Sıcak Çikolata Haberleri

Ev yapımı sıcak çikolata tarifi: Evde sıcak çikolata nasıl yapılır?

Kış aylarında, film izlerken, gece boyu süren sohbetlerde size eşlik edecek olan içecekler denemeyi ve bu içecekleri kendi mutfağınızda, kendi malzemeleriniz ile yaparak sevdikleriniz ile paylaşmayı seviyorsanız ev yapımı sıcak çikolata tarifimiz tam da size göre.

Yemek 14-02-2024 21:25

Uzmanlar dünyanın en zararlı içeceklerini açıkladı! İşte uzak durmanız gereken 7 içecek...

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için beslenme alışkanlıklarımıza dikkat etmek ve vücudumuza zarar veren maddelerden kaçınmak önem arz ediyor. Uzmanlar, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri olan içecekleri belirleyerek dünyanın en zararlı içeceklerini sıraladı. Bu içecekler, metabolizma, kalp sağlığı ve genel sağlığa ciddi zararlar verebilecek içeriklere sahip. İşte uzmanların tespit ettiği ve kesinlikle uzak durmanız gereken 7 içecek...

Haber 29-01-2024 11:57

Kışın herkes ilk onlara sarılıyor! Arkasında büyük bir tehlike var... Çayı sakın böyle içmeyin

Kışın soğuk ve hastalıklar yüzünden insanlar hemen sıcak içeceklere sarılıyor. Ancak kışın tüketilen aşırı sıcak içeceklerin ileriki yıllarda kanser riski oluşturduğunu söyleyen Prof. Dr. Vedat Göral “65 derecenin üstünde her gün çok sayıda tüketildiğinde yemek borusunda yanma, erozyon, tahriş ile ortaya çıkan özofajit tablosuna yol açıyor. İleriki yıllarda yemek borusunda ve gırtlakta kanser riski oluşturuyor. İçilen çay veya diğer içeceklerin sıcaklığı 65 derecenin altında olmalı” dedi.

Kadin 11-01-2024 12:50

Soğuk günlerde içinizi ısıtacak, tadına doyum olmayacak orijinal sıcak çikolata nasıl yapılır?

Serin havalarda kendimizi sıcacık hissedebilmek için içimizi ısıtacak içeceklere ihtiyaç duyarız. İşte, tam da bu anda farklı malzemelerle hazırlanabilen sıcak çikolatalar yardımımıza koşar. Hem enfes kokularıyla bizi kendine çeken hem leziz tatlarıyla her türlü damak zevkine hitap edebilen, birbirinden lezzetli sıcak çikolata tariflerini bir araya getirdik. Gelin, bu tariflere birlikte göz atalım!

Yemek 06-03-2023 17:50

Sıcak Çikolata

Sıcak Çikolata Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sıcak Çikolata Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.