Savaş Dinçel Haberleri

Baba dizisinin Münevver'i Bihter Dinçel'in kendisinden 12 yaş büyük eşi de oyuncu çıktı!

Show TV ekranlarında yayınlanan Baba dizisinin Münevver'i Bihter Dinçel'in eşi de kendisi gibi oyuncu çıktı. Aralarında 12 yaş bulunan ikilinin bir erkek çocuğu bulunuyor.

Magazin

Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u son haliyle şaşırttı! Yıllara meydan okuyor

Başrollerini Savaş Dinçel, Melike Güner gibi isimlerin paylaştığı Ekmek Teknesi dizisinde 'Sonnur' karakterine hayat veren genç oyuncu Arzu Oş, son haliyle şaşırttı. Güzel oyuncu Oş, adeta yıllara meydan okuyor.

Magazin

Ekmek Teknesi'nin 'Lan Jale'si son haliyle hayran bıraktı! Yıllara meydan okuyor

İlk bölümü 2002 yılında yayınlanan ve yediden yetmişe herkesin gönlünü fetheden Ekmek Teknesi'nde Jale karakterine hayat veren ünlü oyuncu Esin Civangil, son haliyle kendine hayran bıraktı. Genç oyuncunun, aradan geçen yıllara rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Magazin

Mucize Doktor'un Selvi Hemşire'si Bihter Dinçel bakın kiminle evli!

Mucize Doktor'da 'Selvi' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Bihter Dinçel'in kiminle evli olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız.

Trend

Savaş Dinçel

Savaş Dinçel Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Savaş Dinçel Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Savaş Dinçel'in 77. yaşı tiyatro ödülleriyle kutlandı

Oyuncu Savaş Dinçel'in 77. doğum gününde, "Müjdat Gezen Sanat Merkezi" öğrencileri tarafından belirlenen 12. Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri sahiplerini buldu

Haber

Bakan Ersoy'dan anma mesajları

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, oyuncular Hulusi Kentmen ve Savaş Dinçel, besteci Nazife Güran ile Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez'i vefat yıl dönümlerinde andı

Haber