Şeyma Korkmaz Haberleri

Bir Küçük Gün Işığı'nın yıldızı Şeyma Korkmaz'ın eşi de çok ünlüymüş! Kendisinden 19 yaş büyük oyuncuyla...

En son Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği Prenses Mari karakteriyle akıllara kazınan güzel oyuncu Şeyma Korkmaz, şimdilerde Bir Küçük Gün Işığı dizisinde kamera karşısına geçiyor. Özel yaşamıyla merak konusu olan Şeyma Korkmaz'ın eşi de ünlü çıktı.

Magazin 26-10-22 17:36

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin Sude'si Şeyma Korkmaz'ın eşi bakın kim çıktı! Meğer o da ünlüymüş

Şeyma Korkmaz, ekranların yeni yapımlarından biri olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Sude rolünü canlandırıyor. Dönem dönem bazı farklı projelerle ekranlarda olan Şeyma Korkmaz'ın eşinin hangi ünlü oyuncu olduğunu görenler şaşırıyor.

Magazin 05-09-22 19:38

Kuruluş Osman'ın Mari'si Şeyma Korkmaz'ın eşi Kardeşlerim'in yıldızı çıktı! Görenler şaşıp kaldı

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'da hayat verdiği 'Mari' karakteriyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Şeyma Korkmaz'ın eşi de çok ünlü çıktı.

Magazin 02-02-22 14:44

Kardeşlerim'in Orhan'ı Cüneyt Mete'nin eşini görenler şaşırıyor!

Kardeşlerim dizisinde Orhan karakterine hayat veren Cüneyt Mete, dizideki performansıyla beğeni topluyor. Bir dönem gündüz kuşağında yer alan Beni Affet dizisinde de rol alan Cüneyt Mete’nin eşi Şeyma Korkmaz ise görenleri şaşırtıyor. Özel hayatıyla dikkat çeken Cüneyt Mete, eşi Şeyma Korkmaz ile önceden rol arkadaşıydı. İşte Kardeşlerim dizisinin Orhan’ı Cüneyt Mete’nin eşi…

Magazin 26-07-21 13:53

Şeyma Korkmaz

Şeyma Korkmaz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şeyma Korkmaz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.