşmada Halkbank’ın avukatları ve savcılar üst mahkemenin üç hakimi Raymond J. Lohier, Jr., Susan L. Carney ve William J. Nardini’nin karşısına çıkacak. Hukukçular duruşmada mahkeme heyetinin nihai kararını vermesini beklemediklerini belirttiler.

Finans 12-04-21 11:14