Sevilay Yılman Haberleri Ve Son Dakika Sevilay Yılman Haberleri

Sevilay Yılman Haberleri Ve Son Dakika Sevilay Yılman Haberleri

1973 Malatya doğumlu Sevilay Yılman, gazeteci, yazardır. İlk, orta ve lise eğitiminin tamamlamasının üzerine yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İletşim Fakültesi’nde yapmıştır. 1994 yılında gazetecilik kariyerine başlamış Sabah Gazetesi, Star Gazetesi gazetelerinde köşe yazıları kaleme almıştır. Bunun yanında A Haber, Habertürk TV ile Beyaz TV kanallarında Acı Kahve, Dört Kadın Bir Erkek ve Çapraz Ateş programları ile gündeme gelmiştir. 1996'da gazeteci Mustafa Nihat Yükselir ile evlenmiş, çift 2013’te boşanmıştır.

Sevilay Yılman Haberleri

Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer nerede ve kimin yanında saklanıyor?

İki milyar dolarla yurt dışına kaçtığı belirtilen Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in nerede ve kimin yanında saklandığıyla ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Haber 26-04-2021 15:06

Belediyeler aracılığıyla 'gri pasaport' skandalı! Almanya'ya giden H.B. konuştu: Merkezi Bingöl

Malatya'da belediye aracılığıyla 'çevre eğitimi için' Almanya'ya gönderilen 45 kişiden 43'ünün geri dönmemesi sonrası ortaya çıkan skandal her geçen gün büyüyor. Bakanlık; 6 belediye hakkında soruşturma başlatırken, bu yöntemle yurt dışına çıkan H.B. adlı kişi konuştu. H.B., bir yılda sadece Bingöl'den en az 450-500 kişinin bu yöntemle ülkeden çıkarıldığını belirtirken, yaşanan skandalın boyutunu da gözler önüne serdi.

Haber 19-04-2021 15:20

Diğer Haber Etiketleri

Sevilay Yılman

Sevilay Yılman Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sevilay Yılman Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.