Şaban Sevinç Haberleri

Canlı yayında Hilmi Daşdemir ve Şaban Sevinç birbirine girdi! Ebru Baki bir türlü araya giremedi

Katıldıkları canlı yayına araştırmacı Hilmi Daşdemir ve gazeteci Şaban Sevinç'in polemiği damga vurdu. Mersin'deki polisevine yönelik terör saldırısı ve sonrasında yaşananlarla ilgili başlayan tartışmada gerginlik adeta tavan yaptı. Daşdemir ve Sevinç birbirlerine çok sert sözlerle yüklenirken, programın moderatörü Ebru Baki araya girmekte zorlandı.

Haber 06-10-22 08:25

SON DAKİKA | Adaylık 'diyaloğu' iddiası gündem yaratmıştı! Abdullah Gül cephesinden açıklama geldi

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı seçimleri için geri sayım sürerken 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün aday olabileceği iddiaları kulisleri hareketlendirdi. Gazeteci Şaban Sevinç'in Gül ile CHP bir vekilin arasında geçtiğini iddia ettiği konuşmayı paylaşması gündem yarattı. Söz konusu iddialarla ilgili Gül cephesinden ise günler sonra bir açıklama geldi.

Haber 06-09-22 13:49

Siyasi kulisleri hareketlendiren 'Abdullah Gül' iddiası! Kemal Bey aday olursa kazanma şansı yok

Türkiye'nin gündemindeki Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'ne 1 yıldan az bir süre kaldı. Cumhur İttifakı'nın adayı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iken, Millet İttifakı'nın adayı henüz açıklanmadı. Öte yandan muhalefet partilerinin 6'lı masa toplantıları ise devam ediyor. Tüm bunlar olurken siyaset kulislerini hareketlendirecek yeni bir iddia ortaya atıldı. CHP'li bir milletvekilinin, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüştüğü öne sürüldü. İşte görüşmedeki çarpıcı detayları...

Haber 30-08-22 00:26

Tarafsız Bölge'de ortalık bir anda karıştı: Sen utanmaz bir adamsın

Ahmet Hakan'ın sunduğu 'Tarafsız Bölge' programında ortalık karıştı. Gazeteci Şaban Sevinç ve AK Parti 23.Dönem Milletvekili Abdurrahman Kurt arasında FETÖ tartışması çıkarken, taraflar birbirlerine çok sert sözlerle yüklendi. Ahmet Hakan tarafları güçlükle sakinleştirdi.

Haber 04-05-21 11:27

Şaban Sevinç

Şaban Sevinç Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şaban Sevinç Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.