Sergey Lavrov Haberleri

SON DAKİKA | Bakan Fidan Rus mevkidaşı Lavrov ile görüştü

Son dakika: Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Antalya Diplomasi Forumu'nda Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüştü.

Haber

Lavrov'dan flaş çıkış! Batı bizimle doğrudan savaş halinde... Rusya'da çocuk askerler eğitimde!

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Birleşmiş Milletler (BM) zirvesi sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Lavrov, Batı'nın Rusya'yla doğrudan bir savaşta olduğunu ve Ukrayna'nın yem olarak kullanıldığını ifade etti. Öte yandan sosyal medya kanalı Telegram'dan paylaşılan görüntülerde, Rus çocukların savaş eğitimi aldıkları görüldü.

Haber

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov: Rusya-Çin işbirliğinin önemine dikkat çekmek isterim

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Rusya’nın başkenti Moskova’da bir araya geldi. Lavrov, "Dünya meselelerinde adaletin sağlanması, çeşitli yönlerde gelişen süreçler ve çıkar dengelerinin sağlanması açısından Rusya-Çin işbirliğinin önemine dikkat çekmek isterim" ifadelerini kullandı.

Haber

G20 zirvesinde korkutan anlar!  Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un törende ayağı katıldı

Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de düzenlenen G20 Liderler Zirvesi başladı. Hindistan Başbakanı Narendra Modi'nin liderleri resmi törenle karşıladı. Törende Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov talihsiz bir kaza geçirdi.

Trend

Sergey Lavrov

Sergey Lavrov Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sergey Lavrov Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Teklifi Türkiye ve Suriye'ye sundular! Bakan Fidan ile bir araya geldikten sonra açıkladı: Rusya'dan 'normalleşme' önerisi

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile Moskova'da bir araya gelen Rus Bakan Sergey Lavrov, Türkiye ve Suriye'ye ilişkilerin normalleşmesi kapsamında sundukları teklifi açıkladı. Lavrov ayrıca Türkiye ve Suriye'nin ilişkilerinin normalleşmesinin önündeki başlıca engelin ABD olduğunu vurguladı.

Haber

SON DAKİKA | Karadeniz tahıl girişimi gündemde! Bakan Fidan, Lavrov'la basın toplantısında konuştu Ülkemizin katkılarıyla BM yeni bir öneri paketi hazırladı

Son dakika haberi: Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Moskova'da! Fidan ve Rus mevkidaşı Lavrov ortak açıklamalarda bulundu. Lavrov, Fidan ile düzenlediği basın toplantısında “Görüşmede Ankara-Şam ilişkilerine yönelik yeni adımlar ele alındı” dedi. Fidan "Karadeniz girişiminin canlandırılması önemli gündem maddemizdi" derken Lavrov, Rus tahılının ihracatıyla ilgili Batı'nın sözünde durmadığını belirtip "BM ile yapılan paket anlaşmadaki şartlarımız karşılandığı zaman, tahıl anlaşmasına döneceğiz" dedi.

Haber

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Moskova'da! Karadeniz'de barış ana gündem...

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya'nın başkenti Moskova'ya gitti. Rus Dışişleri Bakanlığı, Bakan Fidan ve Rus mevkidaşı Sergey Lavrov'un fotoğrafını paylaştı. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Moskova’da Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile gerçekleştirdiği görüşmede, "Karadeniz girişiminin canlandırılması ve savaşın adil bir barışla sonlandırılması gündemimizde olacak." dedi.

Haber

SON DAKİKA | Rusya Dışişleri Bakanlığı'ndan açıklama geldi! 'Lavrov- Fidan görüşmesinde Putin'in tahıl koridoruna alternatif önerisi ele alınacak'

Son dakika haberi: Rusya Dışişleri Bakanlığından, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ve Rus mevkidaşı Sergey Lavrov'un görüşmesine ilişkin açıklama geldi.

Haber

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'dan NATO Zirvesi sonrası dünyayı ayağa kaldıran adım! Nükleer tehdit olarak görülecek...

NATO'nun Vilnius Zirvesi sonrası Rusya cephesinden flaş bir adım atıldı. Rus Dışişleri Bakanı Sergei Lavrov, bugün yaptığı açıklamada, Rusya'nın Ukrayna'ya gönderilen Batı tipi F-16 savaş uçaklarını atom silahları taşıma kapasiteleri nedeniyle 'nükleer' bir tehdit olarak göreceğini söyledi.

Haber

Bakan Fidan Rus mevkidaşıyla telefonda görüştü

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Lavrov yeni görevinden dolayı Bakan Fidan'ı tebrik etti.

Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’u kabul etti.

Haber

Türkiye ile Rusya arasında kritik zirve! Lavrov, Türkiye’ye geliyor…

14 Mayıs seçimleri öncesinde dış politikada da önemli gelişmeler yaşanıyor. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, 6-7 Nisan tarihlerinde Türkiye’ye resmi ziyarette bulunacak. Lavrov’un Türkiye ziyaretinde bir çok konunun ele alınacağı öğrenilirken Suriye ile olan ilişkilerin normalleşmesinin de masada olacağı belirtildi. İşte Rusya’nın ziyaretine ilişkin son dakika haberinin detayları…

Haber

SON DAKİKA | Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Türkiye'ye geliyor! Kritik görüşme için tarih verildi

Son dakika haberi: Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov 6-7 Nisan'da Türkiye'ye geliyor. Lavrov'un Suriye ve Ukrayna konularını görüşeceği öğrenildi.

Haber

Lavrov bunu beklemiyordu! Konuşmada yaşananlar gündem oldu: 'Hadi oradan'

Rusya ve Ukrayna savaşında bir yıllık süre geride kalırken Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Hindistan'da yaptığı açıklamada yaşananlar gündem oldu. "Ukrayna'nın işgalini 'Batı' başlattı. Ukrayna'nın bize açtığı savaşı durdurmaya çalışıyoruz" diyen Lavrov, salonda gülüşmelere neden olurken, salondaki birinin ise 'Hadi oradan' dediği duyuldu.

Haber

Son dakika: Lavrov hastaneye gitti, iddialar olay yarattı! G-20 Zirvesi için Endonezya'daydı; Rusya'dan açıklama geldi

Son dakika haberi: Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un G-20 Zirvesi için gittiği Endonezya'nın Bali kentinde hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Lavrov sağlık durumunun iyi olduğunu ve zirveye hazırlandığını belirtirken Rusya'dan gelen açıklamada Lavrov'un rahatsızlık geçirdiği iddiası yalanlandı.

Haber

Son Dakika: ABD'den kritik Rusya açıklaması! Görüşecekler

Son dakika haberi: ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, önümüzdeki günlerde Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile telefon görüşmesi yapacağını açıkladı. Söz konusu görüşme, iki bakan arasında Rusya’nın Ukrayna’ya saldırılarının başlamasından bu yana ilk görüşme olacak. İşte son dakika gelişmesinin detayları...

Haber

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: Tertemiz değiliz, neysek oyuz ve bundan utanmıyoruz

Rusya'nın Ukrayna işgali başladığından bu yana çok az sayıda Batılı haber kuruluşunun röportaj teklifini kabul eden Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, BBC Rusya Editörü Steve Rosenberg'in sorularını yanıtladı. Ukrayna'da sivillerin öldürülmesine dair çoğu haberin "abartı ve yalan" olduğunu iddia eden Lavrov, "Rusya tertemiz değil, neyse oyuz ve kim olduğumuzu göstermekten utanmıyoruz" dedi.

Haber

Son dakika haberi: Bakan Çavuşoğlu açıkladı! 'BM, Rusya, Türkiye ve Ukrayna arasında bir plandan bahsediyoruz'

Son dakika haberi: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, dün Türkiye'ye gelen Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüşmesinin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Çavuşoğlu, Ukrayna'dan tahıl ihracatı için BM, Türkiye, Ukrayna ve Rusya'nın dahil olduğu plandan söz etti. Çavuşoğlu "Türkiye olarak planı makul ve uygulanabilir buluyoruz" derken Lavrov ise Ukrayna'dan çıkacak gemilerin güvenliğini sağlamaya hazır olduklarını ifade edip "Zelenskiy’in talimat vermesi gerekiyor, o kadar" dedi.

Haber

Tüm gözler Lavrov'un ziyaretinde! Tahıl açmazında düğüm çözülüyor mu?

Rusya'nın dünyanın en büyük tahıl üretici ve ihracatçılarından biri olan Ukrayna'yı işgal etmesi tahıl sevkiyatını felce uğrattı. Başta Ukrayna'nın komşu ülkeleri olmak üzerine dünyayı kıtlık korkusu sardı. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Türkiye ziyareti bu kapsamda büyük önem taşıyor. Lavrov'un Bakan Çavuşoğlu ile görüşmelerindeki ana gündem maddelerinden biri olan tahıl sevkiyatında durumun çözüme kavuşup kavuşmayacağı merak konusu oldu.

Haber

Son dakika: Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara'da!

Son dakika haberi... Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, çeşitli temaslarda bulunmak ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşmek üzere Ankara’ya geldi.

Haber

Lavrov Türkiye'ye geliyor! Dışişleri'nden açıklama geldi

Dışişleri Bakanlığı, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un 7-8 Haziran tarihlerinde Türkiye'ye çalışma ziyaretinde bulunacağını açıkladı.

Haber

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: Enerji ihracatından elde ettiğimiz kârda bu yıl önemli artış bekliyoruz

Bosna Sırp Televizyonu'na konuşan Lavrov, "Batı'nın politikaları sonucu oluşan yeni fiyatlar nedeniyle bütçemizde hiç kayıp yaşamadık. Aksine bu yıl enerji kaynaklarımızın ihracatından elde ettiğimiz kârda önemli oranda bir artış bekliyoruz" dedi.

Haber

Rus Dışişleri Bakanı Lavrov Sırbistan ziyaretini uçuş yasağı nedeniyle iptal etmek zorunda kaldı

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un 6-7 Haziran'da Belgrad'a yapacağı seyahat, Sırbistan'a komşu üç ülkenin Lavrov'un uçağına geçiş izni vermemesi nedeniyle iptal edildi.

Haber

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'a üç ülkeden hava sahası engeli!

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Sırbistan'ın başkenti Belgrad'ı ziyaret edeceği açıklanmıştı ancak, Karadağ, Kuzey Makedonya ve Bulgaristan'dan hava sahası engeli geldi.

Haber

Son dakika | Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, askeri heyetle Türkiye'ye geliyor!

Son dakika haberi: Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, 8 Haziran'da Türkiye'ye geliyor. Lavrov'un askeri heyetle birlikte Türkiye'ye geleceği öğrenildi.

Haber

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: Donbas koşulsuz öncelik

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov Ukrayna’nın doğusundaki Donbas bölgesinin "özgürleşterilmesinin" Rusya için "koşulsuz bir öncelik" olduğunu söyledi.

Haber

Rusya- Ukrayna savaşında yeni gelişme! Rusya koşulsuz önceliğini açıkladı

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Fransız televizyonu TF1'e verdiği mülakatta, Ukrayna'nın Donbas bölgesinin "özgürleştirilmesinin" Moskova için koşulsuz bir öncelik olduğunu söyledi.

Haber

Türkiye’nin olası Suriye operasyonuna Rusya’dan destek! ‘Kayıtsız kalamazlar…’

Türkiye’nin Suriye’ye yönelik yeni bir operasyon yapabileceği iddialarının konuşulduğu şu günlerde Rusya’dan çok önemli bir son dakika açıklaması geldi. Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Türkiye'nin Suriye'de olanlara kayıtsız kalamayacağını söyledi. İşte Rusya’dan gelen son dakika Türkiye mesajının detayları…

Haber

Günlerdir sürüyordu... Çok konuşulacak gelişme! Putin özür diledi

Rusya-İsrail arasında ‘Hitler’ ve ‘Yahudi’ söylemleri konusunda gerilim sürerken Rusya’dan çarpıcı bir hamle geldi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Lavrov’un tepkiye yol açan ifadeleri sebebiyle İsrail Başbakanı Naftali Bennett’ten özür diledi. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Adolf Hitler’in Yahudi kökenli olduğunu düşündüğünü söylemesi ve “En büyük Yahudi karşıtları Yahudilerdi” ifadelerini kullanması İsrail tarafında büyük tepki çekmiş, Büyükelçi Dışişleri Bakanlığına çağrılmıştı.

Haber

'Hitler' tartışması sürüyor! Tek çıkış yolu...

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Nazi lideri Adolf Hitler’in Yahudi kökenli olduğunu düşündüğünü söylemesi ve “En büyük Yahudi karşıtları Yahudilerdi” ifadelerini kullanması İsrail tarafında büyük tepki çekmiş, Rusya’nın İsrail Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığına çağrılmıştı. Dünya gündeminde ‘Hitler’ tartışması sürüyor. Son olarak Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba dikkat çeken bir açıklamada bulundu ve “Lavrov için tek çıkış yolu, tüm Yahudilerin önünde alenen özür dilemektir” dedi.

Haber

Lavrov'dan Hitler çıkışı! İsrail'den sert tepki: İsrail Büyükelçisini Dışişleri Bakanlığına çağırdılar

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Nazi lideri Adolf Hitler’in Yahudi kökenli olduğunu iddia ettiği sözleri tepki çekti. İsrail Dışişleri Bakanlığı, Lavrov'un sözlerini kınayarak Rusya’nın İsrail Büyükelçisini Dışişleri Bakanlığına çağırdı. İsrail Başbakanı Naftali Bennett ise yaptığı açıklamada, "Bu tür yalanlar, Yahudileri tarihte kendilerine karşı işlenen en korkunç suçlarla suçlamayı amaçlıyor" ifadelerini kullandı.

Haber

Lavrov'un 'Hitler Yahudi kökenliydi' sözlerine İsrail'den sert tepki

Rusya Dışişleri Bakanı Sergei Levrov'un Nazi lideri Adolf Hitler için "Yahudi kanı taşıyordu" yönündeki sözlerinin ardından İsrail, Rusya Büyükelçisini "açıklama yapmak üzere" Dışişleri Bakanlığı'na çağırdı.

Haber

İsrail'den Lavrov'un Hitler Yorumuna Özür Talebi

İsrail Dışişleri Bakanı Lapid, Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'un Hitler'in Yahudi kökenli olduğuna ilişkin sözleri nedeniyle özür dilenmesini talep etti, Rusya'nın İsrail Büyükelçisi'ne nota verileceğini açıkladı

Haber

Rusya'dan Ukrayna açıklaması: Operasyonları 9 Mayıs'ta bitirmeyi hedeflemiyoruz

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'dan Ukrayna'da devam eden savaşla ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. Lavrov Ukrayna'daki operasyonlarını, İkinci Dünya Savaşı'nda Nazilere karşı kazandıkları zaferin yıl dönümü olan 9 Mayıs'ta bitirmek üzere hızlandırmayı hedeflemediklerini söyledi.

Haber

“Nükleer Savaş Riski Hafife Alınmamalı”

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, “dünyanın nükleer savaş riskini hafife almaması gerektiğini” söylerken, Ukrayna Dışişleri Bakanı Kuleba Rusya’nın “yenilgiyi sezdiği için” dünyayı tehdit ettiğini kaydetti

Haber

Lavrov: Dünya Savaşı tehlikesi ciddi ve gerçek

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov Üçüncü Dünya Savaşı ihtimaline dair "Tehlike ciddi, gerçek ve hafife alınmamalı" dedi.

Haber

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov duyurdu: Yanıt alamadık Ukrayna ile müzakereler durdu

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Ukrayna ile Rusya arasındaki görüşmelerle ilgili kritik bir açıklama yaptı. Lavrov, Ukrayna'ya ilettikleri teklife 5 gündür cevap alamadıklarını belirterek, ateşkese yönelik müzakerelerin durakladığını söyledi.

Haber

Bakan Çavuşoğlu'ndan Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile kritik 'Ukrayna' görüşmesi!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Rusya-Ukrayna savaşını ele aldıkları telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Haber

Rusya'dan korkutan açıklama! 'Yeni safha başlıyor'

Tüm dünya Rusya ile Ukrayna arasındaki savaştan ateşkes ve barış haberi beklerken Rusya'dan tersi yönde bir açıklama geldi. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, "operasyonun yeni aşamasının" başladığını duyurdu.

Haber

Son Dakika! Rusya'nın Ukrayna işgalini sonlandıracak görüşme

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, özel harekata, bir sonraki yüz yüze görüşmeden önce ara verilmeyeceğini söyledi. Müzakereler için istekli olduklarını belirten Lavrov, özel harekatın ABD'nin dünyaya hakim olma politikasını sona erdirmek üzere tasarlandığını söyledi.

Haber

Rusya-Ukrayna müzakerelerine ilişkin son dakika açıklaması: Yanıt bekliyoruz

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Ukrayna ile devam eden müzakerelere ilişkin yaptığı açıklamada, ilerleme olduğunu kaydetti. Lavrov ayrıca, Kırım ve Donbas bölgeleri ile ilgili de dikkat çeken ifadeler kullandı.

Haber

Rusya'dan İstanbul'daki görüşmelerle ilgili önemli açıklama! Sonuçlarını...

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik saldırıları sürerken Rusya-Ukrayna arasındaki müzakere görüşmeleri de tüm dünyanın gündeminde. Son olarak İstanbul’da gerçekleşen görüşmelere ilişkin Rus tarafından dikkat çeken açıklamalar geldi. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, “İstanbul’daki görüşmelerin sonuçlarını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna “Dün İstanbul’da yapılan görüşmelerin sonuçlarını olumlu bir gelişme olarak görüyoruz” yanıtını verdi.

Haber

Bakan Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Lavrov ile görüştü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede Rusya ile Ukrayna arasındaki müzakere süreci ele alındı.

Haber

SON DAKİKA | Rusya'dan flaş açıklama: Batılılar topyekün savaş ilan etti

Son dakika haberi: Ukrayna işgalinde bir ayı geride bırakan Rusya'dan endişe yaratan savaş açıklaması geldi. Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, yaptığı açıklamada, "Batılılar, Rusya’ya karşı topyekün, hibrit bir savaş ilan etti" diye konuştu.

Haber

Rusya'dan 'NATO ile savaş' uyarısı! 'Doğrudan karşı karşıya gelebiliriz'

Ukrayna'yı işgal etmeyi sürdüren Rusya'dan gelen son dakika açıklaması yeni ve daha büyük çaplı bir savaş olasılığına göndermede bulunuyor. Rusya, NATO ile doğrudan çatışma yaşanabileceği konusunda uyarı yaptı.

Haber

Rusya'dan net ifade: Operasyonu bitirecek şartı açıkladılar

Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinin 24. gününde sıcak bir gelişme yaşandı. Dünyanın merakla beklediği operasyonun bitiş tarihi için Rusya'dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov iki ülke arasındaki müzakereleri işaret ederek, "Taleplerimiz konusunda kapsamlı belgelerin imzalanmasıyla operasyonlar sona erecek” dedi.

Haber

Lavrov: Batı illüzyonu bitti, yüzümüzü Doğu'ya dönüyoruz

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Rusya’nın Batı’ya güvenebileceğine dair “illüzyon"un sona erdiğini belirterek ülkesinin yüzünü doğuya doğru döndüğünü ifade etti.

Haber

Son dakika: Kritik görüşme sonrası Çavuşoğlu ve Lavrov'dan önemli mesajlar

Türkiye'nin Rusya-Ukrayna savaşına yönelik diplomatik çabaları sürerken, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Rus mevkidaşı Sergey Lavrov bir araya geldi. Kritik toplantı sonrası ortak basın toplantısı düzenleyen Çavuşoğlu ve Lavrov, önemli mesajlar verdi. Lavrov, Ukrayna'nın silahsızlandırılması gerektiğini ifade ederken, Çavuşoğlu ise Türkiye'nin tavrının net olduğunu ve savaşın durdurulması gerektiğini belirtti. Öte yandan Putin-Zelenskiy görüşmesine ilişkin de önemli mesajlar verildi.

Haber

Ukrayna Derneği Başkanı Biletska'dan dikkat çeken açıklama! Lavrov’un söylediği tek doğru şey...

Ukrayna Derneği Başkanı Yuliia Biletska, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin 2 haftayı geçtiğini hatırlatarak, “Antalya’da yapılan toplantıda Rus Dışişleri Bakanı Lavrov’un söylediği tek doğru şey, Mariupol’deki hastaneyi vurduklarını kabul etmesidir” dedi.

Haber