Seyyanen Zam Haberleri

Seyyanen zam yapılacak: 4 bin 125 TL hesaplara yatacak! Müjdeli haber

2023'te asgari ücret ile birlikte emekli, memur, yardım ödenekleri netlik kazanırken birçok sektör çalışanının maaşları da belli oldu. En düşük emekli maaşına yüzde 57'yi aşan zam, asgari ücrete yüzde 54 oranında zam, memur ve emekli maaşlarına ise yüzde 30'luk zam yapıldı. Tüm bunlarla beraber, ihtiyaç sahiplerine ödenen yardım ödeneklerinin de miktarı yükseldi.

Finans 24-01-23 15:03

Memur ve emeklilere seyyanen zam yapılacak mı? İslam Memiş'ten çarpıcı açıklama! “Yüzde 15 ek zam”

Memur ve emekli ek zammı ile ilgili detaylar merak konusu olurken çok sayıda vatandaş arama motorlarında yaptıkları sorgulamalara hız verdi. Bilindiği üzere, memur ve emekli maaşlarına ocak ayında yeni yıl zammı yapıldı. Yüzde 30 zam ile birlikte en düşük emekli maaşı 5 bin 500 lira oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın maaş artışı açıklaması sonrası gözler seyyanen zamma çevrildi. Konu ile ilgili Altın Piyasaları Uzmanı ve ekonomi köşe yazarı İslam Memiş çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Finans 12-01-23 08:00

Emekli maaşlarına seyyanen zam gelir mi? Emekli, asgari ücret tablosunu örnek göstererek istedi: En az yüzde 40…

Yeni asgari ücret yüzde 54.6 oranında yapılan artışla 8 bin 506 liraya yükseldi. Ocak ayında son 6 aylık enflasyona göre zam alacak olan birçok emekli ise asgari ücretin altında kaldı bu durumda. Bu yüzden emeklilerin yeni yılda yapılacak artışın yanı sıra seyyanen zam istedikleri belirtildi. Emekli maaşlarına en az yüzde 40 civarında bir zam gelmesi tahmin ediliyor. İşte emekli maaşları zam oranları ile ilgili haberin detayları…

Finans 24-12-22 07:47

Seyyanen Zam

Seyyanen Zam Hakkındaki Haberler Mynet'te. Seyyanen Zam Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.