Şahap Sayılgan Haberleri Ve Son Dakika Şahap Sayılgan Haberleri

Şahap Sayılgan Haberleri Ve Son Dakika Şahap Sayılgan Haberleri

Şahap Sayılgan 3 Mart 1966 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu oyuncu Tiyatro Yüksek bölümü mezunudur. Sihirli Annem’in Sadık rolüyle yetişkin, çocuk herkes tarafından daha çok tanınmıştır. Ancak ilk 1980 yılında kameralarla tanışmıştır. 5 Dakika, Köy Doktoru, Ferhunde Hanımlar dizileri ile TV sektörüne giriş yapmıştır. Fakat ismini ilk olarak Bizim Evin Halleri dizisi ile duyurmuştur. Dizi ve filmler dışında seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. Ayrıca Zoraki Başkan, Unutma Beni, Oyun Bitti, Peri Masalı, Bedel, Hayatım Sana Feda, Beşinci Boyut, Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye’de, Büyük Buluşma, Koltuk Sevdası, Hayat Ağacı film ve dizilerinde de rol almıştır. Son zamanlarda ise sessizliğini korumaktadır ve TV sektörüne ara vermiştir.

Şahap Sayılgan Haberleri

Oyunculuğu bırakıp sırra kadem basmıştı! Sihirli Annem'in Sadık'ı son haliyle herkesi şaşırttı! Bakın şimdi ne yapıyor

2003-2012 yılları arasında yayımlanan ve büyük bir ilgiyle izlenen Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Sadık karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Şahap Sayılgan uzun zamandır ekranlardan uzak sakin bir yaşam sürüyor. Sayılgan'ın son hali sosyal medyada yeniden gündem oldu. Ünlü oyuncu bakın şidmi ne yapıyor...

Magazin 29-08-2023 17:21

Sihirli Annem'in Sadık'ı Şahap Sayılgan oyunculuğu bıraktı! Yeni mesleği bakın ne

Başrollerini İnci Türkay, Nevra Serezli, Defne Joy Foster ve Gizem Güven gibi isimlerle paylaştığı Sihirli Annem dizisiyle akıllara kazınan Şahap Sayılgan, uzun zamandır televizyon ekranlarında yer almıyor. Ünlü oyuncunun yeni mesleği bakın neymiş...

Magazin 01-12-2022 15:11

Sihirli Annem'in Sadık'ı Şahap Sayılgan'ın son hali şaşırttı! Ekranlardan uzakta yaşayan isim bakın ne yapıyor

2000'li yıllarında başında ilgiyle izlenen dizilerden olan Sihirli Annem'in başrol oyuncularından Şahap Sayılgan, dizide Betüş'ün kocası Sadık karakterine hayat vermekteydi. Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan ünlü ismin son hali ise görenleri şaşırttı.

Magazin 25-08-2022 09:59

Çilek'in ilk aşkıydı! Sihirli Annem'in Kaan'ı son haliyle şoke etti

Başrollerini İnci Türkay, Şahap Sayılgan ve Gizem Güven gibi isimlerin paylaştığı Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği 'Kaan' karakteriyle akıllara kazınan Arda Seçgün, son haliyle şaşırttı.

Magazin 17-09-2021 09:03

Şahap Sayılgan

Şahap Sayılgan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şahap Sayılgan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sihirli Annem oyuncuları isyan etti: Vefa ve etik kavramları yok olmuş!

Sihirli Annem'in oyuncuları, dijital platformda yeniden çekilecek dizinin oyuncu kadrosunun tamamen değişmesine isyan etti. İnci Türkay, Gizem Güven, Şahap Sayılgan, Jess Molho, Michele Cedolin, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yayımladı.

Magazin 07-11-2020 10:51