Şarj Kablosu Haberleri

15 yaşındaki çocuğun midesinden çıkanlar şaşkına çevirdi! 1 metrelik şarj kablosu da var

Diyarbakır'da 15 yaşındaki bir erkek çocuk, kusma ve bulantı şikayetiyle hastaneye götürüldü. Çekilen röntgende çocuğun 1 metrelik şarj kablosu ve toka yuttuğu tespit edildi. Bunun üzerine çocuk, ambulans ile Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. 15 yaşındaki erkek çocuğu, Elazığ’da gerçekleştirilen operasyonla yuttuğu cisimlerden kurtuldu. Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Yaşar Doğan, "Kabloyu çıkarırken açıkçası zorlandık" diye konuştu.

Haber 15-12-22 13:36

Telefon şarj olmuyor sorunu çözüm yöntemleri: Telefon şarj oluyor gözüküyor ama şarjı dolmuyorsa ne yapılır?

Telefonun donanımsal özelliklerinden ya da kullanım hatalarından kaynaklı olarak şarj oluyor gözükmesine rağmen şarj olmayabilir. Bu durumu çözmek için servise gitmeden önce şarj kablosunu kontrol etmek, telefon kapalıyken şarj etmek gibi birkaç pratik yöntem denenebilir. Telefon şarj olmuyor sorunu ve çözümü nedir?

Haber 08-10-22 19:44

Şarj sorunuyla başları dertte olan iPhone kullanıcılarına iPhone için en iyi powerbank modelleri

iPhone model cep telefonu olup şarj sorunu olmayan kişi sayısı oldukça az olabilir. Özellikle önceki nesil modellerden kullananlar, sürekli olarak şarj problemi yaşar. Yine de bu soruna çözüm bulmak mümkün. Piyasadaki birçok ürün, iPhone cihazlar için üretilir. Siz de sık sık şarj sıkıntısı yaşayan kişilerdenseniz listelediğimiz iPhone için en iyi powerbank modellerine göz atabilirsiniz.

Haber 05-09-22 09:40

Telefonunu bataryasından dolayı cebinden çıkarmaya korkanlar için en iyi bataryalı telefonlar

Gün içerisinde birçok işin kolayca halledilmesine yardımcı olan cep telefonları, eğlence konusunda da kullanıcılarına tam destek sağlıyor. Ancak cep telefonları uzun süre kullanıldığında şarjları hızlıca tükeniyor ve bu durum kullanıcıların keyfini kaçırıyor. Birçok ünlü akıllı telefon markasının yüksek kapasiteli ve güçlü bataryalara sahip akıllı cep telefonu modelleri bulunuyor. Gelin, en iyi bataryaya sahip telefon çeşitlerine birlikte göz atalım.

Haber 27-06-22 12:47

Şarj Kablosu

Şarj Kablosu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şarj Kablosu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Milyonlarca iPhone kullanıcısı için yapılan şarj kablosu uyarısı şoke etti! Alırken dikkatli olun

Her yıl milyonlarca sahte iPhone kablosu satılıyor ve sahte iPhone şarj kabloları ciddi bir yangın tehlikesi oluşturabilir! Milyonlarca iPhone kullanıcısına şarj kablolarını kontrol etmeleri konusunda yapılan bu uyarıyı İngiliz medyası gündeme taşıdı. Şoke eden uyarıya ek olarak, yeni bir kablo alırken dikkatli olmanız tavsiye edildi...

Haber 11-04-22 15:02

Bağlantı sorunlarına indirimli çözümler sunan şarj kabloları

Mobil cihazlarımızın orijinal şarj kablosu kaybolduğunda ya da zarar gördüğünde daha uygun fiyatlı alternatif markalara yöneliyoruz. Bu aşamada akıllı telefonunuzun zarar görmesini istemiyorsanız güvenli markaları tercih etmenizde fayda var. Siz de şarj kablonuzu yenilemek istiyorsanız hazırladığımız listeye göz atmalısınız.

Haber 24-11-21 18:16