Semih Öztürk Haberleri Ve Son Dakika Semih Öztürk Haberleri

Semih Öztürk Haberleri Ve Son Dakika Semih Öztürk Haberleri

Semih Öztürk, 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Aslen Bursalı olan Semih Öztürk İstanbul’da Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra öğrenimine yurtdışında devam etmiştir. Güney Fransa’da bulunan Paul Valery Üniversitesi’nde tiyatro okumuştur. 2014 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya adlı yarışmada yarışmıştır ve yarışmadan ikinci olarak ayrılan Semih Öztürk sosyal medyada oldukça tanınmıştır.

2016 yılında Survivor gönüllüler takımında yer alarak yarışmıştır. Bu yarışmadan sonra Survivor Panorama yorumculuğunu üstlenmiştir. Ayrıca Semih Öztürk, 2017 yılında Can Çıkmazı ve Ahfâ isimli kitaplarını çıkarmıştır. Sporcu, yorumcu ve yazar kişiliğinin yanında çok inatçı bir kişilik olduğunu ve farklı bir dünyası olduğunu dile getirmiştir. Semih Öztürk, Kurretülayn Matur ile 2020 yılında hayatını birleştirmiştir.

Semih Öztürk Haberleri

Kurretülayn Matur'un mini şortuyla squad yaptığı anlar olay oldu! "Yoksa Survivor mı?"

Eski Survivor Panorama sunucusu Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur, TikTok hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde saç modelini değiştiren ve adeta 70'ler kadınlarına dönen Matur, son olarak mini şortuyla squad yaptığı anları paylaştı. Güzel isim fit vücuduyla mest etti. Takipçilerinden bazıları paylaşımının altına "Yoksa Survivor'a hazırlık mı?" şeklinde yorumlarda bulundu.

Magazin 04-07-2022 17:06

Eski Survivor Panorama sunucusu Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur 70'ler kadını oldu! Yeni imajı olay yarattı...

Eski Survivor Panorama yorumcusu ve Survivor yarışmacısı Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur, sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Son olarak imajını değiştirdiği bir pozunu paylaşan Kurretülayn Matur değişimiyle olay yarattı. Değiştirdiği saç modeliyle 70'li yılların kadınlarına benzeyen güzel isim beğeni yağmuruna tutuldu.

Magazin 01-07-2022 15:06

Semih Öztürk'ten Survivor Nisa yorumu: Bana boş ve mesnetsiz şeyler söylemesine rağmen...

Daha önce Survivor programında yorumcu olan ve sezon ortasında, eşi Kurretülayn Matur'un, kanser tedavisi görürken hayatını kaybeden Acun Medya Genel İdari Koordinatörü Alpay Kazan hakkında yaptığı paylaşım sonrası programdan çıkarılan Semih Öztürk, Survivor yorumlarına devam ediyor. Semih Öztürk Survivor elemeleri sonrası Nisa ile ilgili ilginç sözler söyledi.

Magazin 26-06-2022 12:26

Semih Öztürk Ogeday'ın elenmesi sonrası analiz yaptı! Kuş Uçuşu'nu örnek gösterdi

Survivor yorumcusuyken bir anda programda yer almamaya başlayan ve kovulduğu iddia edilen Semih Öztürk analizlerine sosyal medyadan devam ediyor. Survivor'da Ogeday'ın elenmesi sonrası açıklamalar yapan Semih Öztürk son dönem popüler olan Kuş Uçuşu dizisini de örnek gösterdi. Semih Öztürk paylaşımında "Nisa’nın çok büyük avantajı var. Ciddi bir fan grubu olmakla birlikte Z kuşağının önemli temsilcisi" dedi.

Magazin 19-06-2022 11:58

Semih Öztürk

Semih Öztürk Hakkındaki Haberler Mynet'te. Semih Öztürk Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Survivor'da Atakan'ın Adem'e hareketi şoke etti! Atakan-Adem kavgasını gören Semih Öztürk patladı

Survivor Adem ve Atakan yarışmaların önüne geçti. Yarışma sırasında Atakan'ın Adem'in arkasından tekme savurması büyük tepki çekti. Adem, Atakan'a dönerek "Ben sana vurursam görürsün bak!" deyince oyun alanı bir anda karıştı. Sezon ortasında yorumculuğu bırakan Semih Öztürk ise paylaşımıyla gündem oldu. Acun Ilıcalı'nın bu olay sonrası yarışmacılara ceza verip vermeyeceği de merak konusu oldu.

Magazin 06-06-2022 08:28

Survivor'da elenen belli oldu! Semih Öztürk'ten Survivor Sema paylaşımı

Survivor All Star'ın son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Adaya veda eden isim Sema Aydemir oldu. Survivor yorumcusu olduğu sırada sezonun ortasında programdan çıkarılan Semih Öztürk, Survivor Sema'nın elenmesi sonrası bir paylaşım yaptı.

Magazin 02-06-2022 09:09

Semih Öztürk'ün eşi Kurretulayn Matur tarzıyla tam puan aldı! "Pamuk şeker gibisiniz"

Semih Öztürk ile Kurretulayn Matur ikilisi TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya adlı programda tanıştı. İkilinin arkadaşlığı bir süre sonra aşka dönüştü ve ikili, 2020'de hayatlarını birleştirdi. Semih Öztürk'ün eşi Kurretulayn Matur son zamanlarda sosyal medya pozlarıyla adından söz ettiriyor.

Magazin 19-05-2022 12:12

Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur'dan olay poz! "Bebek gibi"

Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur Öztürk Instagram pozlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde mini şortuyla poz veren Matur bu defa beyaz süper mini eteğiyle sosyal medyada dikkat çekti.

Magazin 16-05-2022 15:47

Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur'un mini şortlu pozuna bomba yorum! "Hamile misin?"

Survivor Ekstra'nın eski yorumcusu Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Semih Öztürk ile TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya programında tanışan Kurretülayn Matur'un pozuna bomba yorum geldi.

Magazin 02-05-2022 22:29

Survivor Ekstra'nın eski yorumcusu Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur bornozlu poz verdi!

Semih Öztürk'ün, Survivor Ekstra programından ani bir kararla ayrıldığı iddia edilmişti. Semih Öztürk'ün 2020'de hayatını birleştirdiği Kurretülayn Matur, sosyal medyada bornozuyla poz verdi.

Magazin 24-04-2022 17:26

Semih Öztürk Hikmet'in Atakan'a hareketini görünce... "Görünce benim bile sinirim bozuldu..."

Survivor dokunulmazlık oyununda Atakan ve Hikmet arasında tansiyon yükseldi. Hikmet'in topu Atakan'ın kafasına attığını gören Semih Öztürk yine kendini tutamadı. Sezon ortasında Survivor Ekstra programından ayrılan ve eşinin paylaşımı yüzünden kovulduğu iddia edilen Semih'ten yorum gecikmedi.

Magazin 12-04-2022 10:26

Survivor Ekstra'nın eski yorumcusu Semih Öztürk'ten Ardahan yorumu: Mahalle baskısıyla kendilerinin potaya...

Survivor Ekstra programından ani bir kararla ayrılan ve kovulduğu iddia edilen Semih Öztürk Survivor yorumlarına Twitter'da devam ediyor. Semih Öztürk son olarak "Mahalle baskısıyla kendilerinin potaya yazılmasını yasakmış gibi kabul ettirip diğerlerini ezen yarışmacılar var" sözleriyle dikkat çekti.

Magazin 07-04-2022 10:43

Survivor Ekstra'dan gönderilen Semih Öztürk'ten Yasin Obuz yorumu

Survivor All Star'da veda eden isim Yasin Obuz oldu. Yasin Obuz'un beklenmedik vedası sonrası Survivor Ekstra'dan gönderilen Semih Öztürk ilginç bir yorum yaptı. Semih Öztürk'ün "Yasin’i de yedi bu düzen" yorumu sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 31-03-2022 13:24

Demet Akalın Survivor Ekstra'dan kovulan Semih Öztürk'ün peşini bırakmıyor

Survivor Ekstra yorumculuğundan bir anda ayrılan ve kovulduğu iddia edilen Semih Öztürk hiçbir açıklama yapmamakta kararlı. Semih Öztürk Instagram'da yaptığı paylaşımlara devam ederken ünlü yorumcuyu Demet Akalın ise bırakmıyor.

Magazin 25-03-2022 09:17

Survivor Ekstra'dan kovulan Semih Öztürk'ün eşinden Acun Ilıcalı'ya gönderme! ''Nerenin çocuğu bu?''

Geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı'nın isteği üzerine Survivor Ekstra programından çıkarılan Semih Öztürk, konuyla ilgili sessizliğini koruyor. Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur'dan, Acun Ilıcalı'ya olay gönderme geldi.

Magazin 21-03-2022 15:55

Survivor Ekstra Semih Öztürk neden yok? Survivor Ekstra Semih Öztürk neden ayrıldı?

Survivor Ekstra'da yer alan isimlerden biri de daha önce Ütopya ve Survivor'da yarışan Semih Öztürk idi. Fakat Öztürk bir süredir programda yer almıyor. Peki Survivor Ekstra Semih Öztürk neden yok? Survivor Ekstra Semih Öztürk neden ayrıldı? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

Magazin 20-03-2022 00:36

Semih Öztürk'e Demet Akalın desteği! Acun Ilıcalı'dan özür diledi

Semih Öztürk, Survivor Ekstra yorumculuğundan çıkarıldı. Semih Öztürk, Twitter’dan yaptığı paylaşımda “üzgün adam emojisi” paylaşınca Demet Akalın'dan destek gördü. Akalın, Acun Ilıcalı'dan Semih adına özür diledi.

Magazin 16-03-2022 08:19

Furkan Dede açıkladı! Semih Öztürk Survivor Ekstra'da olmayacak

Semih Öztürk'ün Survivor Ekstra'da neden olmadığı merak konusuydu. Survivor Ekstra sunucusu Semih Öztürk'ün, eşi Kurretülayn Matur'un paylaşımı sebebiyle kovulduğu iddiası vardı. Furkan Dede merakla beklenen sorunun yanıtını açıkladı. Semih Öztürk artık Survivor Ekstra'da olmayacak.

Magazin 13-03-2022 15:35

Survivor Ekstra Semih Öztürk neden yok? 'Programdan ayrıldı' iddiası! Survivor Ekstra Semih Öztürk ayrıldı mı? Semih Öztürk kimdir?

Survivor Ekstra'da yer alan isimlerden biri de daha önce Survivor'da yarışmış olan Semih Öztürk idi. Ancak Öztürk, iki gündür Ekstra'da yer almadı. Semih Öztürk'ün programdan ayrılıp ayrılmadığını merak eden izleyenler, 'Survivor Ekstra Semih nerede neden yok? 'sorularını sormaya başladı. Peki Survivor Ekstra Semih Öztürk neden yok? Semih Öztürk programdan ayrıldı mı?

Magazin 10-03-2022 17:17

Survivor Ekstra'dan ayrıldığı konuşulan Semih Öztürk'ün eşinden olay paylaşım! Hemen sildi

Sunucu Semih Öztürk'ün, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra programında yayına çıkmaması, kafaları karıştırdı. Semih Öztürk'ün programda neden yer almadığı merak edilirken, Öztürk'ün fenomen eşi Kurretülayn Matur'dan şaşırtan bir paylaşım geldi. Matur, bu paylaşımı kısa sürede silerken, Semih Öztürk'ün programda olmaması ise bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından bu paylaşıma bağlandı.

Magazin 10-03-2022 15:46

Survivor Ekstra sunucusu Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur sırt dekolteli pozunu paylaştı! 'Çok seksi'

Survivor Ekstra programında yaptığı agresif yorumlarla dikkatleri üzerine çeken Semih Öztürk'ün oyuncu eşi Kurretülayn Matur, 1 milyona yakın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı yazma kalma pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu.

Magazin 01-03-2022 12:32

Survivor Ekstra sunucusu Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur göğüs dekolteli banyo pozunu paylaştı

TV8'in iddialı yapımlarından Survivor Ekstra'da yorumcu olarak yer alan Semih Öztürk, özel hayatıyla da ilgi odağı olan bir isim. Semih Öztürk'ün, Ütopya programında tanıştığı eşi Kurretülayn Matur, güzelliğiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kurretülayn Matur, bu defa banyo pozuyla beğeni topladı.

Magazin 19-02-2022 10:04

Survivor Panorama sunucusu Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur sütyensiz pozunu paylaştı

Kendine has yorumlarıyla adından söz ettiren Survivor Ekstra sunucusu Semih Öztürk'ün fenomen eşi Kurretülayn Matur, Instagram hesabından paylaştığı sütyensiz pozuyla dikkat çekti.

Magazin 12-02-2022 10:42

Survivor Ekstra sunucusu Semih Öztürk'ün eşi güzelliğiyle olay oldu! Cesur pozları Instagram'ı salladı

2016 yılında katıldığı Survivor ile tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelen Semih Öztürk, şimdilerde Survivor Ekstra programıyla adından söz ettiriyor. Yaptığı yorumlarla dikkat çeken Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur güzelliğiyle görenlere parmak ısırttı.

Magazin 09-02-2022 09:54

Mustafa Elitaş, Kripto Para Platformu'yla görüşüp fotoğraf paylaştı! Survivor Semih sosyal medyayı salladı

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, TBMM’de kripto para temsilcileriyle toplantı yaptıktan sonra fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta ise en çok dikkat çeken isim Survivor yarışmasıyla tanınan Semih Öztürk'tü. Survivor Semih'i görenler aynı soruyu sordu: Ne alaka Semih ya?

Magazin 30-12-2021 14:58

Gönül Dağı Veysel kimdir? Semih Ertürk kaç yaşında ve nereli?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi geniş kitle tarafından ilgiyle takip ediliyor. Gönül Dağı dizisinin Veysel'i sosyal medyada gündem oldu. Söz konusu dizide Veysel karakterine Semih Ertürk hayat veriyor. Semih Ertürk Mehmetçik Kutlu Zafer, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Yok Artık gibi projelerde rol aldı.

Magazin 28-11-2021 00:16

Semih Öztürk'ten Serkay Tütüncü'ye çok sert Survivor cevabı!

Şimdilerde 'Masumiyet' dizisinde canlandırdığı 'İlker Ilgaz' karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Serkay Tütüncü, yıllar önce katıldığı ve bu sayede tanındığı 'Survivor' yarışmasıyla ilgili sorulara verdiği cevaplarla, Survivor Ekstra sunucusu Semih Öztürk'ü kızdırdı.

Magazin 25-06-2021 12:12

Semih Öztürk kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte hayat hikâyesi…

İlk etapta Ütopya adı verilen yarışmaya katılan ve burada adını duyuran Semih Öztürk, kurduğu cümleler, insanı çıldırtacak kadar sakin yapısı ile yarışmanın öne çıkan isimlerinden oldu. Daha sonra Survivor’a katılan Semih Öztürk, adadaki arkadaşlarını da çıldırtmayı başarmıştı…

Magazin 02-04-2021 09:31

Survivor Aycan'dan sonra Mert Öcal'dan da açıklama geldi! İç çamaşırı yerine...

Survivor 2020'nin en çok dikkat çeken isimlerinden olan Mert Öcal Aycan Yanaç'tan sonra Semih Öztürk'ün kanalına konuk oldu. Survivor Mert açıklamalarıyla dikkat çekti.

Magazin 11-03-2021 12:06

Survivor Çağrı Murat Ceylan'ın üstüne yürüdü! Furkan Dede'den bomba yorum

Survivor Çağrı sunucu Murat Ceylan'ın üzerine yürüyünce gündeme bomba gibi düştü. Survivor yorumcusu Furkan Dede "Murat kusura bakmasın burası Survivor" yorumuyla herkesi şaşırttı.

Magazin 09-03-2021 10:49

Survivor'da şap var mı? Semih Öztürk açıkladı

Survivor Aycan Yanaç'ın regl, iç çamaşırı, ağda açıklamasından sonra Semih Öztürk'ten de şap açıklaması geldi. Ada da şap var mı? İşte yanıtı...

Magazin 07-03-2021 07:54

Survivor Aycan Yanaç merak edilenleri açıkladı! 'Hiç regl olmuyorduk'

Survivor 2020'nin en dikkat çeken isimlerinden olan Aycan Yanaç adadaki hayatlarıyla ilgili bomba açıklamalar yaptı. Survivor Aycan regl, adada ağda ve iç çamaşırı detayına kadar merak edilenleri anlattı.

Magazin 04-03-2021 09:06

Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur isyan etti! ’Çirkince dolaplar’

TV 8’in uzun soluklu Ütopya yarışmasıyla ünlenen Kurretülayn Matur sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla takipçilerini şoke etti. Survivor programıyla tanınan Semih Öztürk’le evli olan Kurretülayn Matur hayranının mesajlarını ifşa etti. Mesajlaşmanın görüntüsünü paylaşan eski yarışmacı veryansın etti.

Magazin 18-09-2020 11:35

Survivor Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur’dan küvet pozu!

Tv 8 ekranlarına gelen Ütopya programıyla tanınan Kurretülayn Matur popülerleşmesinin ardından sosyal medya fenomenliğine soyundu. Ütopya programında tanıştığı Semih Öztürk’le dünya evine giren Matur, sosyal medya hesabından paylaştığı küvet pozuyla takipçilerini şaşırttı. Matur’un paylaşımı hayranları tarafından eşi Semih Öztürk’e nispet olarak yorumlandı.

Magazin 13-09-2020 17:41

Semih Öztürk ve Melisa Emirbayer'in Nisa-Barış paylaşımları olay oldu

Survivor 2020 bitti ama dedikodular bitmedi. Mimikleri ve enerjisiyle bu yılki Survivor'ın en renkli isimlerinden biri olmayı başaran Nisa Bölükbaşı ile yarışmanın ikincisi Barış Murat Yağcı'nın sarmaş dolaş bir şekilde yakalanmaları, hatta birlikte Yılmaz Vural'ın evindeki yemeğe katılmaları olay oldu. İkili hakkında Semih Öztürk ve Melisa Emirbayer'in paylaşımları ise sosyal medyada dikkat çekti.

Magazin 20-08-2020 09:26

Survivor yorumcusu Semih Öztürk, Kurretülayn Matur ile gizli saklı evlendi

Bir sezon Survivor'da yarışan ve şimdilerde TV8 ekranlarında yorumculuk yapan Semih Öztürk, uzun yıllardır aşk yaşadığı Kurretülayn Matur ile dün evlendi. Herkesten gizli saklı nikah masasına oturan Öztürk, salona cep telefonu ve güvenlik görevlisi aldırmadı.

Magazin 20-06-2020 17:14

Survivor Yasin için Semih Öztürk'ten flaş iddia: Yasin'in Survivor'dan diskalifiye olma ihtimali var

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor Ekstra' programının yorumcularından Semih Öztürk, son dönemde gergin tavırlarıyla dikkat çeken Yasin Obuz ile ilgili ilginç bir iddia ortaya attı. Öztürk, Survivor'da sürekli kavgaların içinde yer alan Yasin'in Erman gibi diskalifiye olabileceğini söyledi.

Magazin 08-06-2020 21:43

Semih Öztürk'ten ilginç itiraf: Adada komiklik olsun diye gaz çıkaran...

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk sosyal medyanın gündeminde... Öztürk çektiği bir videoda "Survivor'da namaz kılınıyor mu" sorusuna yanıt verdi.

Magazin 01-05-2020 07:56

Acun Ilıcalı Nisa ve Sercan hakkında konuşan Semih Öztürk'e tepki gösterdi

Dün gece Survivor Ekstra programına telefonla bağlana Acun Ilıcalı, 20 gün önce programda Sercan ve Nisa aşkını konuşmayın demesine rağmen bu konuda yorum yapan Semih Öztürk'ü sert bir dille uyardı.

Magazin 18-04-2020 13:56

Survivor Semih'e hakaret eden Perihan Mağden'e hapis cezası

‘Survivor 2016’ yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden Semih Öztürk, geçtiğimiz aylarda yazar Perihan Mağden’in kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle savcılığa başvurdu. Mağden’in üç yıla kadar hapsi isteniyor.

Magazin 28-10-2017 12:19

Semih Öztürk'ün son hali şaşırttı

'Ütopya' programındaki çıkışlarıyla tanınan, Survivor yarışmasıyla da yıldızını parlatan Semih Öztürk, önceki gün sevgilisi Kurretülayn Matur'la birlikte Çeşme sokaklarında görüntülendi. Semih, hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirdi.

Magazin 25-08-2016 21:42

Semih Öztürk sevgilisi Kurretülayn Matur'la tatilde

Survivor yarışmasının en dikkat çekici isimlerinden Semih Öztürk önceki gün sevgilisi Kurretülayn Matur'la birlikte Çeşme'de tatil yaparken görüntülendi.

Magazin 22-08-2016 08:41

Ve Semih Öztürk geri dönüyor

Survivor 2016'nın en dikkat çeken ismi Semih Öztürk, yarışma sonrası sinema sektörüne geçiş yapıyor. Önceki gün sevgilisi Kurretülayn Matur'la birlikte Dominik adasından arkadaşı şarkıcı Tuğba Özay'ın yeni albüm lansmanına katılan Semih, yeni bir film projenini olduğunu ve uygun bir rolle beyazperdede yer alacağını açıkladı.

Magazin 20-08-2016 11:36

Survivor'da Semih'in sakatlığı korkuttu

Survivor 2016 yarışmasının yeni fragmanında Semih Öztürk'ün "Parmağım kırıldı" diye feryat etti ve sakatlandı. Yarışmanın doktoru hastaneye gönderek "Beni aşan bir müdahale" şeklinde konuştu.

Magazin 19-06-2016 14:12

Acun Ilıcalı'dan Semih Öztürk'e bir uyarı daha

Survivor'da tanıştıkları günden beri aralarındaki gerilim süren Serkay ve Semih dün akşam yapılan konseyde yine tartıştı. Bu esnada Acun Ilıcalı'dan Semih'e bir uyarı daha geldi. İşte o anlar...

Magazin 06-06-2016 11:33

Survivor'da Semih Öztürk'ten hodri meydan

Survivor bu akşam yine heyecan dolu bir bölümle ekrana gelecek. Geçtiğimiz hafta Gönüllüler takımından Ünlüler takımına transfer olan Semih Öztürk'ün yeni takımıyla arası mı açılacak?

Magazin 22-04-2016 10:32

İşte Survivor 2016'ya damga vuran anlar

Survivor'da zorlu yaşam koşullarından hem de yarışmacıların oyunlardaki hırsından dolay bazen tansiyon yükselebiliyor. İşte Gizem Kerimoğlu ve Semih Öztürk'ün adada yaşadığı en zor dakikalar...

Magazin 21-04-2016 11:57

Survivor'da iletişim oyununu kaybeden ünlüler takımı darmadağın oldu

Survivor'da dün akşam ekrana gelen bölümde iletişim oyununu kaybeden ve aileleriyle mesajlaşamayacak olan Ünlüler takımı büyük üzüntü yaşadı.

Magazin 17-04-2016 12:17

Semih Öztürk Survivor'da ilk kez gönüllüler takımına karşı

Ünlüler takımına geçtikten sonra ilk kez parkura çıkan Semih, Efecan'la karşı karşıya geldi.

Magazin 16-04-2016 23:28