Şarjlı Dikey Süpürge Haberleri

Gülümseten Kasım Fırsatları kapsamında kısa süreliğine indirimde olan ürünler

Kasım ayını geride bırakmaya birkaç gün kaldı. İndirimler için elinizi çabuk tutma zamanı! Sizin için Gülümseten Kasım Fırsatları kapsamında, kısa süreliğine indirime giren ürünleri derledik. İşte o ürünler!

Haber 28-11-22 09:48

Bu ürünler olmadan sonbahar temizliğine başlarsanız pişman olursunuz!

Sonbaharın gelmesi ile temizlik çanları çalmaya başladı. Hâl böyle olunca hemen herkes hazırlıklar için kollarını sıvadı. Eksiksiz bir sonbahar temizliği için bazı temel ihtiyaçları tamamlamak oldukça önemli. Bu ihtiyaçların neler olduğunu merak ediyorsanız sizler için seçtiğimiz birbirinden kaliteli temizlik ürünlerine göz atmalısınız. İşte, robot süpürgeden yağ sökücü spreylere en etkili ürünler...

Haber 18-10-22 14:54

Evinizi tertemiz yapacak en iyi elektrik süpürgeleri

Elektrikli süpürgeler, hayatımızın vazgeçilmez ev aletleri arasında yer alır. Teknolojinin gelişmesiyle süpürgeler de birbirinden üstün özelliklerle temizlikte bize daha fazla yardımcı olmaya devam eder. Evdeki süpürgenizi yenilemeyi veya yeni bir süpürge almayı planlıyorsanız onlarca farklı seçenekle karşılaşabilirsiniz. Eğer işin içinden çıkmakta zorlanıyorsanız sizin için bir araya getirdiğimiz en iyi elektrik süpürgesi modellerine göz atmalısınız.

Haber 25-08-22 15:00

Normal elektrik süpürgelerinden bıkanlar için pratik ve kullanımı kolay şarjlı dikey ve el süpürgesi tavsiyeleri

Temizlik yaparken ağır süpürgeleri taşımaktan, kabloların birbirine dolanmasından bıktınız mı? Haklısınız, geleneksel süpürgelerle evi temizlemek ağırlık kaldırma egzersizine dönüşebiliyor. Üstelik kablolar yeterince uzamazsa temizlik iyice zorlaşıyor. Motor ve çekiş güçleri bakımından tatmin edici bir deneyim sunan şarjlı süpürgeler, kullanıcılar tarafından son zamanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Sizin için birbirinden kaliteli şarjlı el süpürgeleri ve dikey süpürgeleri listeledik.

Haber 28-07-22 14:56

Şarjlı Dikey Süpürge

Şarjlı Dikey Süpürge Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şarjlı Dikey Süpürge Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.