Sezer Inanoğlu Haberleri Ve Son Dakika Sezer Inanoğlu Haberleri

Sezer Inanoğlu Haberleri Ve Son Dakika Sezer Inanoğlu Haberleri

Sezer İnanoğlu, daha bilindik ismiyle Sezercik 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Berker İnanoğlu yapımcı babasıdır. Sezercik ismi ile 1970 yılında tanışmıştır ve onunla özdeşleşmiştir. O dönemin en önemli ve aranan çocuk oyuncularından biri haline gelmiştir. Kıbrıs savaşının anlatıldığı Sezercik Aslan Parçası filmi ile daha da ünlenmiştir. Çocukken çok ünlü olmasına rağmen büyüyünce sinema sektörünü bırakmış ve babasının film şirketinin başına geçmiştir. Fakat şimdilerde ismi hep kötü işlerle anılmaktadır. İlk olarak 24 Ocak 2007 yılında polislerle çatışmaya girmiştir. Adı uyuşturucu ve silah kaçakçılığı suçlamalarına da karışmıştır. Bayrampaşa cezaevinde hüküm giyip çıktından sonra 19 Şubat 2007 yılında Mehtap Meral Baykasoğlu ile evlenmiştir.

Sezer İnanoğlu Haberleri

Yeşilçam’ın Sezercik’i Sezer İnanoğlu’nun başı dertten kurtulmuyor! Uyuşturucu, kaçakçılık, dolandırıcılık... Hapis cezası aldı

Yeşilçam'ın Sezercik'i Sezer İnanoğlu, dolandırıcılık suçundan 5 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. İstinaf Mahkemesi'ne başvuru hakkı bulunan Sezer İnanoğlu, eğer talebi kabul edilmezse cezaevine girecek.

Magazin 06-01-23 12:08

Yeşilçam'ın Sezercik'i Sezer İnanoğlu 4. kez evlendi! Çocukluk aşkı güzelliğiyle büyüledi

Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinde çocuk oyuncu olarak 'Sezercik' lakabıyla rol alan Sezer İnanoğlu 4. kez nikah masasına oturdu. Çocukluk aşkıyla evlenen Sezer İnanoğlu'nun eşi güzelliğiyle büyüledi.

Magazin 21-11-22 18:52

Şaşaalı hayatından eser kalmayıp parasız kalan ünlüler

“Ne oldum dememeli, ne olacağım demeli” sözü adeta şaşaa içinde yaşayan ünlüler için söylenmiş bir atasözü gibi. Bir anda yükselip sonra ortalıktan kaybolarak parasız kalan pek çok isim bulunuyor. İşte o kişiler…

Magazin 29-10-21 20:25

Sezer İnanoğlu'ndan şoke eden iddialar: Kızımı taciz etti

İkinci eşi Mehtap Meral Baykasoğlu ile mahkemelik olan Türk sinemasının çocuk yıldızı Sezer İnanoğlu'nun, sözleri kan dondurdu. Kızının velayetini almak için uğraşan Sezer İnanoğlu'nun iddiaları şoke etti.

Magazin 26-01-21 10:50

Diğer Haber Etiketleri

Sezer İnanoğlu

Sezer Inanoğlu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sezer Inanoğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Yeşilçam'ın Sezercik'i Sezer İnanoğlu mahkemelik oldu

Yeşilçam’ın Sezercik’i olarak tanınan Sezer İnanoğlu aleyhine eski avukatı tarafından vekalet ücretini tahsil edemediği gerekçesiyle önce 2 milyon liralık icra takibi başlatıldı, itiraz üzerine takip durunca itirazın iptali davası açıldı. İnanoğlu’nun yönetim kurulu başkanı olduğu ‘Sezer Filmcilik’ isimli şirkete ait olan kanalın ve filmlerinin lisans haklarına da haciz konuldu.

Magazin 26-06-20 16:56

Eşi, Sezercik'i eşi affetti, hapisten kurtuldu

Eşi Zeynep Yılmaz'ın çıkarttırdığı uzaklaştırma kararını ihlal ettiği için üç gün hapis cezası alan Sezer İnanoğlu, eşiyle uzlaşınca hapisten kurtuldu

Magazin 22-11-17 09:13

Yeşilçam’ın 'Sezercik' lakaplı oyuncusuna bir şok daha!

Yeşilçam’ın “Sezercik” lakaplı oyuncusu Sezer İnanoğlu’ndan boşanan Zeynep Yılmaz, eski eşi için uzaklaştırma kararı aldırdı.

Magazin 16-11-17 09:34

Sezercik lakaplı ünlü oyuncudan şok haber! Sezer İnanoğlu kimdir?

Yeşilçam’ın Sezercik lakaplı oyuncusu Sezer İnanoğlu’nun boşanmak üzere olduğu eşi, savcılığa başvurdu. Zeynep İnanoğlu, “Eşim beni ölümle tehdit ediyor” dedi. Sezercik’e dava açıldı. Peki Sezer İnanoğlu kimdir?

Haber 05-09-17 09:24

'Sezercik'e şok dava: Kocam beni öldürecek

Yeşilçam’ın Sezercik lakaplı oyuncusu Sezer İnanoğlu’nun boşanmak üzere olduğu eşi, savcılığa başvurdu. Zeynep İnanoğlu, “Eşim beni ölümle tehdit ediyor” dedi. Sezercik’e dava açıldı

Haber 05-09-17 06:46

Sezer İnanoğlu'ndan kötü haber

Çocuk yaşlarda sinema dünyasına adım atan ve Sezercik adıyla tanınan Sezer İnanoğlu'nun zehirlenme nedeniyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Magazin 20-04-17 11:41

Sezer İnanoğlu boşanmaktan vazgeçti

1 yıllık eşi Zeynep Yılmaz'dan Kasım ayında boşanma kararı alan bir dönemin çocuk yıldızı Sezer İnanoğlu bu kararından vazgeçti.

Magazin 11-01-17 20:16

Küçük Sezercik Sezer İnanoğlu hapiste

Beykoz’daki evinden kaleşnikof marka uzun namlulu silah, kokain çıkan ve aranırken polisle silahlı çatışmaya giren Sezer İnanoğlu, hakkında açılan davada 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Haber 02-12-15 13:24